Z&M Private Co и Autotzar СЕ РАЗПАДАТ !!!!

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот sastezatelia » Пон Яну 16, 2006 21:12

Виж ся братле. Надали ще ме познаваш, защото на Хеброс бях на Свети Константин, за да давам информация на Митко. За качествата на царски на рали наистина немога да ги отрека, просто няма как да кажа на черното, че е бяло, но царски си е такъв пистар и планински пилот, просто не го бива в ралитата и това. Не съм те нападал и не съм искал да обидя илия просто, защото не ми приляга на имиджа. Ако имаш желание да се запознаем няма проблем, аз обожавам, когато се запознавам с нови фенове на любимия спорт, които разбират от него. Има едно момиче от Панагюрище в моя клас Стилияна Пенева, може и да я познаваш ама това вече е за Л.С. Ако идваш на Хеброс ще се запознаем, аз най-вероятно ще съм при Митко за да му помагам, така че там можеш да ме намериш :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот K_Power » Пон Яну 16, 2006 22:55

Царски, че си ги има титлите си ги има, определено, никой не може да го отрече това, но ако се замислим и как ги е спечелил ще видим, че не имал особено голяма конкуренция, а и за планинско какви са изискванията особено, като е с най-силната кола и познаване на трасето ...
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот jivo_atanasov » Пон Яну 16, 2006 23:13

Аз съм виждал найлонови торбички и спрей по мантинелите на трасетата. И много хора казват, че са негови(на Царски) белези.
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот speedline » Пон Яну 16, 2006 23:39

bai_bradur_ivo написа:
...Цитирайте ми един случай от рали шампионата, в който царя да е бил пред Крумчо...

Рали Сосер Сливен 2003. След като Дончев се завъртя на един ляв завой след разклона и неможа да навакса загубеното време до края на ралито.


Значи - това беше последната победа на Царя на рали. И победи по две причини - в събота на 1 отсечка за деня - " Българка " Крумчо спука гума и я смени на големия разклон за минимално време. След това след няколко часа на " сейрджийския завой " влезе с голяма скорост и той го изхвърли в канавката като предните му гуми останаха във въздуха и около 1 минута само сме скачали върху предницата на Максито и сме го бутали за да стъпи на асфалта и да излезе. Това беше в последната отсечка за деня. В неделя Крум така настъпи колата - толкова агресивно каране не се наблюдава на всяко рали..... И почти стигна Царя - в последната отсечка разликата бе намалена на мн. малко и в крайното класиране мисля, че една сметка показа, че ако имаше още една отсечка победителя щеше да е Крум Дончев. Точно тогава на Крум не му трябваше победа защото класирането му тогава го направи шампион и беше много доволен - каза, че това рали ще остане завинаги любимото му...
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот FX7 » Пон Яну 16, 2006 23:54

jivo_atanasov написа:Аз съм виждал найлонови торбички и спрей по мантинелите на трасетата. И много хора казват, че са негови(на Царски) белези.


Е това нали не е забранено ?
А и едва ли само той го прилага на практика ...
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот jivo_atanasov » Вто Яну 17, 2006 00:04

Според теб редно ли е???
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот FX7 » Вто Яну 17, 2006 00:06

Ами да , щом се спазват правилата каква е проблемата ?
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот la4owrc » Вто Яну 17, 2006 11:33

Специално на k power 6te kaja za da ne vi xvarlqm v razmisli az sam glavnia mexanik na ilia la4ezar vodeni4arov na 25 g sam rabotq pri nego ot12 g sigurno ste me vijdali poznavam vsi4ki bg piloti kakto i te mene bg sporta mi e poznat do bolka ot 5 godi6en sam po ralita smelo moga da kaja 4e ilia mi ima palno doverie poveril mi e cqlata baza koqto e na evropeisko nivo ako misli6 4e da ima6 nai silnata kola e nai vajnoto zapovqdai az 6te ti predostavq koqto kola iska6 za da vidq tvoite ka4estva za6toto ot vanka naistina e mnogo lesno ako izkate vsi4ki koito pi6ete zapovqdaite v panagiuriste za da vi zapoznaq s mnogo interesni ne6ta za sporta za6toto ne mi se sardete no o6te ste mnogo dale4e ot istinata izvinete me za latinicata no nesam mnogo na ti s tova pisane po klaviaturi i taka e po lesno .!!!
WRC
la4owrc
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Яну 16, 2006 16:35
Местоположение: PANAGIURISTE

Мнениеот K_Power » Вто Яну 17, 2006 11:58

Разбира се, че не е най-важното дали е силна колата или не, но е много голям плюс, който другите го нямат!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Ferjancz » Вто Яну 17, 2006 12:13

jivo_atanasov написа:Според теб редно ли е???


това с белезите е в реда на нещата ! една огромна част от пилотите го правят и най-вече ,че не е забранено! пък и то няма нищо лошо в цялата работа . нещата като цяло опират до малко по-голяма сигурност! щото ако идваш към завой от няколко цифри , който се затвря в края , с голяма скорост нали трябва да знаеш от къде почва да се затваря , ако няма естствени белези по които да разбереш ! иначе си в шмирките :)
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот littleredaudi » Вто Яну 17, 2006 17:05

Ми нема проблем щом ще ми отваряш очите що да не дойда?А ти погледни в класирането и ще видиш чия лада е пред Царски! По въпроса за титлите никой не му ги отрича! А за качествата на пилот....ми едва ли аз съм компетентен да ги коментирам! Класиранията ги показват! А да ми говориш че силната кола не е предимство просто ще го оставя без коментар! А като решиш да ти извам на гости в Панагюрище..л.с. :wink:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот jivo_atanasov » Вто Яну 17, 2006 18:20

Ferjancz написа:
jivo_atanasov написа:Според теб редно ли е???


това с белезите е в реда на нещата ! една огромна част от пилотите го правят и най-вече ,че не е забранено! пък и то няма нищо лошо в цялата работа . нещата като цяло опират до малко по-голяма сигурност! щото ако идваш към завой от няколко цифри , който се затвря в края , с голяма скорост нали трябва да знаеш от къде почва да се затваря , ако няма естствени белези по които да разбереш ! иначе си в шмирките :)


Тези белези по принц са един вид записки!!! Би трябвало да се ориентипа по останалите белези(дурвета, храсти и прочие...). То по тази логика да карат с навигатор дето ще си бележат всеки завои. Според мен планинското изисква и тези качества на пилота(да може да помни завоите по тяхните "природни белези" така да го кажа).

Но това си е лично мое мнение. Не задължавам никои да се съобразява с него. :wink:
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот speedline » Вто Яну 17, 2006 21:26

jivo_atanasov написа:
Ferjancz написа:
jivo_atanasov написа:Според теб редно ли е???


Тези белези по принц са един вид записки!!! Би трябвало да се ориентипа по останалите белези(дурвета, храсти и прочие...). То по тази логика да карат с навигатор дето ще си бележат всеки завои. Според мен планинското изисква и тези качества на пилота(да може да помни завоите по тяхните "природни белези" така да го кажа).

:wink:

Ако навигатора е " Горски " със сигурност няма да има проблеми да си бележи " природните белези " :D Иначе не виждам нищо нередно - ако погледнете записките на повечето ни навигатори ще видите, че найстина някой от тях бележат някой " природни белези ".
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот jivo_atanasov » Вто Яну 17, 2006 21:31

Да знам баща ми е навигатор. :lol: По принцип самотни дурвета,скали и други подобни се бележат самите те да се ориентират дали са на вярното място в записките.
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот PAS_RALLY » Сря Яну 18, 2006 00:40

Добре лъчезаре да те питам дали царя ще те взема за навигатор или ще е някой друг и ако те вземе кой ще води механиците :roll:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 67 госта

cron