Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот psv » Пон Авг 20, 2012 22:57

efco написа:Празниците на Партията на връх Бузлуджа минаха преди две седмици там където може би визира г-н Шопов "Средна възраст - 70+ години" макар че този техен празник се посещава и от достатъчно млади хора ! Ако е маловажен и безинтересен празника по случай 135 годишнината от Шипченската епопея и възстановките на боевете за някой "Българин", то тогава искам да споделя и да уточня , че на 24 август 2012 година вечерта със спектакъл на центъра започват Празниците на долината на тракийските царе по проект "Докоснати от Древността" спечелен от Община Казанлък от ЕС . Мисля че възрастовата група на двете събития едва ли е такава каквато тук се определя и което не приемам и ме подразни!!! Относно спането на отборите и феновете имаме леглова база не заета проверявам редовно! Затова и когато раздавах регламента на пл. Пещера на клубовете, вътре бях сложил книжка с всички хотели и ресторанти на сдружението на хотелиерите в Казанлък , както и програма на "Празниците на тракийските царе" но това отново не се вижда и отчита като улеснение и съдействие за участниците! И ако не пиша тук в форума то е защото не искам да влизам в полемики с никой! Ако Ви е интересно планинско състезание "ШИПКА" заповядайте. А за нововъведенията, очаквам и те да не бъдат забелязани по стар български обичай ! За заявките вече
писах, че са 33 .

Явно празниците на Бузлуджа продължават защото на 25.08 от 9 до 15 часа Шипка ще е затворена и ще се пропускат коли само за тържествата.Всички останали ще се отклоняват през ПРОХОДА НА РЕПУБЛИКАТА.За хората от северна България ще е доста сложно да се доберат до Бузлуджа.http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=950112
Аватар
psv
 
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Юни 14, 2012 18:17
Име: Петър Василев

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот efco » Пон Авг 20, 2012 22:57

Аз да питам този Вартбург верно ли е 353 к.с.?
Шега към Евгени :)

Трябва да се доберат първо до Казанлък.
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот GT 51 » Вто Авг 21, 2012 00:02

Неееееее ...ВартБурДЖинито е модел 353..... :D ....ама много ме кефят заявките в Х3.....ако всички са на старта , битката в групата ще е ожесточена....А6 също се очертава напрегнат клас...Успех на всички пилоти,механици и мениджъри , ще се видим в боксовете... 8) :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот i.georgiev » Вто Авг 21, 2012 01:03

Добър вечер на всички люпещи семки, селски тарикати с газови автомобили по ралитата, алкохолици и всякакви индивиди - рали фенове!

Както казах в един предишен пост, ще направя всичко възможно да стартирам на Сливен, с кола под наем. Това ще се случи(ако въобще се случи), не заради Вас феновете(щото сте алкохолици и боклуци 99%), а единствено и само заради моето желание да дебютирам в автомобилния спорт и да опитам своите умения, въз основа на което бих/или не бих продължил опитите си да се състезавам. Евентуално следващата година в рали, или планинския шампионат. Както казах за Н-ти път се финансирам сам, има и други фактори, които ме спъват - някои от Вас знаят какво имам предвид.
Тъй като 90-% от пишещите тук, не са ми на бройката купени и продадени автомобили, както и на тези, които съм обърнал в гората по таван - нека повече не навлизаме в излишни спорове, а да се наслаждаваме на малкото състезания останали в БГ.
Шипка бе едно от състезанията в които трябваше да стартирам от моя клуб, но тъй като семейството ми е значително по-важно от ВАС, реших да си го изкарам на морето.

Надявам се на Шипка да има яко заявки и да се получи едно супер здраво състезание. Съжалявам, че немога да присъствам по един, или друг начин. Надавам се да бачкат онлайн резултатите...


Поздрави и успешна седмица !
Аватар
i.georgiev
 
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2011 23:45
Местоположение: София
Име: Иван Георгиев

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот georgstz » Вто Авг 21, 2012 08:28

[quote="efco"]Аз да питам този Вартбург верно ли е 353 к.с.?
Шега към Евгени :)

Трябва да се доберат първо до Казанлък.[/quote]


Спокойно само 90к.с.
georgstz
 
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 16:27
Име: Георги Георгиев

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот Иван Шопов » Вто Авг 21, 2012 09:44

i.georgiev написа:Добър вечер на всички люпещи семки, селски тарикати с газови автомобили по ралитата, алкохолици и всякакви индивиди - рали фенове!
Както казах в един предишен пост, ще направя всичко възможно да стартирам на Сливен, с кола под наем. Това ще се случи(ако въобще се случи), не заради Вас феновете(щото сте алкохолици и боклуци 99%)...


Не забравяй живот и здраве ако и когато стартираш да се порадваш на реакциите на хипотетичните ти фенове. Може би няма да е лошо да направиш едно състезание само за себе си, защото така като гледам нито бъдещите ти колеги, нито феновете са на нивото ти. Да не вземеш да се подцениш, ей!

i.georgiev написа:Тъй като 90-% от пишещите тук, не са ми на бройката купени и продадени автомобили, както и на тези, които съм обърнал в гората по таван.


Бягай тогава в мобиле - там поне "бройките" Ви ще са близо идентични.

И като цяло - приятна почивка! :lol:
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Вто Авг 21, 2012 10:37

i.georgiev написа:.....не заради Вас феновете(щото сте алкохолици и боклуци 99%)...!


И тук с този пост, вашето развитие в спорта спря. Още преди да сте стъпили на трасето. Дано да не участвате на рали, защото да бъдеш аплодиран докато караш и да бъдеш освиркан, може да те свали от небето до земята. Включи на задна и "дим да те няма"
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот QUATRO » Вто Авг 21, 2012 18:32

Леелее Красиии немаш си на идея на колко хора си им спестил банове-те с горния си пост. :mrgreen:
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот omega » Сря Авг 22, 2012 12:36

i.georgiev написа:Това ще се случи(ако въобще се случи), не заради Вас феновете(щото сте алкохолици и боклуци 99%), а единствено и само заради моето желание да дебютирам в автомобилния спорт и да опитам своите умения, въз основа на което бих/или не бих продължил опитите си да се състезавам.


Особено съм благодарен за този 1 % ,който си оставил извън алкохолиците и боклуците, та все пак да си мисля,че може и да съм в него. Не разбирам ти в коя редица се слагаш - мераци някакви ама без покритие и какво............??
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот RaDo_GolF » Сря Авг 22, 2012 15:42

Кво стааа тука е това тема за обиждане ли е фенове боклуци някви работи я са савземете...пишете по темата и за предстоящото супер Планиннско Шипка :twisted: :twisted:
RaDo_GolF
 
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Окт 26, 2010 11:37
Име: Radoslav Panev

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот RaDo_GolF » Сря Авг 22, 2012 15:49

Иначе Ефко пишеш история ако се явят всичките 46 коли а има време и за още бравоо бацеее :D :!:
RaDo_GolF
 
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Окт 26, 2010 11:37
Име: Radoslav Panev

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот efco » Сря Авг 22, 2012 19:06

Заявките са 52 но двама има които се обадиха, че няма да могат да стартират. Бройката ме безпокои тъй като такава бройка / 56/ сме имали преди 2 - 3 години и знаем колко бавно и напрегнато върви всеки манш. Трасето е готово изчистено , за последно утре ще го доогледаме и го предавам в това състояние на пилотите и дано да не се налага да качвам мото метачка отново. Ще има 20 маршала, 30 охранители от охранителна фирма "Саламандър" и се надявам всички фенове да са в помощ на организацията и да се спазват мерките за безопастност и да не се застава на опасни места защото преди три дни знаем какво стана в Сърбия и доста неприятно и нежелано. Отпечатали сме достатъчно табели "забранено за публика" за опастните места , достатъчно програми на състезанието с цяла страница отделена на безопасността и остава всеки да се съобрази с нея и да я спазва.
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот H1pNoTiC » Сря Авг 22, 2012 20:59

Аватар
H1pNoTiC
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 00:29
Местоположение: Бургас
Име: РИНГ МЕДИЯ

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот nikkeibg » Съб Авг 25, 2012 22:37

За сега 47 пилота по трасето. Някой от мястото на събитието днес да каже как е било? .... как жега :D Утре ще се пържа и аз :D
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Планинско Шипка 25-26 август 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот Mad Max » Нед Авг 26, 2012 12:44

Аватар
Mad Max
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 00:49
Местоположение: Sofia
Име: Николай Минков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта

cron