Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, новини

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот rally_m » Пон Авг 08, 2011 09:43

Jari-Matti Latvala написа:Той затова е най-великия,то се вижда от теста даже! :D Ако има средствата на някои други,просто ще заличи тотално и Митко и Крум и Петър!На Сливен,в Шумен и в Твърдица ще е абсолютно шоу с негово участие!
Бойко,къде тества,че не мога да позная от клипа?


Ами до село Градище се намира :)
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот Мартин Сурилов » Пон Авг 08, 2011 14:36

todor hristov написа:Аз доколкото съм виждал тестовете на рали пилотите се провеждат на шосе,а не на писта,ама знае ли човек.!

Или не си гледал достатъчно или не си осмислял това, което гледаш! При положение, че това ми е първото качване въобще в кола 4х4 и нямам никаква представа за поведението й, най-малкото е най-безопасно за всички това да не стане на шосе, а на писта, където няма движение, не мислиш ли, аз така мисля?! Успех и на теб!
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Пон Авг 08, 2011 15:03

Мартин Сурилов написа:
todor hristov написа:Аз доколкото съм виждал тестовете на рали пилотите се провеждат на шосе,а не на писта,ама знае ли човек.!

Или не си гледал достатъчно или не си осмислял това, което гледаш! При положение, че това ми е първото качване въобще в кола 4х4 и нямам никаква представа за поведението й, най-малкото е най-безопасно за всички това да не стане на шосе, а на писта, където няма движение, не мислиш ли, аз така мисля?! Успех и на теб!

Марто,човека иска да ти каже,че му е по-интересно на шосето,на правата.Да дава газ и да се кефи на това,колко върви колата,а не колко е добър като пилот и шофьор дори (а той не е).Освен, че не е гледал внимателно описването на завоите в клипа (а може ги е видял добре,но не споменава нищо за това,вероятна комплексарщина),той не е обърнал внимание,че на този тест имаше повече публика,отколкото на дадени отсечки от рали Хеброс примерно.Той е фен на състезания с по 20 коли,16 от които не правят никога дрифт по завоите,а останалите четири ги боготвори.Пети такъв просто е непозволено да се появи,това е престъпление!Но не трябва да се обръща внимание на такива разбирания за рали спорта като цяло,защото знам,твоите са далеч по-различни!
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот P.Solberg » Пон Авг 08, 2011 15:15

Адашче, айде стига с тъпите мнения, защото ще започна да ти ги трия. Точно с Тодор Христов недей да се заяждаш, защото човека е светлинни години в разбиранията си пред теб. И това, което той иска да каже, ако не можеш да го осмислиш, недей да го коментираш. Иначе Марти, успех ти желая с колата, определено е стъпка напред за теб. Търпение и повече спонсори, за да караш редовно!
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Пон Авг 08, 2011 15:21

P.Solberg написа:Адашче, айде стига с тъпите мнения, защото ще започна да ти ги трия. Точно с Тодор Христов недей да се заяждаш, защото човека е светлинни години в разбиранията си пред теб. И това, което той иска да каже, ако не можеш да го осмислиш, недей да го коментираш. Иначе Марти, успех ти желая с колата, определено е стъпка напред за теб. Търпение и повече спонсори, за да караш редовно!

Не искам спор да става,нито спам!
Само два въпроса и край:
1.Защо никой не каза добра дума за теста,а само забележки?
2.Ако моите мнения са тъпи,как определяш онова за откраднатата колата на И.Маринов?
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот P.Solberg » Пон Авг 08, 2011 15:28

Първо, ако ти смяташ, че един тест, на една писта е нещо показателно за това какво може Марти с колата, значи няма смисъл въобще да коментираме каквото и да е. Можеш лично да го попиташ Марти дали смята, че с този тест е хванал колата на 100% и ще отиде и ще бие всички? Второ, още в първото ти мнение, в което едва ли не той с новата кола, която е със светлинни години по-слаба от С2000 и дори от Ево 9 смяташ, че дори ще приближи някого от лидерите, значи ентусиазма при теб е малко повече от реалната преценка. Марто е много добър пилот, доказал го е с годините, но недей да си мислиш, че с Ево 8 някой може да бие последно поколение С2000. Трето, потребителят, който си позволи това мнение за открадната кола си понесе последствията и сам разбра колко тъпо мнение е написал. Така, че недей да търсиш под вола теле. Такива ентусиазми още преди да е направил 1 километър на скоростен етап не водят до нищо добро и Марти го знае. Тодор Христов много добре знае какво говори и той не го каза, за да засяга някого, а по-скоро да внесе нужния реализъм в обстановката, защото такива ентусиазирани мнения още преди да е отишъл в гората с тази кола, само ще му попречат.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Пон Авг 08, 2011 15:41

Марто е много добър пилот, доказал го е с годините, но недей да си мислиш, че с Ево 8 някой може да бие последно поколение С2000.

Знам,че ще прозвучи смешно на 99% от хората тук,но мисля,че може да ги бие конкретно на Стари Столици!Мое мнение...
потребителят, който си позволи това мнение за открадната кола си понесе последствията и сам разбра колко тъпо мнение е написал

Когато чета темата като цяло,се създава друго впечатление.Едва ли не,няма право никой от "по-малките" пилоти да направи крачка напред.И когато стане това,не аз, а други търсят под вола теле.
Тодор Христов много добре знае какво говори и той не го каза, за да засяга някого

На фона на всичко останало и неговото мнение излиза като критика (четейки наред темата,пак повтарям).И пак повтарям,ни една хубава дума от някой!Добре е че Марто им написа два реда,да ги светне малко в ситуацията.
А аз написах по-горните мнения,не за да стават спорове,а за да се разбере,че не винаги трябва да се гледа на лошата страна на нещата.Все пак има и нещо хубаво,нали?!
такива ентусиазирани мнения още преди да е отишъл в гората с тази кола, само ще му попречат

Силно се надявам наистина и вярвам,да не стане така!
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот rally_m » Пон Авг 08, 2011 15:44

Браво :!:
При положение, че стартовия списък на ралитата през годината не надхвърля 16-заявки се появява една добра новина, че можещ пилот със сравнително добър автомобил ще кара...... се почва как бил тествал на писти, как колата била открадната.... затова сме на това дередже !
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Пон Авг 08, 2011 15:46

Така е Бойко!Надвисва страшна заплаха над някой и то скоро.....
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот trouble » Пон Авг 08, 2011 16:05

Сурилов, браво. Аз бях сигурен в теб :)....На Сливен те чакаме специално фен група Шумен-Ръчка-Сурилов (Любо и Светльо да не се смеят :mrgreen: ) с момчетата от твоя град и аз се присъединявам към тях. Само искам да устискаш до вечерния съботен сервиз, че да се запознаем (пак) :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот nikkeibg » Пон Авг 08, 2011 16:15

На Марти колата дали ще е в R4 групата? Какъв клас ще се води?
Иначе успех и от мен. Знам, че разликата между 2х4 и 4х4 е огромна, дано бързо да свикне. С клиото беше яко срастнал с колата, дано и с Митцуто да е така. Успех!
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот P.Solberg » Пон Авг 08, 2011 17:28

Ох, спирам да пиша. То не бяха конспирации, завиждане, една добра дума не се казала. Ето казвам, че да се успокоите - ЧЕСТИТО МАРТИ! Пожелавам ти много успехи с новата кола и безаварийни километри!
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот todor hristov » Пон Авг 08, 2011 20:09

Искрено бих се зарадвал,ако друг освен "обичайните заподозрени" успее да заеме някое от челните места в класирането на някое от оставащите ралита.Г-н Сурилов,гледал съм интервюто ти пред Шейкдаун отпреди няколко години и определено ми хареса как се изразяваш.Не съм наясно колко ти е добра колата и доколко ти си подготвен за ралитата(след паузата),но аз дълбоко вярвам,че имаш потенциал.Дано тези,които те подкрепят,бъдат постоянни в намеренията си(имам предвид спонсорите).
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот golf_1 » Вто Авг 09, 2011 10:15

P.Solberg написа:Първо, ако ти смяташ, че един тест, на една писта е нещо показателно за това какво може Марти с колата, значи няма смисъл въобще да коментираме каквото и да е. Можеш лично да го попиташ Марти дали смята, че с този тест е хванал колата на 100% и ще отиде и ще бие всички? Второ, още в първото ти мнение, в което едва ли не той с новата кола, която е със светлинни години по-слаба от С2000 и дори от Ево 9 смяташ, че дори ще приближи някого от лидерите, значи ентусиазма при теб е малко повече от реалната преценка. Марто е много добър пилот, доказал го е с годините, но недей да си мислиш, че с Ево 8 някой може да бие последно поколение С2000. Трето, потребителят, който си позволи това мнение за открадната кола си понесе последствията и сам разбра колко тъпо мнение е написал. Така, че недей да търсиш под вола теле. Такива ентусиазми още преди да е направил 1 километър на скоростен етап не водят до нищо добро и Марти го знае. Тодор Христов много добре знае какво говори и той не го каза, за да засяга някого, а по-скоро да внесе нужния реализъм в обстановката, защото такива ентусиазирани мнения още преди да е отишъл в гората с тази кола, само ще му попречат.

Абе то и Клио Н-3 не може да бие Евота,ама миналата година доживяхме,сега да поживем и да видим поне в Шумен ще е доста близко до големите.... :D Успех с новата кола,ще викаме за теб.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Национален рали шампионат 2011 - календар, слухове, нови

Мнениеот Loeb » Вто Авг 09, 2011 19:29

Ево8 е вярно, че не е като Ево9 и С2000, но аз помня един друг шуменски пилот преди няколко години на Стари Столици какво направи, така, че ще почакаме и ще видим.
Успех Марти.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 54 госта