Планинско "Панагюрище" 29-30 Юли

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Мнениеот 2.0 16v » Нед Юли 30, 2006 19:11

имам видео около 32 мб как и каде да го кача,не е кои знае кво но бива
Аватар
2.0 16v
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 21:46
Местоположение: София

Мнениеот 18nv » Нед Юли 30, 2006 19:36

А някой знае ли какво е станало със Стефан СТОЕВ и неговата "Фонда", че незавършва втория манш?
Аватар
18nv
 
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 19:00
Местоположение: Ruse
Име: Пламен Братанов

Мнениеот ICE__MAN » Нед Юли 30, 2006 19:53

``Фондата `` си слезе на собствен ход, което значи, но какво се е случило нямам идея
ICE__MAN
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Десислав Христов

Re: koceto

Мнениеот Иван Шопов » Нед Юли 30, 2006 20:44

Koce_racing написа:Ето данните на двата автомобила сам си направи извод АСТРАТА тегло 1000кг. КОРСАТА 800кг.

Коце, раздувко мила... Знаеш, че Корсата първа мина технически преглед в Кюстендил и на нея беше калиброван и проверен кантара на Ганди и компания.
Корсата тежеше точно 888 кг с пълен резервоар и без мен вътре.
За Астрата нямам претенции-ти трябва да знаеш колко тежи.
Koce_racing написа: моторите са еднакви С20ХЕ валове по 278 градуса при застъпени фази около 40 гр. електроника МОТРОНИК БОШ

Абсолютно са еднакви ... в завода. Общо взето и Peugeot 306 в най-силната си заводска серийна версия е 120kW/163.2к.с.
Та чудно ми е дали тези 13к.с. в заводски вариант те оставят далеч зад Мичкин.:-)
Или за да бъде по-точен примера бих искал да сравниш времената си с тези на Ники Златков от състезание по твой избор. Карате не само еднакви двигатели (C20XE), но дори и купетата са Ви еднакви.
Тъй като двете са несравними като технически спецификации няма смисъл да го обясняваш. Просто приложи примера и в твоя пост.
Koce_racing написа:чипове направени от неговият приятел КАЛИН

Прав си- Калин наистина е добър приятел и определено е много вещ в тази област. Учудвам се,че след като лично ти донесох чипа, направен от него за теб в Кюстендил за да го сложиш на Астрата защо вече не го наричаш и твой приятел? Няма ли да го засегнеш след помощта, която ти е оказвал неведнъж като прочете това? Но това си е твоя работа.
Koce_racing написа: трансмисия на АСТРАТА нормална от дизел Ф16 ,КОРСАТА Ф20 наредена бих казал доста добра.

Хайде пак... Обещах ти да ти дам чертежа на вала и не е проблем да го направя. Едно уточнение - кожуха на кутията и повечето части са от F16, а не от F20. Това няма как да го знаеш и затова аз го споделям.
Под "наредена" аз лично разбирам друг тип кутия. Точната истина в 1 изречение е "Подбрани зъбни колела от няколко серийни опелови кутии".
Надявам се за в бъдеще "Фантазиите на Баранкин" да секнат, както и приказките зад гърба ми.
Не ми е приятно да научавам, че човек на когото помагам както и когато мога се възползва от отсъствието ми тук за да си създава изкуствена фенска маса.
Или поне като искаш да се изявяваш като съдник и технико-тактически експерт бъди честен и добавяй и това, което казваш когато говорим по състезанията - стоенето на пътя, вървенето на Астрата (първото ти признание за 3 години, че автомобила ти върви много) и т.н. и т.н.
Нямам желание да правя сравнение и да търся под вола теле.
Това са възможностите ми към текущия момент и като пилот и като автомобил и резултатите са факт.
И моля без повече смешни ненаучнофантастични разкази особено зад гърба ми. Не прави чест на никого, а още по-малко на човек, който наяве твърди, че ми е приятел.


P.S. Стефчо Стоев за съжаление счупи двигател малко преди края на 2 манш.
Рушен Ибрям с Опел Корса излезе извън трасето в 1 манш на тренировките. Защо - само той може да каже.
Диана Стоянова - също извън трасето. Радвам се, че с нея и Рушен всичко е наред и се надявам, че това няма да попречи на развитието и като пилот. Дори и в 1 състезание мисля, че доказа че има и талант , и желание , и бъдеще.
P.P.S. Напоследък май ми стана навик да се появявам изневиделица и то все по един и същи повод - приказките зад гърба за мен или колега/колежка. Искрено се надявам, че подобни злоупотреби ще се прекратят , а който има желание да дава оценка, мнение, съвет, критика и прочее - винаги може да ме намери в състезанията от пистовия и планинските шампионати. Хораката, които визирам - опитвайте да казвате мнението си и в очите. Нито боли, нито е недостойно.
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот ICE__MAN » Нед Юли 30, 2006 21:13

Ей пичове, не исках да се стига до тук, май Ви вкарах интрига. Изобщо не целях това и ако трябва да съм искрен симпатизирам повече на Иван, обаче т.к. не съм виждал негови мнения във форума от много време, а Коцето е редовен затова попитах него. Далеч съм от мисълта, че всичко е до каране, защото съм ви гледал на писта и там виждам как се хапете, та затова исках малко повече инфо за колите.
ICE__MAN
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Десислав Христов

Мнениеот DeadShot » Нед Юли 30, 2006 21:58

Хайде качвайте снимки ,че ми е интересно
Папката е направена от модернаторите
Аватар
DeadShot
 
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Юни 25, 2006 19:35
Местоположение: Габрово

Мнениеот Citroen_Motor_Sport » Нед Юли 30, 2006 23:35

повечето са с лошо качество ....но по-добре от нищо


http://snimka.bg/album.php?album_id=51942



ЧЕСТИТО на всички ;)))
Those who are afraid to fall, will never fly
Citroen_Motor_Sport
 
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Юли 30, 2005 17:12
Местоположение: Sofiq

koceto

Мнениеот Koce_racing » Пон Юли 31, 2006 08:06

Ванка много си станал докачлив,сигурно АСТРАРА върви повече но мисля че трябва да дадеш по добри резултати,това не е само мое мнение няма да влизам в подробности и да ги изброявам хората които го казват.Верно че ми помагаш,но можеш ли да се оплачеш от мен като приятел аз също ти помагам когато мога и сега на планиннското пак ти помогнах няма да го коментирам ти знаеш, ако съм те обидил извиняваи,а пък и ти каза че на писта ще бъде интересно явно виждаш че колата ти добре ускорява и аз го виждам, пожелавамти успех до следващата среща на БУЗЛУДЖА.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот beta_racing » Пон Юли 31, 2006 10:47

Страхотно състезание за отбора ни - първи в А/N и второ място за Катето в N/2.
Искам да поздравя всички участници в състезанието, както и Коцето Щерев и Митето Стойчев за представянето им.
Ще се видим в края на тази седмица в Пловдив :D

Качвам моите снимки :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

koceto

Мнениеот Koce_racing » Пон Юли 31, 2006 11:20

някои имали видео от планинското?
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот YaH40o_Shterevi_RT » Пон Юли 31, 2006 11:32

nqkoi nqma li da pusne ve4e nqkvo video ot sastezanieto?????
nai golemite SRT
Аватар
YaH40o_Shterevi_RT
 
Мнения: 391
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 15:02
Местоположение: plovdiv

Мнениеот ICE__MAN » Пон Юли 31, 2006 13:22

Ами колегата 2.0 16V ви попита как да го качи видеото, ако някой знае да казва. Има ги и двата манша на първия десен завой след старта.
ICE__MAN
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Десислав Христов

Мнениеот RaPiD » Пон Юли 31, 2006 15:14

1. CuteFTP - ъплоуд мениджър
2. акаунт в дата.бг
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Katz » Сря Авг 02, 2006 02:16

beta_racing написа:Страхотно състезание за отбора ни - първи в А/N и второ място за Катето в N/2.


:wink:
Прикачени файлове
K&K.jpg
K&K.jpg (83.79 KiB) Прегледано 8354 пъти
Аватар
Katz
 
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 20:49
Местоположение: Skopje, Macedonia
Име: Владимир Карчицки

Мнениеот beta_racing » Сря Авг 02, 2006 09:14

Katz написа:
beta_racing написа:Страхотно състезание за отбора ни - първи в А/N и второ място за Катето в N/2.


:wink:


Хаха - K&K :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron