Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот trouble » Чет Сеп 08, 2011 17:05

Доклада на ФИА за рали България 2011:

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=PnQxg ... bxbZ956987
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот trouble » Чет Сеп 08, 2011 17:13

Хеххехе:

1.3.2. Национално ТВ отразяване
1.3.5. Добро медиино отразяване

1.3.6. - 1.3.7. Не толкова голяма популярност сред екипажите /не много участници/
2.1.6 Присъстваха голям брой зрители.
2.4.1.-2.4.3. Добри СЕ.
2.5.2. – 2.5.3. Добър и широк сервизен парк, на НЯКОЛКО КИЛОМЕТРА ОТ ЩАБА . Добре организиран, достатъчно място за всички отбори, повечето от тях на макаданена повърхност.
Няколко стари линейки, но екипирани както трябва
4.6.5. Отбиващи пътеки се виждаха, но не винаги добре разположени
6.1.1. В парк, достатъчно място, но малко далече от Щаба.
6.1.2. Има повдигачи и инструменти, но е на открито.
6.1.7. Контролиран и охраняван вход. Но няма зрители и имаше малко журналисти.
6.4.5. Пожарникар на лице, но не екипиран. /лична кола – без истински пожарогасителни материали/
6.5.4. Може по-добре - за хигиената става дума.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот P.Solberg » Чет Сеп 08, 2011 17:20

Да му благодарим на наблюдателя, че си е затворил за много неща очите. Ралито явно отново ще е в ERC, но трябва да е на друго място - определено.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот техо7 » Чет Сеп 08, 2011 21:30

На рали Сливен дочух че датата която е определена за рали България за 2012 ще е месец май...
Аватар
техо7
 
Мнения: 393
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 09:21
Местоположение: Казанлък
Име: тихомир ганчев

Re: Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот nikkeibg » Чет Сеп 08, 2011 22:24

Като цяло доста добри думи от FIA. Ето това най-много дразнеше зрителите:
На часовите контроли – старт и финал: да се направят коридори, където зрителите да може минават без дискусии и проблеми


Това с хотела е голямо предимство, хотел и много близо до него старт/финал награждаване....
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Пет Сеп 09, 2011 22:18

...и за 18 страници доклад ...поразсъждавайте малко,положителните и отрицателните неща са описани точно, на база видяното.Много има да се работи за следващата година и на базата на този доклад , ако организатора има желание може да ги отстрани, а пък аз съм сигурен , че негативите ще бъдат отстранени...Все пак доклада е положителен и дава поле за развитие....що се касае до локацията на ралито....ами за момента ....там му е мястото... :wink: :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот siky » Пет Сеп 09, 2011 22:29

GT 51 написа:...и за 18 страници доклад ...поразсъждавайте малко,положителните и отрицателните неща са описани точно, на база видяното.Много има да се работи за следващата година и на базата на този доклад , ако организатора има желание може да ги отстрани, а пък аз съм сигурен , че негативите ще бъдат отстранени...Все пак доклада е положителен и дава поле за развитие....що се касае до локацията на ралито....ами за момента ....там му е мястото... :wink: :D

.... /лична кола – без истински пожарогасителни материали/ Ти в твоята кола имаше ли истински пожарогасител :D
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Пет Сеп 09, 2011 22:38

siky написа:
GT 51 написа:...и за 18 страници доклад ...поразсъждавайте малко,положителните и отрицателните неща са описани точно, на база видяното.Много има да се работи за следващата година и на базата на този доклад , ако организатора има желание може да ги отстрани, а пък аз съм сигурен , че негативите ще бъдат отстранени...Все пак доклада е положителен и дава поле за развитие....що се касае до локацията на ралито....ами за момента ....там му е мястото... :wink: :D

.... /лична кола – без истински пожарогасителни материали/ Ти в твоята кола имаше ли истински пожарогасител :D

...даже два...един в багажника , и един под седалката.....ако има значение....лично бях на инспекцията и на линейките, не само на пожарните....там вярно си имаше гаф....но от страна на ФИА-джията.....той никога май не беше виждал такава кола пригодена за пожарна...а както се досещаш автомобила беше Унимог пригоден да се навира между дърветата с висока проходимост за да може да се качи колкото може по нагоре в баира....но пак ти казвам...явно той не беше в час....защото нямаше червено - бяла разцветка....а пък в линейката даже му предложиха и райски газ....и той се опули.....в линейката имаше и бронежилетка....сериозно.... :wink: 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот golf_1 » Съб Сеп 10, 2011 09:34

GT 51 написа:
siky написа:
GT 51 написа:...и за 18 страници доклад ...поразсъждавайте малко,положителните и отрицателните неща са описани точно, на база видяното.Много има да се работи за следващата година и на базата на този доклад , ако организатора има желание може да ги отстрани, а пък аз съм сигурен , че негативите ще бъдат отстранени...Все пак доклада е положителен и дава поле за развитие....що се касае до локацията на ралито....ами за момента ....там му е мястото... :wink: :D

.... /лична кола – без истински пожарогасителни материали/ Ти в твоята кола имаше ли истински пожарогасител :D

...даже два...един в багажника , и един под седалката.....ако има значение....лично бях на инспекцията и на линейките, не само на пожарните....там вярно си имаше гаф....но от страна на ФИА-джията.....той никога май не беше виждал такава кола пригодена за пожарна...а както се досещаш автомобила беше Унимог пригоден да се навира между дърветата с висока проходимост за да може да се качи колкото може по нагоре в баира....но пак ти казвам...явно той не беше в час....защото нямаше червено - бяла разцветка....а пък в линейката даже му предложиха и райски газ....и той се опули.....в линейката имаше и бронежилетка....сериозно.... :wink: 8)

Той ако беше пробвал райския газ, щеше да помисли, че е отново на ВРЦ..... :lol: .... Аз мисля,че по самата публика се видя,в какъв път върви и това рали,такива делегати ги знем вечерта на масата в хотел Рила.... :wink: Щом не искат промени, значи ралито се развива много успешно, догодина с цел привличане на повече публика да го направят по 10лв на отсечка, да си останат само момчетата по постовете....На никой не му се пробва Сливенски+Твърдишки балкан, а само колко хора бяха на мнение че ще се получи хубав продукт, просто да се пробва нещо ново, апък ако не се получи хубаво,догодина пак да си го върнат на старото бащиното място...
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Сеп 11, 2011 21:31

...ми незнам защо си мислиш , че делегата е бил в хотел Рила , че ми е бил на масата и т.н....Делегата си имаше задача и си я изпълни,така е видял нещата , така ги е описал...на всеки старт и финал на СЕ разговаряше с маршалите, с хората от времеизмерването, разговаряше с феновете...това му е работата.Инспектира целия сервизен парк от ...до...Нали не мислиш сериозно, че някой може да повлияе на такъв човек, по какъвто и да било начин.... :wink: :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Рали България 8-10 юли 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот nikkeibg » Пон Сеп 12, 2011 21:36

няма смисъл да си критикуваме ралито. Както всяко рали си има и не до там изпипани моменти, но като цяло си беше супер. Може би само трябваше да се влиза по лесно до финалната част от отсечката след Мухово. Да няма разправии или по скоро финала да беше на място с алтернативен път за зрителите. Другото си е както всяко едно рали. В Унгария сега публика насред трасето, на супер опасни места, шикани с гуми ту ги има ту ги няма ... Там трябва делегата да е много по-критичен.
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 55 госта