Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот sparco2000 » Нед Май 18, 2014 14:05

Честито на Любен Каменов за победата на Планинско Благоевград 2014 :)
Аватар
sparco2000
 
Мнения: 327
Регистриран на: Сря Юни 19, 2013 19:46
Местоположение: Варна
Име: Димитър Росенов

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот ALSP » Нед Май 18, 2014 14:25

Честито на Любчо Каменов

Изображение
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот bokostz » Нед Май 18, 2014 14:29

Честита победа и от мен - явно истински спечелена ,като гледам резултатите ....

Да му мислят конкурентно способните през сезона -- голям бой ги чакаа :lol: :mrgreen: :lol:
bo74ko
Аватар
bokostz
 
Мнения: 32
Регистриран на: Съб Мар 10, 2007 14:26
Местоположение: stara zagora
Име: Борис Илчев

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот nikif1 » Нед Май 18, 2014 15:10

Браво на Дани с Интегралето....!
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот emoangeliyn » Нед Май 18, 2014 15:49

Някой може ри да постне класиране че на Петрохан planinsko/results май не работи...:)
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот rally86 » Нед Май 18, 2014 17:57

bokostz написа:Честита победа и от мен - явно истински спечелена ,като гледам резултатите ....

Да му мислят конкурентно способните през сезона -- голям бой ги чакаа :lol: :mrgreen: :lol:


Играта приключи още с първото минаване,после Любен намали малко темпото което се вижда и от времената.Яд ме е че Живков не можа да удари царя,но нищо следващия път
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот rudolf » Нед Май 18, 2014 18:29

rally86 написа:
bokostz написа:Честита победа и от мен - явно истински спечелена ,като гледам резултатите ....

Да му мислят конкурентно способните през сезона -- голям бой ги чакаа :lol: :mrgreen: :lol:


Играта приключи още с първото минаване,после Любен намали малко темпото което се вижда и от времената.


е чак пък да е приключила на първото минаване...това беше и рекорд за Любо,
Последна промяна rudolf на Нед Май 18, 2014 21:54, променена общо 1 път
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот kornholio » Нед Май 18, 2014 19:35

Историята на един фен и ужасното отношението на един от организаторите на Планинско Диамо Благоевград 2014 – г-н Георги Стоянов.

Като нормален фен снощи се уговорих с приятели и състезатели, повечето бяха вече на място – „СЕИЙРДЖИСКИЯ”. Видях прогнозата. Приготвих раница, два чифта обувки, дъждобран, чадър. Радвам се на всички състезатели но съм фен на Тихомир Златков. Реших да отида в гаража и да направя плакат – речено сторено. Бял плакат с надпис „ТИХОМИР”. Станах в 06:00 и хайде към Благоевград. Стигнахме рано преди да затворят трасето. Отидохме на уговореното място, където вече имаше бивак с каравани и се настанихме. Там приятели много от тях състезатели и т.н. купон. Естествено похвалих се с плаката и дойдоха помощници да му измислим място. Решихме да е на склона много зад ограждения и да не пречи на никой нито за гледане нито за придвижване. Трудно, заради наклона, но избрахме място и почнахме да го разагъваме. И се случва следното:

Някой (Георги Стоянов)зад мен долу от пътя Вика: „Махай тоя плакат!”

Аз се обръщам и гледам на няколко метра долу от мен на пътя е спрял сив джип с десен волан и водачът (Г. Стоянов) ми ръкомаха и повтаря: „Разкарай този плакат”

Аз се оглеждам и казвам: „На мен ли говорите, какъв е проблема!”

Г. Стоянов: „Не може без да си платил да правиш реклама по трасето”

Аз: „Г-не това не е реклама, фен съм на Тихомир Златков и съм направил плакат, това не е реклама. Сам съм го писал.”

Г. Стоянов: „Абе ей, не ме интересува, какво е! Аз като съм фен на Дияна Стоянова да не би да лепя плакати по трасето. Махай плаката ти казвам. Не може”

Аз: „ Мисля, че съм си в правото да подкрепям, когото харесвам. Какъв е проблема?”

Г. Стоянов: „Абе момче слушаш ли, какво ти казвам, не ме карай да слизам. Ще ми прави реклама безплатна на Тихомир. Аз го познавам”

Аз попитах учуден: „Г-не как са Ви имената и Вие какъв сте”

Г. Стоянов: изсумтя нещо (не го разбрах) и после каза: „Георги Стоянов съм и аз съм организатора.” След което отваря вратата на джипа и дръгва да слиза.

Аз: „Г-не това не е реклама, но ще го прибера, добре.” При което стъпвам в шипките на наклон и тръгвам да се мъча да достигна единия край за да започна да свивам плаката. Вече публиката на около се беше изумила, какво става и настана тишина.

Г.Стоянов пак извика: „Чуваш ли бе ей... прибирай плаката и се махай... и си кажи и ти името”

Аз отчетливо и ясно казах: „Нено съм, прибираме. Добре”

При което лицето Стоянов, каза на пасажера отляво в джипа: „Този ме заплашва”, „Слизай”
Аз веднага разбрах какво се случва....
Господинът отляво се оказа полицай, иниформен, мисля, офицер. Видимо според мен му беше дошло от нещо до гуша и ми викна, но подчертавам с добър тон: „Моля Ви, това е организатора той казва какво да става, махнете плаката”

Аз казах: „Добре” за трети път, като вече плаката беше свит почти изцяло.

През това време лицето Г. Стоянов няколко пъти повтори: „Ти заплашваш ли ме” и тръгна войствено към мен” с думите: „Знаеш ли, какво ще стане....”
Аз отдавна бях преценил ситуацията и индивида срещу мен, и въобще не смятах да му отговарям, каквото и да е било, защото от опит знам, че с някой състояния на човек не се излиза на глава, а и смисъл да се бориш за непобедим и безмислен спор – няма.

Както и да е, след намесата и на други хора, да успокояват лицето Стоянов да не стигне до мен, се качи обратно в джипа заедно със служителите на реда и тръгнаха надолу по трасето. Хората и приятелите ми наоколо бяха взели вече страна, и се надпреварваха кой да даде съвет къде на по-видно място да сложим плаката а и желаещи да помогнат имаше доста, за което благодаря на всички непознати фенове на този завой.
Представих фактите такива каквито са, имам и поне 10-на близки свидетели на случката и думите (някой доста известни деятели на спорта). Имаше бивши и много настоящи пилоти на мястото.

Въобще не искам да съм съдник, защото съдникът е един. Имам самочувствието на добре възпитан и образован човек. Великодушен съм и прощавам на лицето Стоянов ситуацията, но искрено се надявам и той поне за миг да е помислил, какво е сторил и да не се случи на някой друг нормален фен по бългаските трасета същото.

Организирането на обществени мероприятия е сложна и със сигурност изнервяща задача. Но освен спортните ценности на самото състезания, мероприятия се организират като част от културата на даден град, село и т.н. От там идва и икономическия въпрос. Общините помагат по един или друг начин да се случват събития от, които печели конкретното населено място. Аз съм си похарчил парите в Благоевград , ял съм, пил съм, заредил съм и т.н. Гост съм бил на града по случай мероприятието. Тотално погрешно е г-н Стоянов, когато си натоварен с такова обществено начинание, представлявайки толкова хора, като клуб, организатори, федерация, община, да се отнасяте така с гостите. Бил съм на всякакви спортни събития от Рали Златни през Монца и Спа... токова нещо не е било. Срамота е!
Въпреки този неприятен инцидент, състезанието беше ОТЛИЧНО. Състезателите бяха отлични и имаше напрежение и зрелище до самия край. За което поздравявам всички до един! Радвам се, и че публиката викаше и подкрепяше всеки един. Честито на Каменов! Всички караха яко мъжката и жертваха техника в името на победата. Най-важното всички бяха усмихнати надолу към награждаването!

Eто "НЕПЛАТЕНИЯТ" плакат на любимия пилот:
Изображение
Изображение


Ето и малко световни примери...
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Последна промяна kornholio на Нед Май 18, 2014 21:31, променена общо 5 пъти
kornholio
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 19:08
Име: Nedelin Kalchev

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот lukaev » Нед Май 18, 2014 20:40

Здравей приятелю.Съгласен съм с тебе че всеки си има право да подкрепя неговия фаворит,тази постъпка на въпросния господин е много долна ако мога така да го нарека.Аз лично нямаше да му мълча даже щях да му забия един не мога да ги търпя такива хора.Всеки си има право да си подкрепя който иска и аз съм на това мнение.
Аватар
lukaev
 
Мнения: 89
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 20:48
Местоположение: Габрово
Име: Венци Лукаев

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот RaPiD » Нед Май 18, 2014 22:32

Мани го тоя македонец.... винаги ми е бил супер противен. Никога не е бил услужлив и винаги се държи отвратително.

Не ми е ясно как може на поляната някой ти забрани да си развяваш плаката с обикновен надпис със спрей....
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот rudolf » Нед Май 18, 2014 22:58

kornholio написа:
Г. Стоянов: „Абе ей, не ме интересува, какво е! Аз като съм фен на Дияна да не би да лепя плакати по трасето. Махай плаката ти казвам. Не може”

]


ма трябваше да му кажете че няма "ГУМИ ЦЕНТЪР- ТИХОМИР" :)
http://diana-ltd.com/
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот trouble » Нед Май 18, 2014 22:58

То по тая логика що надписи сме изписали на пътя на СЕ Българка, дано да не трябва да си платим за минали периоди :lol: .

Прибрах се и аз, да кажа две думи за състезанието. И аз вложих в икономиката на общината. Общото ни пътуване беше 800 км. и 10 часа, но се забавлявахме на макс. Наистина не предполагах, че нагоре по трасето е така красиво. Шестица на самото състезание и две минус на организатора за тази постъпка със плаката. Ако някой орг. мисли, че ролята му е да коли и беси по трасето и то фенове, леко се е объркал. Поздрави пак иначе за страхотното представление създадено от пилотите.

Очакваме ви на Българка, втори кръг.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот rally86 » Нед Май 18, 2014 23:28

Същият човек ни направи проблем за един паднал бор та чак по весниците ни писаха преди две години.Само че не случи на събеседник с нашата група и накрая ни се извини и от тогава ни е много голям приятел
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот DARK » Пон Май 19, 2014 14:51

Здравейте някой има ли идея какво е състоянието на детето което пострада при катастрофата на Кирил Величков?
Иначе за поредна година съм очарован от Планинско Благоевград и представянето на голяма част от участниците.Най вече се радвам най накрая да видя червената Делта да искара цялото състезание и да покаже такива добри резултати вярвам , че Даниел Живков има какво още да покаже като управление защото колата поне визуално ускоряваше доста повече от челните Лансери на Каменов и Царски след завойте и като цяло дава усещане , че е по бързата машина.Много ми е интерестно пича с М3-ката за фън ли беше дошъл просто?Иначе почти оптимално пилотиране от него на тоя тюфлек със задно.Не разбрах какво е станало та не се пусна на втория манш.Също така какво му беше и на бавничкият сивик.Изключително каране на Христо Анев със черното Сузуки определено любимеца ми в ниският клас и като непоправим фен на Рено все си мисля че Меган-а на Иван Анастасов може малко по бързичко да му даде да влиза по завойте :twisted:
DARK
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 18:45
Име: Сами Хамид

Re: Планинско Благоевград 2014 17-18 Май, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот kornholio » Пон Май 19, 2014 15:27

До колкото разбрахме, детето е прегледано и на скенер, но се е разминало с шев на главата и уплахата за него и родителите.

Дани си е герои въобще, че седи зад волана на този снаряд, а и човека си кара... :)

Явор Карастоянов имаше видими проблеми със задния мост, мисля че е скъсал болт и не било възможно да се ремонтира м/у маншовете. Иначе евала, голям пич е и хубаво да има БМВ-та по тези мероприятия.

Сивикът разбрахме, че е сглобен в последните дни с много труд, но май е имал проблем с дебита и налягането на горивната система.
kornholio
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 19:08
Име: Nedelin Kalchev

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron