Попови избиха рибата :))) !

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот Гост » Пон Апр 25, 2005 13:02

Anonymous написа:
Абе човек как може да обиждаш четирикратния световен шампион по плуване в открити води.Ако незнаеш кой е ще поясня казва се Петър Стойчев и е може би най добрия му приятел.Другият път като даваш такива квалификации за хора които прославят България по целия свят малко помисли преди да кажеш каквото и да било за тях


Първо не знам кои пееха , имаше едни дето се бяха поткарали от сутринта и мислех че те пеят , а и не знам как съм дал " квалификации за хора които прославят България по целия свят" , като не съм споменавал имена ?
А като цяло това че пееха е добре , създава се атмосвера :D , лошото е че пеещите са си тръгнали разочаровани :)
Гост
 

Мнениеот FX7 » Пон Апр 25, 2005 13:05

Нещо ме "разлогва" като пращам съобщение
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот sastezatelia » Пон Апр 25, 2005 13:12

Ами това за колите все пак не съм го казал аз а г-н Альоков нека да сме наясно,а и освен това нито Петьо,нито пък аз съм си тръгнал разтроен от ралито стана много хубаво състезание с много емоции и съм доволен че го гледах.Сега да не помислите че оправдавам Митко но просто днес не му беше ден,вие знаете когато имаш ден дори и да караш на ръба пак става и пак ти върви,е днешният не беше такъв за Митко но до края остават още доста ралита,така че нека не го отписваме от сметките след един малко по лош резултат.Яд мее за Крумчо кара си добре ама кво да се прави пак ще има работа за моя приятел Иван Герчев който им оправя колите на всичките след някое посещение за гъбки в гората.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот PEPI » Пон Апр 25, 2005 17:08

JASE SE ZAVARTJA NA POSLEDNATA I NEMOZESE DA ZAPALI DOSTA VREME IZGUBI TAKA 4E TIJA TOJA SE VARTJAL ONIA SE VARTJAL NE VAZAT . TO4KA JASEN I DILIAN SA PARVI
PEPI
 

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron