Планинско Шипка 12-13. 08

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: koceto

Мнениеот Иван Шопов » Нед Авг 13, 2006 21:45

Koce_racing написа:за съжаление нямаше битка щеше да има вторият манш но ти сам изреди проблемите въпреки това ако беше остискал съиденителят мисля че щях да те бия защото свалих една секунда без него,но няма значение сега спечели ти ЧЕСТИТО краино време беше мисля че започнах да губя форма а сега ще трябва да се напъна ,явно много добре ти върви колата както казват всички по трасето ,това е добре обичам да гоня по бързи коли от моята,а затова че се сърдиш като малко дете мисля че не си прав,аз казвам винаги каквото мисля и много добре знаех че ще прочетеш това което написа та аз ти го казвах на всяко състезание а ти реши сега да се сърдиш не разбрах какво точно те расърди .

Коце...
И аз карам от 3 години и знам какво е да нямаш съединител. Ако това е бил проблемът, не само нямаше да подобриш,но и щеше да влошиш много (да обяснявам ли за обратните завои, буксуването на съединителя и т.н. и т.н.?).
За колата до преди 2 седмици сам го каза пред колегите на финала на Панагюрище, че Астрата върви много и повече от Корсата. Сега изведнъж е обратното... Отивам да запаля свещ от благодарност към небесният ангел, който е влял неочаквани конски сили в двигателя ми.
Колкото до бързината не е лошо да знаеш, че безпроблемно състезание не е имало почти за никого. Хайде сега и аз да почна с оправдания или какво? Не си в течение, но Корсата върви до 7000 оборота. Който е бил на втория шикан вчера може да потвърди как умря изневиделица. Проблема стои от Панагюрище и още не е решен.
Датчика на Хол изгоря на втората тренировка и съм я карал в авариен режим. Сещаш се какво значи това нали? Няма смисъл да продължавам - оправдания винаги могат да се намерят. Личният ми съвет е да спреш да ги търсиш.
Колкото до малкото дете... Надявах се да разбереш и след горният пост и жокера, който вметнах в първото изречение наистина съм учуден, че все още не вдяваш. Нито съм малко дете, нито се цупя. Ненавиждам интригите, а човек който ги плете зад гърба ми, докато ми се пише приятел може да е само бивш такъв. Няма място за цупни и сърдене. Знаеш, че в нашия спорт основното е доверието,а ти вече нямаш моето. Причините ги има в една предишна тема. Искрено се надявам поне да си доволен от "привлечените" фенове, които са повярвали на цитираните от теб "статистики".
Така и не прочетох отговор на горните въпроси, но съм сигурен, че няма и да има такъв. Очевадно е, че е невъзможно хем времената ти да са такива, хем да си имал изброените проблеми. Но ти си знаеш... Аз съм доволен от днешният ден и от текущите ми резултати. Както казах и преди - това са моите възможности в момента.



P.S. Извинявам се, че леко поизместих темата, но обичам нещата да се наричат с истинските им имена.
Честито на всички колеги, които завършиха днес!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

koceto

Мнениеот Koce_racing » Нед Авг 13, 2006 22:17

Относно времината от миналата година забрави ли че беше колата без валове а сега вече има затова подобрявам с 10ск. и вече неми са занимава да обеждавам които и да е в какво състояние ми е колата и ако СТЕФАНОВ не ми помогне незнам кога ще карам пак,иначе правя всичко възможно да я възстановя защото ми се кара засега спи спокоино ПОБЕДИТЕЛЮ!!!!!!!!!!!
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот damon » Нед Авг 13, 2006 22:27

asblb написа:Ако погледните в другите теми доста хора са на мнение, че ние от времеизмерването лъжем с времената. След като смиатате, че е така защо да си правя труда и да плащам от джоба си за да публикувам времената on-line.


По-скоро няколко човека!... Жалко е че мислиш, че всички тук сме еднакви, но ти си решаваш. :roll: Днес обсъждахме една идея за статия за времеизмето на състезания, която да хвърли малко светлина по въпроса, но за това как ще се реализира на ЛС. Мисля, че ще е полезно за всички.

Колкото до състезанието - хареса ми. Паунов караше доста добре, странно е че Тихомир Златков не беше на познатото за мен ниво - явно колата не вървеше както трябва. Гледал съм го на планинско Узана няколко пъти и винаги ми е пълнил душата, но планинско Шипка по това трасе е по-скоро за по-силен автомобил - много бързо, с дълги прави и обратни завои. Има и няколко изкуствени шикани. Много силно каране и на Мичкина. Хубаво състезание!
Имахме известни проблеми с охраната на горната част на трасето - няколко вживели се полицаи бяха решили, че е най-добре на автомобилните състезания да не присъства публика. Надявам се в бъдещите издания да няма подобни недоразумения.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Citroen_Motor_Sport » Нед Авг 13, 2006 22:41

Ето Ви резултатите с които разполагам


http://snimka.bg/album.php?album_id=54824

...за съжаление наистина форума се съсипа(мое мнение)
което е жалко само и единствено за Автомоблиния Спорт.
Помислете малко какво наистина трябва да се пише тук !!!


Честито на ВСИЧКИ :) ,независимо от мястото което са заели ")
Those who are afraid to fall, will never fly
Citroen_Motor_Sport
 
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Юли 30, 2005 17:12
Местоположение: Sofiq

Мнениеот K_Power » Пон Авг 14, 2006 00:51

Иван Шопов, Коце_рацинг, не искам да ви се бъркам в разговора, карането или каквото и да е там, но само едно ще кажа! Счупен съединител, на планинско, за толкова малко км, да свалиш от времето на Иван секунда ми звучи супер абсурдно, много по-добре от мен знаеш, и Иван ги каза как стоят нещата при обратните завои, при спирането особено и при връщането на скоростите, извинявайте още веднъж, че ви се мешам в работите, но в случая Иван е много, много прав!!! А и плюс това пък и колата му вървяла по-добре, и то излезна, че Иван сигурно е спрял да пие едно кафе!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

koceto

Мнениеот Koce_racing » Пон Авг 14, 2006 08:25

Виж какво аз не съм скрил колата всеки може да доиде да я види и сам да си прави заключения,каква полза да лъжа Ванката и друг път ме е побеждавал когато съм нямал проблеми,самоче нещо се беше отпуснал и нямаше интрига,ако някои е бил на обратните завои и е видял как спирам и как превключвам вторият манш да каже.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот BradurS » Пон Авг 14, 2006 10:31

Браво на Христо Парашкевов който въпреки проблемите които имаше със скоростната кутия във втория манш успя да завърши на 2-ро място в А/6 :)
Прикачени файлове
album_pic.jpg
album_pic.jpg (81.61 KiB) Прегледано 7901 пъти
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот YaH40o_Shterevi_RT » Пон Авг 14, 2006 10:36

Някой може ли да ми каже кога ште излачват състезанието по телевизията и по коя програма???? :lol: :lol: :lol: Или от каде може да да се разбере????
nai golemite SRT
Аватар
YaH40o_Shterevi_RT
 
Мнения: 391
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 15:02
Местоположение: plovdiv

Мнениеот K_Power » Пон Авг 14, 2006 11:48

Батка, ти си ебати оптимиста, да излъчват планинско по телевизията ... много много чудно, евентуално ако има нещо, ще е по ринг, може и от евроком да споменат нещо, нали Гвоздейков кара там все пак!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот rossen79 » Пон Авг 14, 2006 12:24

да бе те рали шампионата не предават а какво остава за планинския и пистов шампионат няма ли наи накрая някоя българска tv да се сети 4е в българия има толкова много фенове на автомобилния спорт и да предава някое и друго рали
Аватар
rossen79
 
Мнения: 203
Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 22:36
Местоположение: plovdiv
Име: Росен Маджуров

Мнениеот K_Power » Пон Авг 14, 2006 14:21

Ралита се предават и то додста добри репортажи по GTV!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пон Авг 14, 2006 14:29

Имаше една такава телевизия,ТОП ТВ в Шумен и един запален по рали спорта журналист Иван Серафимов който правеше подробни репортажи от всички ралита и гледайки ги всички фенове разбираха за какво става въпрос.Спонсорите също.Но както всичко в България хубавите идеи умират в зародиш.Нямаше кой да сложи ръка на този човек да продължи тази традиция.Няма и специализирано издание за рали спорта както в повечето бели страни.Разглеждал съм преди английски списания в които срещу стартовия номер на всичките 160-170 коли има имената на състезателите,кои са спонсорите им класирането им и ако са отпаднали- какви са причините и има много снимки.Тук ако не си бил на състезанието нямяш никаква информация освен за първите 5-6 екипажа.Искам да поздравя колегите си за представянето в планинско Шипка включително вечните съперници Коцето и Иван.Коце,никога ли не ти е минавало през ума че може да загубиш защото не си карал достатъчно добре едно състезание.Защо когато печелиш го правиш от каране а когато губиш винаги причините са в колата.Това с карането на три цилиндъра вече се изтърка и ти прибави счупен съединител,скорости и какво ли още не.Другия път сигурно няма да е пусната ръчната докрай.Това че си схубави валове реално ти е помогнало да си подобриш времената от миналата година но с изброените по горе проблеми валовете нямаше да ти помогнат да го направиш.На рали Траянови врата тази година Цецо Иванчев кара по добре от мен на мокрите отсечки и въпреки че почти нямах спирачки и гуми на финала го поздравих за доброто каране.Той пък ми каза че е заради по добрите му гуми.Мисля че това са добрите колегиални отношения.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пон Авг 14, 2006 14:39

Наистина по GTV Георги Иванов прави професионални репортажи за ралитата но за да бъдат по подробни трябват още средства,време и хора с които още не разполагат.Надявам се и това да стане в скоро време.Желанието го има и дано се намерят повече средства.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот rossen79 » Пон Авг 14, 2006 14:50

да бе по гтв дават ама не достать4но явно средствата не им достигат за пове4е
Аватар
rossen79
 
Мнения: 203
Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 22:36
Местоположение: plovdiv
Име: Росен Маджуров

Мнениеот DeadShot » Пон Авг 14, 2006 21:49

да бе по гтв дават ама не достать4но явно средствата не им достигат за пове4е

Пак е по-добре от колкото нищо да не дават
по националните телевизии даже не споменават за ралитата а могат да ни губят времето с глупости 100 часа само за футбол говорят а нямат пет минути в понеделник или в неделя да кажат по две думи :evil:
Аватар
DeadShot
 
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Юни 25, 2006 19:35
Местоположение: Габрово

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта