Спешна промяна в медийното отразяване!

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Спешна промяна в медийното отразяване!

Мнениеот todor hristov » Чет Сеп 08, 2011 20:04

Понеже Марио,предполагам не си имал близки контакти със Страшо,затова отправяш критики и несъгласия.Повярвай ми,ти си същия като него-напорист и с истинско желание да си свършиш добре работата.Моят съвет е-свържи се със г-н Димов и бъди с него по време на няколко състезания.Смятам,че ще си промениш мнението за него и ще имаш дори полза от това.Той търси(без дори и самият той да осъзнава) млад и интелигентен човек,когото да въведе в занаята.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Спешна промяна в медийното отразяване!

Мнениеот shakedown » Пет Сеп 09, 2011 21:11

todor hristov написа:...Той търси(без дори и самият той да осъзнава) млад и интелигентен човек,когото да въведе в занаята.


Вервай ми осъзнава го...

Сега относно каненето на журналисти по състезанията. Оказа се че Страшимир е разпратил съобщения за провеждането на състезанието до доста голям брой медии. Явно освен покана трябва и желание да има. Явно автомобилните състезания не трябва да съвпадат с мачовете България - Англия. Вчер бях потресен когато на въпроса "Кога ще излезе новия брой на "168 часа" за да видя статията за ралито (и евентуално моя снимка вътре)?" получих отговор: "Лайната които забърка националния отбор по футбол изядоха статията за ралито!". Кво да говорим повече.

Надявам се другата седмица да ми остане време да довърша списъка с медиите които имат акредитирани журналисти за рали Сливени публикациите в тези медии. Има доста потресаващи неща.
Fun is not a straight line.
http://www.boxfishbg.info
Аватар
shakedown
 
Мнения: 261
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:12
Местоположение: София, Сливен
Име: Любомир Дренски

Re: Спешна промяна в медийното отразяване!

Мнениеот GT 51 » Пет Сеп 09, 2011 21:52

...колеги...по въпроса за Страшо мога да кажа , че наистина е труден характер, но винаги когато съм му се обадил , дали за статия, дали да дойде някъде да отразява някое състезание, никога не ми е отказал помощ, напротив, много ми е набивал "канчето", как да му подавам информация, как да се справя с дадена ситуация, как да реагирам,незнам дали е дипломиран журналист , но определено помага на всеки който има желание да направи нещо.Някъде по форумите прочетох , че бил писал избирателно, за определени хора и т.н......това не е сериозно и не смятам да го коментирам...просто времето ми е безценно...Страшо може много да помогне и да отвори много врати не само на Зайо Байо, а на всеки който има сериозно желание и намерение да помага за спорта.Такова впечатление имам поне аз.Това за него,за Автомагазин, ами имат идея, визия и желание...дано да продължат и занапред по този начин, защото все пак Кирил Илиев е състезател, запознат е с атмосферата и обстановката, знае...а ако не знае , ще се научи как се правят нещата, с Илиян са успешен тандем.Дано не увехнат.Моторспорт ги познавам бегло , но виждам, поне през мойте очи , че и те се стараят, отразяват доста неща, но може и повече.Има най различни шампионати и състезания.Никой ли не се е замислял да работи с Курти...??? Оставям ви да си мислите много неща....има поле за развитие, и както казваше един мой стар приятел....вие си стъпете на краката....пък тея с чинийте на кемперите сами ще ви потърсят....Наздраве.... :wink: :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Спешна промяна в медийното отразяване!

Мнениеот школата » Съб Сеп 10, 2011 22:18

На думи всички в този форум са много силни. Когато ми трябваха обаче 4 човека да правят интервюта за рали Сливен (и то не без пари) никой нямаше на среща.

На думи всички в този форум са много силни. Когато ми трябваха обаче 4 човека да правят интервюта за рали Сливен (и то не без пари) никой нямаше на среща. [/quote]

Това не е вярно.Ние предложихме нашата помощ но Вие изобщо не реагирахте и не отговорихте на имела ни.
Rally School Pavel Jekov
Аватар
школата
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:55
Местоположение: СОФИЯ
Име: RALLY SCHOOL PAVEL JEKOV

Re: Спешна промяна в медийното отразяване!

Мнениеот xsmind » Пон Сеп 12, 2011 19:44

shakedown написа:Явно автомобилните състезания не трябва да съвпадат с мачовете България - Англия. Вчер бях потресен когато на въпроса "Кога ще излезе новия брой на "168 часа" за да видя статията за ралито (и евентуално моя снимка вътре)?" получих отговор: "Лайната които забърка националния отбор по футбол изядоха статията за ралито!". Кво да говорим повече.


Няма, какво да говорим, това ми го бяха казали още на курса за фоторепортери: "От спортни снимки, освен ако не снимаш мачове, пари няма да изкараш!"
xsmind
 
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 16:57
Име: Георги Павлов

Re: Спешна промяна в медийното отразяване!

Мнениеот muzzle » Пон Сеп 12, 2011 22:04

Ех, тези мачове. . . Все са виновни на някого за нещо. Мачовете провокирали хулиганство, мачовете затривали автомобилния ни спорт, мачовете пречели на политиците да си свършат работата. . . Сещам се за поговорката с ракетата и космоса.
If I go to hell, send me in a GTfour!
Аватар
muzzle
 
Мнения: 43
Регистриран на: Чет Фев 10, 2011 13:56
Местоположение: Шумен
Име: Димитър Димитров

Re: Спешна промяна в медийното отразяване!

Мнениеот nikkeibg » Пон Сеп 12, 2011 22:23

Сега веднага се сещам за 2 спортни предавания. Първото в Канал 3 с Крум, ми то там само мачове и май нищо друго ....
Дарик-а същата работа, в сайта им никога няма в спортния сектор дума за рали. Мач, та мач, волей, баскет и за новата зала в софия ...
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Спешна промяна в медийното отразяване!

Мнениеот j_p_s » Вто Сеп 13, 2011 17:41

http://kanal3.bg/?gid=35&offset=46&v=5409
Ами вижте само колко журналиста има тук?
Пребройте ги, аз стигнах до 5 + 1 водеща!!!
И чуйте само какви глупави въпроси има, та те си нямат хал хабер от автомобилизъм!

П.П. МАРИО май нещо ми липсваше на тази пресконференция или си се скрил някъде :?: :idea:
Аватар
j_p_s
 
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Авг 12, 2011 13:02
Местоположение: Сливен
Име: Живко Стойнов

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 60 госта