Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот omega » Вто Юли 17, 2012 21:32

P.Solberg написа:Да да, за там са 2 седмици по-рано. Иначе се надявам и на хубаво състезание в Кюстендил :)

Винаги става хубаво :D :D :D
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот QUATRO » Вто Юли 17, 2012 21:39

Защо да е комлексар - кара там където си иска - говори това което си иска / не и без покритие / направи конкурентна кола ,която хората в Европа като я видят започват да Хълцат :D От 200 плюс коли - класиране в ПЕТИЦАТА :mrgreen: Миналата година го доказа и в БГ.
Колата дава ДЕВЕТКА на драг-а. :shock: Е мисля , че е заслужил Уважение :idea: Аз лично искам да я гледам тази кола на всяка една натпревара в БГ. а и не само аз - но никой не ни пита . Човека ША си кара където му е кеФ и когато му е кеФ и за мене си е ПРАВ
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот omega » Вто Юли 17, 2012 21:50

До QUATRO : не знам успях ли да отговоря на въпроса ти за хотела - та : Трите буки е на около 10 км нагоре в планината(има сайт в нета), близо до финала е ЛИМА (мисля че също може да го видиш в нета). Аз бих ти препоръчал Орлово гнездо, който е на 1 км преди с.Богослов (тел.0898647256), но не знам дали ще има места.
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Вто Юли 17, 2012 22:07

Завистта българска няма край...Очаквам Ники да го изкарате национален предател , защото кара навънка.Преди да започне шампионата го плюехте и хулехте, сега пък му се бъркате и му държите сметка къде ще кара.Но не е само това проблема.Проблемите са ви в болните амбиций.Всеки има право да кара където си пожелае.Намерете начин да мотивирате пилотите, организирайте им празник, направете така , че пак да дойдат догодина, даже и да доведат свой колеги с тях.Много се е писало по темата и сигурно много още ще се пише, ама не виждам смисъл да коментираме глупости...и да си говорим празни приказки...няма смисъл...се едно да питам най-големия фен в БГ Моторспорта защо няма да идва в КН ами ще ходи на качамак 8) ...някакви си 1100 км ли ще го съборят....???? :D :D Боли ме левия мигач, дали ще идва или не,състезание ще има, заявки има, дано всичко е наред с организацията и пилотите,а публиката да го оцени това състезание.Успех на всички.... 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот bat_jori » Вто Юли 17, 2012 22:19

евала на ники за позицията му .кво делене кви 5 лв,април дюдюкахте,освирквахте и се превземахте срещу някой , а сега :D
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Вто Юли 17, 2012 22:49

Много точно и ясно казано..... :wink:
http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 1&Itemid=1
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот QUATRO » Вто Юли 17, 2012 22:56

omega - Благодаря ти за инфото , напраЙх резервация там в Гнездо-то ли или квото е там .
Ти кво напраЙ със Заявките ве ........ щеше А ги споделяш :D
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Вто Юли 17, 2012 23:48

ivozet написа:Eгати неуважението към другите организатори! :x

Проспийд, в знак на подкрепа към двете планински състезания (Кюстендил и Българка), които единствено през 2011 г, спазиха правилата за сигурност и положиха старание да доведат трасетата до състояние, отговарящо на изискванията за провеждане на планински шампионат, с което засвидетелстваха уважение към участниците и техния труд, ще вземе участие на предстоящото планинско Кюстендил. То ще се проведе по пътя за село Богослов, местността Студен Кладенец тази Събота и Неделя.
Всички, които искат да видят отбора и Audi S1 са добре дошли в нашия бокс, където ще могат да разговарят с пилота, да вземат плакат с автограф или да закупят тениска с изображението на колата.

Понеже си капацитет, можеш ли да обясниш какво означава "неуважение,към другите организатори" ,може ли да обясниш на нас зрителите какво означава трасетата да отговарят на изискванията по регламент, и дали той се спазва....само не ми излизай с номера , че пак ще пилотираш , и ще пръскаш със селскостопанския самолет против молци..... :twisted: Когато си позволяваш да коментираш нещо и някой , го прави с аргументи ...а не с трупане на постове... :twisted: Поздрави :wink: 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот omega » Сря Юли 18, 2012 08:22

QUATRO написа:
Ти кво напраЙ със Заявките ве ........ щеше А ги споделяш :D

А бе и аз съм в неведение..........нерва се вече... :evil: :D
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот QUATRO » Сря Юли 18, 2012 08:42

QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот omega » Сря Юли 18, 2012 10:08

Като количество - ОК (в тая криза).Е, можеше още някой да се понапъне , но да не сме максималисти. Остава накрая да се поздравим с продукцията, която ще ни предложат.Успех на всички екипи!!!!!!!!!
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот stoks1 » Сря Юли 18, 2012 10:37

Ами да малко коли, но пак ще се получи добро състезание. Няма да съжалявате ако идете, които и да е от вас. :D :D :D

П.П. Битката пак ще е успорвана за първото място в най-големия клас но Златков няма да има заместник си мисля. Ще гледам резултатите онлайн за съжаление. Румен Дунев каза, че няма да участва в това състезание снощи си писах с него каза, че чакал някакви части за мотора, но не дошли и нямало да участва.
stoks1
 
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Апр 24, 2010 22:11
Име: Стойчо Стоев

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Иван Шопов » Сря Юли 18, 2012 13:27

Деленето започнало отново... Че то спирало ли е някога?:)
Забелязвам, че сайта на БФАС все повече заприличва на "стария".
Проблемите и разправиите - също.
Предполагаемата тенденция като че ли се превръща в реалност.
И извън това - аз ходя да пия кафе в заведения, които харесвам - с хубава музика, комфортна обстановка, вежливи сервитьори и качествени напитки. Ако не отида там, където са отишли 20 мои приятели в комплексар ли се превръщам?
Същото важи и за състезанията. Ники винаги е бил почтен човек със собствена позиция и достойнство. Никой, ама никой няма правото да му държи сметка къде и как ще харчи собствените си пари или ще пилотира автомобила си.
И на тези, които може би не са усетили атмосферата около аудито и екипа на "Проспийд", ще препоръчам да изгледат клиповете от европейските му участия. Виждам някакви луди хора, които се радват, кланят се пред автомобила и го целуват.
Може би не е лошо някои видни "деятели" да помислят защо аджеба в България липсва дори елементарното уважение и отношение и дали това не е резултат на общата визия и състояние на автомобилния спорт.
"Пази Боже сляпо да прогледне"...
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот omega » Сря Юли 18, 2012 16:04

Заявки по класове.pdf
(148.26 KiB) 566 пъти
Заявки Кюстендил2012.pdf
(81.61 KiB) 511 пъти

Имаме официален списък със заявените.Поиграх си малко и го преработих по класове - сами изберете кой ви е по-гот. Има някои разлики от това, което видях сутринта в сайта bgnrc.info, но това е положението.
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско Кюстендил 21-22 юли 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот omega » Сря Юли 18, 2012 17:02

Кратък коментар на заявените: Х4 - преобладава ford, но Л.Каменов е сериозен опонент; Х3- най-разнообразен 6 различни автомобила; Х2 - борба между Ситроен и ВАЗ; А6- доминация на Ситроен ; Емакс - тримата "големи" обещават интересна надпревара; останалите класове са в намален състав, което не би трябвало да обезценява участието на екипите.Приятни минути край трасето в Осогово!
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта