Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот M`fanatic » Съб Апр 21, 2012 20:31

Greaddy написа:Брей чак такива циркове ли е имало на откриването,чак леко се радвам че го пропуснах и бях рано по трасето.Царски определено е бърз,но може би трудно ще измъкне победата от Ики,който освен че е много бърз ами и плъзгаше яко и обираше овациите.На Т-образното естествено е лудница,чак леко прекалена :) ,понеже имаше не малко пияни зрители,дано утре да ги отдръпнат малко по назад,че имаше някои интересни момента.Дани Попов и Григор Константинов карат с доста голям хъс,особено Дани,който впечатли всички с добрите си времена! Марто Сурилов доколкото рабрах на старта на първи манш къса полуоска и не стартира в оставащите два манша.Дано и утре се задържи слънчево времето.

Колега преувеличаваш мисля.Защо винаги търсите някаква драма ами не пишете изцяло за състезанието.Нямаше никакви пияни зрители,а и не беше чак такава лудница,понеже днес си е работен ден.Да имаше хора,но чак пък лудница.Утре Царски ще си покаже карането...Чак пък трудно да измъкне победата от Маринов ми се струва малка пресилено,имайки в предвид мощноста на автомобила на Царски.
Поздрави.
Аватар
M`fanatic
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Сеп 24, 2011 19:34
Име: Colin McRAE

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Greaddy » Съб Апр 21, 2012 20:58

M`fanatic написа:
Greaddy написа:Брей чак такива циркове ли е имало на откриването,чак леко се радвам че го пропуснах и бях рано по трасето.Царски определено е бърз,но може би трудно ще измъкне победата от Ики,който освен че е много бърз ами и плъзгаше яко и обираше овациите.На Т-образното естествено е лудница,чак леко прекалена :) ,понеже имаше не малко пияни зрители,дано утре да ги отдръпнат малко по назад,че имаше някои интересни момента.Дани Попов и Григор Константинов карат с доста голям хъс,особено Дани,който впечатли всички с добрите си времена! Марто Сурилов доколкото рабрах на старта на първи манш къса полуоска и не стартира в оставащите два манша.Дано и утре се задържи слънчево времето.

Колега преувеличаваш мисля.Защо винаги търсите някаква драма ами не пишете изцяло за състезанието.Нямаше никакви пияни зрители,а и не беше чак такава лудница,понеже днес си е работен ден.Да имаше хора,но чак пък лудница.Утре Царски ще си покаже карането...Чак пък трудно да измъкне победата от Маринов ми се струва малка пресилено,имайки в предвид мощноста на автомобила на Царски.
Поздрави.

Не мисля,че преувеличавам,немалко хора си показаха магариите и погълваха бира след бира и се клатушкаха насам натам.Ясно ми е,че Царски почти никога не кара на максимума в съботния ден от състезанията,но именно горе на по-техничните завои губеше много скорост,докато Искрен я запазваше.А и колега просто казвам какво съм видял,не съм по драмите и сензациите. :)
Аватар
Greaddy
 
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 16:38
Местоположение: Варна
Име: Лъчезар Лазаров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот ivozet » Съб Апр 21, 2012 21:02

Утре Царски ще кара ли, че да знаем дали да идваме?
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот muzzle » Съб Апр 21, 2012 21:06

За жалост, до колкото разбрах, Мартин и утре няма да кара. Проблемът не е в полуоската, а в диференциала. Много ми се искаше да го гледам. . . :(
If I go to hell, send me in a GTfour!
Аватар
muzzle
 
Мнения: 43
Регистриран на: Чет Фев 10, 2011 13:56
Местоположение: Шумен
Име: Димитър Димитров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот M`fanatic » Съб Апр 21, 2012 21:09

Greaddy написа:
M`fanatic написа:
Greaddy написа:Брей чак такива циркове ли е имало на откриването,чак леко се радвам че го пропуснах и бях рано по трасето.Царски определено е бърз,но може би трудно ще измъкне победата от Ики,който освен че е много бърз ами и плъзгаше яко и обираше овациите.На Т-образното естествено е лудница,чак леко прекалена :) ,понеже имаше не малко пияни зрители,дано утре да ги отдръпнат малко по назад,че имаше някои интересни момента.Дани Попов и Григор Константинов карат с доста голям хъс,особено Дани,който впечатли всички с добрите си времена! Марто Сурилов доколкото рабрах на старта на първи манш къса полуоска и не стартира в оставащите два манша.Дано и утре се задържи слънчево времето.

Колега преувеличаваш мисля.Защо винаги търсите някаква драма ами не пишете изцяло за състезанието.Нямаше никакви пияни зрители,а и не беше чак такава лудница,понеже днес си е работен ден.Да имаше хора,но чак пък лудница.Утре Царски ще си покаже карането...Чак пък трудно да измъкне победата от Маринов ми се струва малка пресилено,имайки в предвид мощноста на автомобила на Царски.
Поздрави.

Не мисля,че преувеличавам,немалко хора си показаха магариите и погълваха бира след бира и се клатушкаха насам натам.Ясно ми е,че Царски почти никога не кара на максимума в съботния ден от състезанията,но именно горе на по-техничните завои губеше много скорост,докато Искрен я запазваше.А и колега просто казвам какво съм видял,не съм по драмите и сензациите. :)

Ххахахах тя бирата си върви няма как...Повярвай ми нищо не пием..Миналата година на Злин,Чехия имаше фанатици които си спяха по пеиките от 6 сутринта изпили по каса бира...Само като преминаваше автомобил изведнъж стават надуват тромбата и пак си лягат. :)
Утре Царски ще кара на сто процента.Питах го заради тея писаници по сайтовете.
Поздрави.
Аватар
M`fanatic
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Сеп 24, 2011 19:34
Име: Colin McRAE

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот BUL » Съб Апр 21, 2012 21:31

'Ногу къса тая отсечка бре... Няма и 3 км?! Че то какво се кара от ъъъ... многократно наричаната из медиите "легендарна" отсечка Аладжа манастир. трябваше да опнат Златните-Виница, за да стане каране, за 3 км няма да загреят гумите.
Каквото и да е, ще зеяме утре кошията, кътчетата край завоите още помнят грохота на ланчата на Ярошевич и поршето на Алтенхаймер, нека бъде пак.
Пък кой ще кара и кой не, е без значение за историята на тая отсечка, така или иначе никой няма да е и до колкълчетата на тия, които са минавали по отсечката в годините, така, че да не се самозабравяме, та това само едни 3 км...
BUL
 
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Юни 02, 2009 21:08
Местоположение: Варна
Име: Ангел Ангелов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот GT 51 » Съб Апр 21, 2012 21:32

Понеже не открих времена от днес, интересува ме Деян Енчев и Милен Узунов какви времена дават.Благодаря предварително... 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Съб Апр 21, 2012 21:35

Колега тук маже да видиш резултатите !!! http://www.results-bg.com/Planinsko/
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот ivozet » Съб Апр 21, 2012 21:36



Мерси за видеото, много е яко! Публиката била много мълчалива. :lol: Все едно са на театър с това ръкопляскане. :lol:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот GT 51 » Съб Апр 21, 2012 21:58

Андрей Стефанов написа:Колега тук маже да видиш резултатите !!! http://www.results-bg.com/Planinsko/

Благодаря,поздрави... :wink: 8)
Доста интересно класиране в Х3....утре ще има битка.... 8) :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Loeb » Съб Апр 21, 2012 22:28

Браво на Искрен, много добро каране, но на моменти и доста на ръба(времето му не ме изненадва все пак си кара у задния двор). Този, който трябва да бъде похвален днес е Атанас Божилов, като му видях времето си помислих, че е минал напряко, още веднъж браво. Тошко - класата си е класа, ако имаше техниката 1-вото място му е в кърпа вързано. Царски - ей това българската злоба няма равна, колко хора днес умряха от кеф затова, че Царя е по-назад - хора полувината зрители покрай трасето са там заради него(радвайте се, че го има). Колю Паунов направи грешка в третия манш - утре очаквам доста по-добре да се представи. И накрая жалко за Мартин.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот golf_1 » Нед Апр 22, 2012 01:56

ivozet написа:Утре Царски ще кара ли, че да знаем дали да идваме?

По добре не идвайте,идете на театър щом от 500км така виждате публиката... :lol:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Апр 22, 2012 15:01

http://www.results-bg.com/Planinsko/

Преди няколко часа гледах онлайн резултатите, като свърши състезанието реших да погледна в тая кочина тук дали някой не се е излъгал да понапише най-после нещо по темата. Вече над три часа нищо..... Това ви е огледалото на всички драскачи с претенции за фенове и пилоти! Просто проблемът не е само в неразрешените казуси във федерацията, той се задълбочава и периферно, по цял ден и нощ пишете само пумия, а когато мине и замине едно много хубаво първо състезание за сезона, няма кой да драсне три реда..... Само се погледнете отстрани :lol: :idea:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Greaddy » Нед Апр 22, 2012 15:31

Л. Мечков написа:http://www.results-bg.com/Planinsko/

Преди няколко часа гледах онлайн резултатите, като свърши състезанието реших да погледна в тая кочина тук дали някой не се е излъгал да понапише най-после нещо по темата. Вече над три часа нищо..... Това ви е огледалото на всички драскачи с претенции за фенове и пилоти! Просто проблемът не е само в неразрешените казуси във федерацията, той се задълбочава и периферно, по цял ден и нощ пишете само пумия, а когато мине и замине едно много хубаво първо състезание за сезона, няма кой да драсне три реда..... Само се погледнете отстрани :lol: :idea:

Недей така всички са каталясали и изгорели.Все едно на другите кръгове от планинския шампионат има инфо до 10 минути. :) С две думи хубаво състезание,с много публика.Цели 11 години Аладжата не е виждала толкова хора.Ики както вчера така и днес направи впечатляващо каране и победи Царски в първия и втория манш.Дани Попов направи страхотен дебют,победи не кой да е а Кольо Паунов,за което го аплодирхаме доста силно.Григор Константинов също направи страхотен дебют.В Х3 битката битката беше много оспорвана,но Боян с много смело каране успя да победи.За Панчугов каквото и да кажа ще е малко.Имаше едно излитане на завоя преди чешмата,за щастие нищо сериозно само хвърчащи кебапчета и търкалящи се бири. :D
Аватар
Greaddy
 
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 16:38
Местоположение: Варна
Име: Лъчезар Лазаров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Ogi_sh » Нед Апр 22, 2012 15:37

На мен лично,състезанието много ми хареса.Много нахъсано каране на абсолютно всички!С колегите които го пропуснахме можем само да съжаляваме!Организаторите се справиха много добре,дано и догодина да го проведат отново.
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта

cron