Рали Хеброс 29-30 юли 2011, Нац. ш-т IV кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Хеброс 29-30 юли 2011, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот R5T » Сря Авг 03, 2011 10:08

popodopolo написа:Тцтцтцтцтцтц....Стига ревахте бре,не Ви ли омръзна....Кажете нещо различно!Това не ставало,онова не ставало!Тоя гледал 2 коли,ония пък знаел кой ще е първи...Аман!Помислете че и пилотите четат този форум!Поставете се веднъж на тяхно място и да четете подобни глупости....Не си заслужавало да ходят тук и там...АМи не ходете като не Ви изнася!Има си форум БГ-Мама!Там може би е по-добре!Ама май там и жените не обиждат по този начин!
И аз искам ралито да е тук,със супер специален етап,да минава през Асеновата Крепост но дотук....Идва датата,било в Хисаря,било тук или там-качвам домочадието и отпрашвам!
И никога няма да напиша нещо лошо и обидно към пилот....Защото донякъде си представям какви разноски е едно рали,пък било то и спринт!Чест им прави че застават на старт....
А относно награждаването-найстина не можах да намеря отговор за кого бяха тези купи :shock: :shock: :shock:
Иначе страхотна информация от ония монитор,интервютата след отсечките,времената на отсечките...Беше готино и не съжалявам!
Но да си кажа и аз болката!Не му е мястото там на това рали!Догодина живот и здраве пак ще ида но найстина аз за себе си мисля че не е там ....
Недопустимо е да идеш в курортен град/бях с децата си/ и да се чудиш откъде да изтеглиш 50 лева....След страхотно обикаляне и разпитване минавайки през 3 неработещи банкомата най-накрая намерихме такъв който беше в "кондиция"!Ужас!
Недопустимо е алеята на боксовете да е такава теснотия!
Сещам се преди време за истинския Хеброс!Помислете и кажете ако имаше такова посещение от фенове както преди 15-20 години къде биха паркирали колите си?????Аз и досега не мога да отговоря на този въпрос!


Е да де, ама виж кво се получава, казваш стига сте ревали, ама половината от мнението ти е "реване" - банкомат нямало, паркинг нямало, тясно било...... Ама според мен това не е "реване", а си е критика (по-остра или по-мека), която би трябвало да помага. Щото така както четът пилотите, така четът и организаторите, а на тях част от проблемите сигурно им обягват, щото не могат да огреят съвсем на всякъде! Друг е въпроса какво внимание се обръща на пишещите, щото след критични мнения винаги се почва - пред компа е лесно; направете вие нещо като можете; да лаете знаете и т.н. Ма въпроса не е да се заяждаме само, а да се замисляме над писанията, щото нали в спора се ражда решението.... Иначе кво, всички си траят, (ама кервана нещо взе да спира), което пък е добре - никой нищо не казва, значи всичко е било ок. Да догодина пак ще отидеш, ама пак ще береш ядове и пак ще си до някъде недоволен от нещо...
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: Рали Хеброс 29-30 юли 2011, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот malak-dani » Сря Авг 03, 2011 13:34

На Рали Хеброс не му е мястото там !! Защо не се караха КЛАСИЧЕСКИТЕ отсечки като - Здравец и Асенова Крепост и др. ?!??!!? Питайте всеки един рали пилот кое е по-добре СЕ Здравец или СЕ Хисаря било то Дончев,Златков,Илиев,Попов,Паунов,Царски , и т.н всичките ще ви кажат че СЕ Здравец е много по-добре.. :!: :!: :| :|
Изображение
Аватар
malak-dani
 
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 17:45
Име: Даниел Димитров

Re: Рали Хеброс 29-30 юли 2011, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот GT 51 » Сря Авг 03, 2011 16:29

malak-dani написа:На Рали Хеброс не му е мястото там !! Защо не се караха КЛАСИЧЕСКИТЕ отсечки като - Здравец и Асенова Крепост и др. ?!??!!? Питайте всеки един рали пилот кое е по-добре СЕ Здравец или СЕ Хисаря било то Дончев,Златков,Илиев,Попов,Паунов,Царски , и т.н всичките ще ви кажат че СЕ Здравец е много по-добре.. :!: :!: :| :|

Отсечките не се караха поради много причини,свързани с много други причини извън финансите, ако помислиш малко, ще се сетиш.И да питам рали пилотите, какво от това...??? :wink:
Сегашния вариант на изминалото рали, догодина ще се запази в по-голямата си част, ще се добавят и нови отсечки, а ралито ще има ново име.Това е.Няма да се казва ХЕБРОС. Ето ти вариант...събирате се инициативен комитет, пускате тото, печелите задължително няколко шестици, организирате рали ХЕБРОС по старата традиция, и по старите отсечки,показвате на всички как се прави , цяла БГ идва да гледа и те така...вички доволни. :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Рали Хеброс 29-30 юли 2011, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот popodopolo » Сря Авг 03, 2011 20:47

R5T написа:
... ама половината от мнението ти е "реване" - банкомат нямало, паркинг нямало, тясно било....

Не приятелю,не е реване :wink: !21-век е!Представяш ли си.....Сядаме на заведение да хапнем,децата покрай мен,люлки,ядене,сладоледи....Представяш ли си да няма откъде да изтеглиш пари?Ако някога ти се случи ще видиш какво е!Добре че жена ми имаше някакви /нейни си :lol: /кинти че да изкарам докато намеря банкомат/имам гадният навик да не нося повече от 15-20 лв. в мен защото толкова пари губя от тези джобове/!
Това са елементарни неща,не пряко свързани с ралито!Защото утре ще реша да ида на почивка там и като видя какво чудо е надали някога ще си помисля за Хисаря!Защото пак няма да бачкат банкоматите!

ПП.Организаторите казваш.....Ами аз отидох да видя пилотите и съм доволен от тях!Никъде няма да "ревна" срещу пилот!Щом мнението ми е било "РЕВАНЕ" то това реване е било срещу организатора!
А за догодина ралито си има готово име!Дано организаторите са го срещнали някъде в нета щом четат!Ако не са-имат жокер....Рали "Миромир" :lol:
И на него ще идем ако сме живи и здрави...и 5 коли да карат пак ще идем и пак ще крещя заедно с децата "ДАЙ,ДАЙ,ДАЙ",но някъде трябва да светне лампичката че нещата не вървят на добре!
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: Рали Хеброс 29-30 юли 2011, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот malak-dani » Чет Авг 04, 2011 00:17

Просто няма да има повече рали Хеброс а ще има някакво измислено рали с 2 етапа по 1 км. Защо ? Защо оставяте златното, най-доброто от това рали а именно класическите отсечки ? Не е редно според мен...това беше едно класическо ПЛОВДИВСКО рали което не трябваше да се изоставя по-този начин. Надявам се след години да се възроди и на стари години да му се нарадвам поне. Оценявам труда на оргарнизаторите да се съкрати ралито и все пак да има въпреки кризата и поради много други причини но защо не направиха един съкратен вариант в Пловдив а не в Хисаря? Може би ако центъра на ралито е в Пловдив и се карат класическите отсечки който са на не повече от 15 км. ще излезне още по на сметка било то от страна на пилоти или от страна на публика... :!: :!: :!:
Изображение
Аватар
malak-dani
 
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 17:45
Име: Даниел Димитров

Re: Рали Хеброс 29-30 юли 2011, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот R5T » Чет Авг 04, 2011 09:53

popodopolo написа:Не приятелю,не е реване :wink: !21-век е!Представяш ли си.....Сядаме на заведение да хапнем,децата покрай мен,люлки,ядене,сладоледи....Представяш ли си да няма откъде да изтеглиш пари?Ако някога ти се случи ще видиш какво е!Добре че жена ми имаше някакви /нейни си :lol: /кинти че да изкарам докато намеря банкомат/имам гадният навик да не нося повече от 15-20 лв. в мен защото толкова пари губя от тези джобове/!
Това са елементарни неща,не пряко свързани с ралито!Защото утре ще реша да ида на почивка там и като видя какво чудо е надали някога ще си помисля за Хисаря!Защото пак няма да бачкат банкоматите!

ПП.Организаторите казваш.....Ами аз отидох да видя пилотите и съм доволен от тях!Никъде няма да "ревна" срещу пилот!Щом мнението ми е било "РЕВАНЕ" то това реване е било срещу организатора!
А за догодина ралито си има готово име!Дано организаторите са го срещнали някъде в нета щом четат!Ако не са-имат жокер....Рали "Миромир" :lol:
И на него ще идем ако сме живи и здрави...и 5 коли да карат пак ще идем и пак ще крещя заедно с децата "ДАЙ,ДАЙ,ДАЙ",но някъде трябва да светне лампичката че нещата не вървят на добре!


Ами за едни и същи неща говорим, ето от това рали гр.Хисар вместо да спечели сумати туристи, загуби поне едно н-членно семейство, може и повече! Те нещата са навързани. Това беше и мойта мисъл, трябва да се говори за нещата (и положителните, и отрицателните) без да се приемат като заяждане, лаене, реване и какво ли още не! Ето пак пример в горните мнения - пуснете тото, направете си вие рали дрън дрън. Правилно ли е?

П.П че е ужасно за банкомата съм абсолютно съгласен, тоя филм съм го гледал само че в Трявна!
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: Рали Хеброс 29-30 юли 2011, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот popodopolo » Чет Авг 04, 2011 11:43

R5T написа:Ами за едни и същи неща говорим, ето от това рали гр.Хисар вместо да спечели сумати туристи, загуби поне едно н-членно семейство, може и повече! Те нещата са навързани. Това беше и мойта мисъл, трябва да се говори за нещата (и положителните, и отрицателните) без да се приемат като заяждане, лаене, реване и какво ли още не! Ето пак пример в горните мнения - пуснете тото, направете си вие рали дрън дрън. Правилно ли е?

П.П че е ужасно за банкомата съм абсолютно съгласен, тоя филм съм го гледал само че в Трявна!


Не,не ме е загубило!Аз пак ще хода и обикалям по ралитата!Лошото е че някои хора се опитват да хвърлят прах в очите на обикновенният зрител!
А за причини извън финансите не се сещам/с изключение на годината когато бяха проливните дъждове/!Всичко е до финанси!Заради един кмет който се опита да "издърпа" ралито към Пещера отсечките в покрайнините на Пловдив отпаднаха!А огласената причина беше лошо състояние на настилката!Е,настилката беше перфектна за тези който са повярвали някога на това..
И сега носталгията здраво ме налегна и преснимах няколко снимки който правих на истинският Хеброс!
Прикачени файлове
DSC08468.jpg
DSC08468.jpg (65.54 KiB) Прегледано 54965 пъти
DSC08467.jpg
DSC08467.jpg (55.5 KiB) Прегледано 54965 пъти
DSC08463.jpg
DSC08463.jpg (51.71 KiB) Прегледано 54965 пъти
DSC08462.jpg
DSC08462.jpg (53.18 KiB) Прегледано 54965 пъти
DSC08461.jpg
DSC08461.jpg (50.87 KiB) Прегледано 54965 пъти
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: Рали Хеброс 29-30 юли 2011, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот GT 51 » Пет Авг 05, 2011 20:54

R5T написа:
popodopolo написа:Не приятелю,не е реване :wink: !21-век е!Представяш ли си.....Сядаме на заведение да хапнем,децата покрай мен,люлки,ядене,сладоледи....Представяш ли си да няма откъде да изтеглиш пари?Ако някога ти се случи ще видиш какво е!Добре че жена ми имаше някакви /нейни си :lol: /кинти че да изкарам докато намеря банкомат/имам гадният навик да не нося повече от 15-20 лв. в мен защото толкова пари губя от тези джобове/!
Това са елементарни неща,не пряко свързани с ралито!Защото утре ще реша да ида на почивка там и като видя какво чудо е надали някога ще си помисля за Хисаря!Защото пак няма да бачкат банкоматите!

ПП.Организаторите казваш.....Ами аз отидох да видя пилотите и съм доволен от тях!Никъде няма да "ревна" срещу пилот!Щом мнението ми е било "РЕВАНЕ" то това реване е било срещу организатора!
А за догодина ралито си има готово име!Дано организаторите са го срещнали някъде в нета щом четат!Ако не са-имат жокер....Рали "Миромир" :lol:
И на него ще идем ако сме живи и здрави...и 5 коли да карат пак ще идем и пак ще крещя заедно с децата "ДАЙ,ДАЙ,ДАЙ",но някъде трябва да светне лампичката че нещата не вървят на добре!


Ами за едни и същи неща говорим, ето от това рали гр.Хисар вместо да спечели сумати туристи, загуби поне едно н-членно семейство, може и повече! Те нещата са навързани. Това беше и мойта мисъл, трябва да се говори за нещата (и положителните, и отрицателните) без да се приемат като заяждане, лаене, реване и какво ли още не! Ето пак пример в горните мнения - пуснете тото, направете си вие рали дрън дрън. Правилно ли е?

П.П че е ужасно за банкомата съм абсолютно съгласен, тоя филм съм го гледал само че в Трявна!

Колеги, вероятно не схванахте иронията ми за старото рали ХЕБРОС и за тотото, но ако се замислите , ще се сетите защо съм го написал.Миналата и тази година ХЕБРОС нямаше как да се проведе по стария му вариант, не , че нямаше желание, просто нямаше възможност, имаше доста пречки и то сериозни, свързани със сигурността на пилотите и зрителите, с осигуряването на най-елементарните неща по сигурността.Няма разбиране от почти всички общини,отсечките не са в добро състояние, няма пари за поправката им....много са нещата, не мога да ВИ изброявам всичко тук.Това е...по просто не мога да ВИ го обясня. Наздравец :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Рали Хеброс 29-30 юли 2011, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот billi1976 » Пет Авг 05, 2011 23:26

бла-бла.ама това е много дълга тема.не е за тук.всичко е полиика на високо ниво.
billi1976
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Юни 03, 2011 21:06
Име: veselin karapetkov

Re: Рали Хеброс 29-30 юли 2011, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот GT 51 » Пет Авг 05, 2011 23:47

бла-бла,мла-мла,ала -бала......това е положението... :!: Който както иска да го приема,който не иска си е негова работа, но това са фактите.Точка поне от мен, щот не ми се обяснява по сто пъти едно и също....Криви ракети яко, космоса пречи на много хора....но реално има много работа...и тя трябва да се свърши , за да се направи нещо...ако някой иска да помага за догодина ...да ми се обади....Точка по въпроса и за старото рали ХЕБРОС...просто е нереално тук да се коментира , няма смисъл...Наздраве... :!: 8) 8) :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 67 госта

cron