Сайта на рали България-активен

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот prodrive » Сря Апр 27, 2005 01:02

Трябва да се сложи линка на нашия форум към сайта на рали България.....но е кофти като влизат чужденците ;)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Малко са забравили българския!

Мнениеот Ven » Сря Апр 27, 2005 12:43

Хора вие друг саит на някое рали по света виждали ли сте да няма на родния език! Да няма на английски ми се е случвало и много съм псувал тогава, ама пък да няма на езика на страната в която е... ми това си е срам и неуважение сами към себеси.
Ven
 
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 02:56
Местоположение: Шумен
Име: Венцислав Тодоров

Re: Малко са забравили българския!

Мнениеот beta_racing » Сря Апр 27, 2005 15:15

Ven написа:Хора вие друг саит на някое рали по света виждали ли сте да няма на родния език! Да няма на английски ми се е случвало и много съм псувал тогава, ама пък да няма на езика на страната в която е... ми това си е срам и неуважение сами към себеси.


Точно това щях да кажа и аз! :evil:
Как може такова нещо! Хората правят сайтовете си предимно на техните си езици, тука едва ли не сайтовете не са за българи! В това много се дразня - загърбваме родния си език! По-хубаво да се направи и на двата езика (бг и анг) и тогава да се хостне, как така?! Хубаво за чужденците, ама все пак сме в България, няма все ние да се лишаваме заради тях! :evil:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот RaPiD » Сря Апр 27, 2005 16:36

да бе верно ебаси идиотите, как може да няма на български леле, много са зле, я им пратете един мейл на тия бе! А пък с тоз ситроен просто немам думи, толкова ли не уважавате нашите пилоти, сложете на Крум максито бе тъпанариии! Абе на който и да е колата ама да е бълтарин а не на Бруно Тири. Много много са зле, незнам кой го прави сайта ама немам думи просто. Тва се едно не е българско рали
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот K_Power » Сря Апр 27, 2005 17:04

Е виж го Тошко! Каза, че това не било най-важното. Стария сайт определено беше много по-добър. Незнам, но всеки ден започвам все повече и повече да се отчайвам от тая държава, а съм още на 15-16 години
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Lubo » Сря Апр 27, 2005 17:45

А до 150-160 ще ти побелее главата :lol: :lol: :lol: :wink:

Гадно е да няма БЪЛГАРСКИ.....................................,но в крайна сметка мисля,че всеки ще се оправи.
Иначи това си е............. ДУПЕЛИЖЕНИЦА :twisted:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот txl » Сря Апр 27, 2005 18:04

RaPiD написа:А пък с тоз ситроен просто немам думи, толкова ли не уважавате нашите пилоти, сложете на Крум максито бе тъпанариии! Абе на който и да е колата ама да е бълтарин а не на Бруно Тири. Много много са зле, незнам кой го прави сайта ама немам думи просто. Тва се едно не е българско рали


А защо да е на българин? Защо да се прави реклама на ЕДИН определен пилот на сайта на ралито - по каква логика следва това? На Тири му е все едно дали ще го има на сайта на рали "България" - постижения има достатъчно и не го е закъсал чак до там. Но за нашите пилоти от рекламата има полза. Е, някой да си е платил за рекламата? Въобще - сайтът рекламно табло ли трябва да бъде? Защо ще се помага по този начин на ЕДИН пилот? По какъв критерий трябва да се направи избора за този един пилот - защо да е точно този, а да не е някой друг? Отговори ми на тези въпроси и ако ме убедиш в правотата си, ще приема, че не си писал без да мислиш. K_Power и той може да ти помага, че и на него много му вади очите ситроена.

Като казах K_Power, та се сетих, че имам и един друг въпрос към него. Понеже виждам, че пише по всички възможни теми и въпроси, та се чудех... дали от ВСИЧКИ в този форум той е най-наясно с ВСИЧКО (и затова пише най-много), или не е най-наясно, но въпреки това пише (т.е. му се случва да пише, без да е компетентен по въпроса).

Относно българския език на сайта на рали "България" се съгласявам категорично - недопустимо е да няма версия на български.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот P.Solberg » Сря Апр 27, 2005 18:12

Тоше съгласи се, че най-малкото е нелогично да се изтипоса Тири, той за миналата година е никакъв - европейския шампион е Жозеф, победителя в състезанието е Педерсоли. Иначе за К-Пауъра и на мен тва ми е интересно.:)
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот txl » Сря Апр 27, 2005 18:16

P.Solberg написа:Тоше съгласи се, че най-малкото е нелогично да се изтипоса Тири, той за миналата година е никакъв - европейския шампион е Жозеф, победителя в състезанието е Педерсоли.


Добре, нелогично е. Но има ли значение - Тири, Жозеф, Педерсоли? Каква е разликата?
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот P.Solberg » Сря Апр 27, 2005 18:18

Ся кво искаш да спорим ли, не ме карай щото ме мързи. :D :roll:
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот txl » Сря Апр 27, 2005 18:20

Не, не искам да спорим, искам да ми отговориш на питането... :wink: Затова съм го писал.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот plm » Сря Апр 27, 2005 21:18

На мен сайта ми харесва.Харесва ми и това,че има информация доста преди състезанието.Харесва ми и това,което има в сайта.Имам предвид регламента на състезанието.Кусури винаги могат да се намерят,но според мен има напредък.
А за това,че няма български съм солидарен с вас,но може би някой е взел пари,а е свършил работата наполовина!
Забелязахте ли,че за шейкдауна ще се плащат 200 лева?Според мен така трябва.Регламента можеше да бъде по-конкретен в някои аспекти,но...Добре е.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот txl » Сря Апр 27, 2005 21:23

plm написа:Харесва ми и това,че има информация доста преди състезанието.Харесва ми и това,което има в сайта.Имам предвид регламента на състезанието.


Именно. Със всичките си мнения до сега това исках да кажа - важното е, че сайта го има и има информация за ралито. Това е!
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот K_Power » Сря Апр 27, 2005 21:31

Аз искам да те питам за кои въпроси става въпрос по-точно? Ми по което смятам, че съм компетентен пиша, а това дали съм най-компетентен не ме интересува. Мисля нещо и го пиша. Са аз искам да те питам теб ... преча ли ти с нещо?! Кое от нещата написани откакто съм регистриран в новия форум, а именно от 14 април не е вярно? Нещата за Гераджиев ли, за Евотата и Субарутата ли, за Ево-то на Маринов ли, за прогнозите и т.н. кажи какво те притеснява и да го обсъдим, аз грешка не виждам. Технически със сигурност съм по-компетентен от някой във форума, а от други има доста да се уча.

Относно рекламите и т.н. ... По твойта логика не трябва да се разпространяват снимки, защото отново е реклама. Какъв е проблема да се сложи снимка на най0добре представилият се на ралито от миналата година и на шампиона на България. От къде на къде Тири, миналата година пак беше с него, само че с 206-цата, тя поне е красива, а тоя кенеф на нищо не прилича. Ми тогава да сложат една стара снимка на Чубриков от 70-те или на Стоян Колев. Ми мисля, че трябва да се избира по това кой е шампиона и в коя страна сме.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот P.Solberg » Сря Апр 27, 2005 21:34

За мен най-интересния момент е таксата за участие, която в най-минималния вариант е 1500 Евро. От личен опит ви казвам, че за участие в едно от ралитата от Световния таксата е 2500 Евро.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта