Z&M Private Co и Autotzar СЕ РАЗПАДАТ !!!!

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Z&M Private Co и Autotzar СЕ РАЗПАДАТ !!!!

Мнениеот miro » Нед Яну 15, 2006 19:09

От достоверен източник научих, че шефа на Z&M Николай Младжов спира навигатора Лазар Тевекелов и се отегля от генералното спонсорство на тима ,вероятно поради финансови причини ,тъй като до последно те показваха близки отношения,дори и по видни столични заведения.
miro
 
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 15:40

Мнениеот speedline » Нед Яну 15, 2006 19:44

Това за Тевекелов се знаеше от около 4 - 5 дни. Малко ме съмнява З & М да се махнат като спонсор на клуба - едва ли Младжов ще остави Царски ...
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот ira86 » Нед Яну 15, 2006 20:30

Много жалко Царски и Младжов бяха страхотен тандем,но явно големи финансови затруднения са накарали г-н Младжов да изостави спортния клуб ,та дори и да спре Лазар Тевекелов с които Царски спечели вицешампионска титла през 2003 г.
ira86
 
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 23:33

Мнениеот K_Power » Нед Яну 15, 2006 20:46

Лазар Тевекелов до колкото разбрах спира участието си в шампионата, защото има много работа и няма много свободно време за състезания, а за отказването на З и М, незнам, но нищо чудно, след "успешните" резултати тази година!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот ira86 » Нед Яну 15, 2006 21:39

Не ми се вярва този слух да е верен защото З&М е сериозна фирма,а и Царски и Младжов подържат близки отношения ,дори се говореше че имат общ бизнес.Относно успехите на тима през миналата година мога да напомня как тои остави само за две изкачвания шампиона Крум Дончев 15 секунди след него-на планинско "Пещера " и това се повтори и на писта София.Почти невъзможно ми се струва Тевекелов да напусне Царски те са изключителен тандем ,а и мисля че са свикнали заедно.
ira86
 
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 23:33

Мнениеот P.Solberg » Нед Яну 15, 2006 22:01

С този супер на тази отсечка 30 секунда са малко да ти кажа. И при положение, че Крум си тества колата, а не кара за резултат.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот ira86 » Нед Яну 15, 2006 22:46

На мен планинско "Пещера" ми е любимо при положение ,4е в планинското разликите са 1..2 секунди за мен 15 са доста и незнам за какво тестване става на въпрос но Крум от 5 години се опитва да го спе4ели и не успява
ira86
 
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 23:33

Мнениеот PAS_RALLY » Нед Яну 15, 2006 22:54

Айде сега на планинско резултатите били 1 2 секунди :P за на Царски супера наистина този резултат който постигна е малко а за Лазар съм сигурен че напуска царя за тази година
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот selianina » Пон Яну 16, 2006 02:41

Хахахахахааха е бре Круме как па така не успя да спечелиш ралито вече 5 години било то и планинско. И как така любимото състезание не можеш да спечелиш. И ти си един пилот ум да му зайде на човек :twisted:
selianina
 
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 18:44
Име: Teodor Tzolov

Мнениеот K_Power » Пон Яну 16, 2006 10:41

Мани недей, от 5 години се опитва да спечели планинско Пещера и Крум яде бой, а пък как така става,ч е Царски от 5 години се опитва да спечели рали шампионата, а пък не става. Незнам, но пилот да слезне от колата и да каже пред журналист: "Аз тая кола не мога да я карам" .... незнам
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот sastezatelia » Пон Яну 16, 2006 10:47

Еййй от ден на ден се уверявам, че иима сумати хора дето си нямат хал хабер от спорта ама ей така си пишат, колкото да си чешат езиците. Крумчо неможел да бие царя 5 години се борел да спечели планинското. Извинявайте за израза ама вие луди ли сте бе??? Цитирайте ми един случай от рали шампионата, в който царя да е бил пред Крумчо, естествено, че на Пещера Крумчо си тества колата за Сливен, както повечето пилоти дето не карат планинския. Според няма ни най малко място да се сравняват качествата на Крумчо и на царя. Един пример:царя от колко години кара, какви успехи има? Същия въпрос и за Крумчо, той от колко години кара, какви титли има? Отговорете ми на тези въпроси и тогава седнете да сравнявате Дончев с царски.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот BradurS » Пон Яну 16, 2006 13:23

...Цитирайте ми един случай от рали шампионата, в който царя да е бил пред Крумчо...

Рали Сосер Сливен 2003. След като Дончев се завъртя на един ляв завой след разклона и неможа да навакса загубеното време до края на ралито.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот la4owrc » Пон Яну 16, 2006 17:30

ZDRAVEI SASTEZATEL NEZNAM DALI SI NAIASNO SAS SPORTA KATO CIALO NO AZ MOGA DA TI GOVORIA S 4ASOVE NEZNAM DALI SI TOZI ZA KOGOTO TE MISLIA AKO ISKA6 MOJE DA SE ZAPOZNAEM NA VAPROSA ZA TZARSKI I KRUM NE USPORVAM KA4ESTVATA NA KRUM KATO RALLY PILOT NO STANE LI VAPROS ZA PLANINSKO I PISTA AZ ZNAM SAMO EDIN TZARSKI 11 PATI 6AMPION NA BG . 6TE TI KAJA SAMO EDNO SVALIAM 6APKA NA VLADO ILIEV MISLIA 4E NE E NUJNO DA TI OBIASNIAVAM KOI E SA6TIA NA PISTA SOFIA OTIDE PRI TZARSKI STISNA MU RAKATA I KAZA EVALA I NIE SE OPITVAXME DA TE POBEDIM SEGA I IASEN ZA MEN TI SI NOMER 1 NA TEZI DISCIPLINI ZA RALLY KARIERATA MU IMA MNOGO FAKTORI ZA KOITO PO EDNA ILI DRUGA PRI4INA NE MU VARVI BILO NAVIGATOR BILO SPONSOR PROBLEMI S KOLATA I TN. ZNAM 4E IMA6E POBEDI V SLIVEN I 6UMEN KOGATO NQMA6E PROBLEMI I STANA 2 NA RALLY ZA2003 .
WRC
la4owrc
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Яну 16, 2006 16:35
Местоположение: PANAGIURISTE

Мнениеот littleredaudi » Пон Яну 16, 2006 17:42

А защо реши че се уяждат с теб? Проста Царски колкото и победи да има явно не е от най-долюбваните спортисти! Сега пък аз ще ти кажа нещо! Видях го изминалата година съсъсупер 1600 да огледа гърба на Лада!!! Това говори ли ти нещо? Пак проблеми с колата ще кажеш ! Ми то на калпав пилот това му е дежурната реплика! Личното ми мнение е че Крум на рали се представя доста по-добре от Царски!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот la4owrc » Пон Яну 16, 2006 18:02

NE GO Z6TITAVAM GOVORI6 ZA RALLY HEBROS BQX TO4NO DO BOXA NA TZARSKI I VIDQX KAK ILIA SPORI S EDIN ITALIANEC MEXANIK ZATOVA S KAKVI GUMI DA STARTIRA ILIA DARJE6E DA STARTIRA S MOKRI GUMI NO ITALIANECA SLOJI SUXI NARIAZANI A TI AKO ISKA6 SE KA4I NA S 3000 V MOKRO I REKI DA TE VIDQ TOGAVA . A ZA DA MI GOVORI6 ZA NIAKAKVA LADA 4E BILA PRED NEGO RAZBIRAM 4E NE GI RAZBIRA6 NE6TATA I SAMO SI 4E6E6 EZIKA

Пиши на Кирилица! И по-възможност не само с големи букви - възприема се като викане.
txl
WRC
la4owrc
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Яну 16, 2006 16:35
Местоположение: PANAGIURISTE

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron