БФАС - избори 2011

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот P.Solberg » Вто Окт 18, 2011 21:45

Мога само да изкажа огромно одобрение за избраните фигури в Управителният съвет:
Александър Александров,
Димитър Агура,
Славчо Христов,
инж. Иван Тенчев,
Емил Миланезе
и Алекс Благоев
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот kiko » Вто Окт 18, 2011 21:56

Честито на печелившите :)

Димитър Агура.....Емил Миланезе.......Алекс Благоев.........страхотен екип :roll:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот GT 51 » Вто Окт 18, 2011 22:09

P.Solberg написа:Мога само да изкажа огромно одобрение за избраните фигури в Управителният съвет:
Александър Александров,
Димитър Агура,
Славчо Христов,
инж. Иван Тенчев,
Емил Миланезе
и Алекс Благоев


...Интересен подбор....времето ще си покаже как ще се сработят... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот Loeb » Вто Окт 18, 2011 22:19

Членовете в УС трябва да са членове на клуб към БФАС. Повечето избраници на Александров не са. Или бъркам.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот IL.TZARSKI » Вто Окт 18, 2011 22:46

GT 51 »...Интересен подбор....времето ще си покаже как ще се сработят... :wink:


+1
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот IL.TZARSKI » Вто Окт 18, 2011 23:27

Пожелавам на спорта от тук на татък, след всяко състезание се етакива репортажи (като време и като подробности) http://www.btv.bg/videos/sport/sportni- ... 011_g.html
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот GT 51 » Вто Окт 18, 2011 23:42

А дано....ама като слушам от репортажа....доста нарушения, в крайна сметка щом имащите право на глас , са доволни, ние феновете , само можем да се надяваме за в бъдеще всичко да е по добре организирано и г-н Александров да не се отметне от обещанията си.... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Сря Окт 19, 2011 11:22

Не знам какво хубаво видяхте в този коментар.В познатия си стил националните спортни журналисти винаги търсят някакъв скандал.Включват се в дълги коментари само тогава ,и когато стане някакъв инцидент в състезанията ,но не и да отразяват самите състезания.За награда всяка година на годишното награждаване куп никому непознати журналисти получават повече купи от състезатезателите.
За първи път Общото събрание,което е единствения лигитимен орган,извърши наистина демократични избори.Това всички очакваха с нетърпение.Съвсем нормално е да има спорове ,след като устава не е променян от години,както и съставянето на дневен ред за такова събрание.А устава не може да се промени без да се избере новото ръководство.Да неби да искате още години наред да спорим кое е първо,кокошката или яйцето.Единствения начин за демократични избори е тайното гласуване.Това не е измислено сега,а е практика във всички демокрации.След определен дебат всички стигнаха до този извод и събранието го прие.
Кандидатите представиха платформите си,както и проекто-управителните съвети.
Резултатите от гласуването бяха съвсем реални.
Г-н Рътков събра най малко гласове,поради по -малката си популярност в клубовете.След изкарване на резултатите обачи постъпи много мъжки и джентълменски като призова всички клубове да не бойкотират избора а да гласуват за останалите двама претенденти за да може от събранието да се излезе с нов председател и ръководство.По принцип и между самите кандидати имаше толерантност и както е видно от репортажите често обсъждаха нещата помежду си.
Г-н Михайлов според мен имаше големи шансове за успех,но направи голяма грешка като посочи за управителен съвет стария такъв,може би с малки изключения.Това отблъсна част от привържениците му които виждаха в негово лице промяната.
Г-н Александров представи нови виждания за развитието на спорта както и нови хора които да ги осъществяват.Дано сега след като е вече председател не разочарова привържениците си
и наистина внесе промяна.Съвсем логично е ако прецени да се опре и на можещи хора от предишното ръководство,важното е да се въведе нов стил и да се върви напред.
Многото часове прекарани в залата не са проблем за клубовете,защото без дебати няма промяна.Проблем са за жулналистите може би защото са свикнали на минали подобни събрания всичко да се претупа набързо ,да минат гласуванията и след това всичко по старому.
Знам ,че от четящите тук има хора с хиляди постове на които всичко им е криво и винаги тъсят лошото ,затова и рядко пиша тук,но това си е техен проблем.
Така че нека пожелаем успех на новото ръководство!
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот trouble » Сря Окт 19, 2011 11:29

Аз също пожелавам успех на ръководството и нека от днес нататък бъде една нова ера за българския автомобилен спорт. Мисля, че всички имаме нужда от един оптимистичен поглед в бъдещето. Късмет и успех! Като за начало бих се радвал да видя един смислен и културен календар следващата година. По това първо аз за себе си ще преценя, че вървим към добро.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот IL.TZARSKI » Сря Окт 19, 2011 12:56

Не знам какво хубаво видяхте в този коментар


Аз бях изключително изненадан от това ,че беше първа новина и се казаха много неща ,все пак половината емисия беше посветена на това събитие ,което си е апсулютен рекорт :mrgreen:
Това ме изненада аз очаквах няколко секунди в края както винаги и толкова.Да наистина започнаха със скандал, фарс и така нататака ,ама все пак има репорташ чува се ,че има такъв спорт и в България !Надявам се новата власт да успее да докара медиите по състезанията и да се радваме на отразяване на спорта.
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот Иван Шопов » Сря Окт 19, 2011 13:56

Не ми се влиза в дълги обяснения и мнения, а и май не е редно...
Накратко ще споделя, че аз лично съм разочарован основно от безхаберието на хората в тази зала... От пораженчеството и желанието да сме "обречени"... От вечното разединение и зяпането в личното канче...
Никакъв фарс нямаше вчера... Имаше само лош цирк с тъжни клоуни...
И личното ми мнение е, че в крайна сметка водещото при балотажа бе "да изберем по-малката злина", а не някакво обединение. Какви могат да са последствията от това - нека времето покаже.
Никой не е подхванал въпроса, че г-н Янакиев не е прехвърлил членството във ФИА на БФАС... Че заяви, че СБА е отделно от БФАС, но никой не може и няма да отнеме правото на СБА да организира състезания... Че година и половина не е започната такава процедура, но "ще се разбере в дискусия с новото управление на БФАС"... Е, сега г-н Янакиев е почетен председател на БФАС и диалога ще е по-лесен навярно... Ще видим...

Успех? Успех пожелавам единствено на колегите и феновете... Със сигурност ще се нуждаете от него!

И за да не бъда криво разбран - уважавам избора на колегите и присъстващите и нямам желание да оплювам някого. Нека избраниците покажат и дадат най-доброто от себе си и не забравят какво са обещали на хората на 18.10.2011г.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Сря Окт 19, 2011 15:16

Честито на новия на шеф на БФАС,Дано спорта тръгне в правилна посока,естествено че на някои другари с дар и слово ще са им потънали гемиите,няма как иначе,затова са избори едни ги печелят други губят, :D Времето ще покаже правилен ли е бил избора.Затова да им пожелаем успех с нелеката задача да се вкара автомобилният спорт в правилната посока и да стане по достъпен и атрактивен ,а не да обслужва само определи клубове и състезатели както беше до сега!Успех!!! :D :D
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот Иван Шопов » Сря Окт 19, 2011 16:40

Май мен визираш, Трифоне.
Гемии нямам, камо ли потънали. Не знам дали въобще успяваш да намериш разлика между частно и общо. Ако можеше вероятно щеше да си наясно с цялостната картинка, а не личната градинка.
В този ред на мисли както казах и вчера на ОС - личните ми пристрастия се основават само до едно - всички да имат равни права и задължения. Та... Не се притеснявай за мен - мога да бъда само още по-амбициран да бъде постигнато точно това. Без него нито ще има качествен "продукт", нито смислен спорт.
И както казах и по-горе - не е важно как се казва Председателя на БФАС. Единственото важно нещо е дали заедно с екипа си ще осъществи представените пред ОС на БФАС намерения. Точно и затова всички се обединихме екипа на бъдещия Председател да бъде приет ън блок - така всяка една отговорност и бъдещи грешки ще имат ясно лице и причина.



P.S. Следващия път като се чустваш длъжен да размахваш среден пръст от минаващ автомобил, моля те постарай се да избереш едно от двете - или да спреш и го покажеш с ясната мисъл, че подобно люлеещ се пръст може и да бъде счупен или пък децата ми да не са до мен. Не за друго, но честно казано нямам желание да стават свидетели как дадена шушумига бива принудена да понесе и малко мъжко отношение.
Оффтопик разбира се, при това съвсем личен.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот swrt » Сря Окт 19, 2011 18:45

Що не вземете по един пищов и не се поизгърмите на някоя улица?

Изборите бяха първите демократични и това е основното.
Аз бих честитил на новия ЕКИП и дано да имат някакви успехи за истинското развитие на този спорт.Виждам няколко бъга в цялата история : новия шеф има хубави идеи,но как ли ще ги постигне при положение,че нямаше и грам заченка за тяхното осъществяване преди като имаше някаква възможност.Обеща обаче,че ще се върне на бял кон и се върна.Същото се отнася и за Агура. За Тенчев не ми се мисли - той за толкова години не направи нищо за спорта като спорт.Меланезе пък имаше "нещо" общо със спорта през годините - масата и загиналия му син.
В общи линии дружинката е доста приятна.Но в случая избора беше по-малкото зло.Май.
Честито и на Крум - поне 3 от 4 пъти ще е шампион.
Честито и на обикновения шофьор - все повече рацинг гаражи ще предлагат висококачествените продукти на Мабанол.
Хайде със здраве и мислете как да се подготвяте за новия сезон.Няма да е по-добър от този :wink: .
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: БФАС - избори 2011

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Сря Окт 19, 2011 19:17

Иван Шопов написа:Май мен визираш, Трифоне.
Гемии нямам, камо ли потънали. Не знам дали въобще успяваш да намериш разлика между частно и общо. Ако можеше вероятно щеше да си наясно с цялостната картинка, а не личната градинка.
В този ред на мисли както казах и вчера на ОС - личните ми пристрастия се основават само до едно - всички да имат равни права и задължения. Та... Не се притеснявай за мен - мога да бъда само още по-амбициран да бъде постигнато точно това. Без него нито ще има качествен "продукт", нито смислен спорт.
И както казах и по-горе - не е важно как се казва Председателя на БФАС. Единственото важно нещо е дали заедно с екипа си ще осъществи представените пред ОС на БФАС намерения. Точно и затова всички се обединихме екипа на бъдещия Председател да бъде приет ън блок - така всяка една отговорност и бъдещи грешки ще имат ясно лице и причина.



P.S. Следващия път като се чустваш длъжен да размахваш среден пръст от минаващ автомобил, моля те постарай се да избереш едно от двете - или да спреш и го покажеш с ясната мисъл, че подобно люлеещ се пръст може и да бъде счупен или пък децата ми да не са до мен. Не за друго, но честно казано нямам желание да стават свидетели как дадена шушумига бива принудена да понесе и малко мъжко отношение.
Оффтопик разбира се, при това съвсем личен.
Шопов,определено почваш много да ме дразниш със селския и просташки език.Нещо параноята те гони,вземи ходи наистина се прегледай при психиатър :mrgreen:
P.S Бъди щастлив че си видял средния пръст в движение,на друго няма да си особено щастлив!Мъжаго страшен :mrgreen:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта

cron