Попови избиха рибата :))) !

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Попови избиха рибата :))) !

Мнениеот FX7 » Нед Апр 24, 2005 23:07

Браво и на SAS в лицето на Данчев и Марти , ебава и на Гого Янакиев че уби Царски с 36 сек. за първите два етапа , и на Дунев и на Дончев , и на всички дето не се изложиха . (сори ако не е споменат накои ).
А Ясен пак показааааа..... , ама някой като не разбират от спорта ...
Чакам коментара от Гатев ?(каква ли е била проблемата на Митко ?:)))
Последна промяна FX7 на Пон Апр 25, 2005 16:54, променена общо 1 път
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот MARVI » Нед Апр 24, 2005 23:13

Не знам,но определено Митковите фенове не могат да кажат,че Ясеновото Митсубиши е по силно от това на Митко.Ей сега трябва да кажат,че Ясен е много по добрия.Е Гатев какво ще кажеш сега?
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот FX7 » Нед Апр 24, 2005 23:31

Само ей така за "протокола" да уточниме че след завъртането на братята колата не е могла да запали около 20+ сек. , а времената се виждат :)
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот Гост » Нед Апр 24, 2005 23:51

Neznam Mitko da li e imal problemi ili ne, obache da vi popitam, vashiqt Jasen koga e pechelil za posleden pat predi neska?
Гост
 

Мнениеот FX7 » Нед Апр 24, 2005 23:54

Anonymous написа:Neznam Mitko da li e imal problemi ili ne, obache da vi popitam, vashiqt Jasen koga e pechelil za posleden pat predi neska?

Ти да не си от тея дрогираните дето пеееххааа по трасето "Ди'ми'тър шампион .. ша ла-лала .....?
Ама и са што го намесваш него то , ако не се беше запалил кара на Крум а ?
Последна промяна FX7 на Нед Апр 24, 2005 23:57, променена общо 1 път
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот Trust SSC » Нед Апр 24, 2005 23:55

Мисля, че за всеки е ясно какво може Ясен. Спомням си когато преди години на писта София караше една Селика GT4. Никога не съм виждал такова каране и досега.
Да не забравяме, обаче, че все пак до голяма степен това късо рали бе и тренировка за "България", така че и Крум и Митко имат вярвам още много скорост в резерв.
Дано само не се започнат спорове кой е по-добрия, защото споровете няма да имат край. Радвайте се на спорта.
Бърз, много бърз
Trust SSC
 
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 22:52

Мнениеот oz_racing » Пон Апр 25, 2005 00:02

Abe vuobshte dneska Jasen Popov se predstavi mnogo dobre. Hem kolata mu vurveshe hem toi karashe dobre pone s takova vpechetlenie ostanah az.
Аватар
oz_racing
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 23:41

Мнениеот Гост » Пон Апр 25, 2005 02:20

Ne az sam namesil Mitko, a ti. I ne me razbirai pogreshno, Jasen spored men e dobar pilot i go pozdravqvam za pobedata, no ot tvoito izkazvane, kakvo shtql da kaje Gatev i kakvi bili problemi te na Mitko izliza 4e se opitvash da kajesh: Nai nakraq go popedihme, sled vsi4kite tezi godini....
Гост
 

Мнениеот P.Solberg » Пон Апр 25, 2005 09:34

Да, май така излиза, но нямам намерение да се заяждам. Честитя победата на Ясен, наистина я заслужи с много добро каране. Нямам желание да коментирам представянето на нашия отбор, защото това са си вътрешни неща - резултатите говорят всичко. Надявам се, че в следващите кръгове ще покажем силата си.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот beta_racing » Пон Апр 25, 2005 09:42

Само да добавя ..... Митко се завъртя също на СЕ3 на около километър след моя завой (от който ще видите снимки и видео).
Предпочитам Ясен пред двамата, но нека говорим обективно :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот Radiomen » Пон Апр 25, 2005 09:52

Дори да се е завъртял Митко статистиката е безмилостна 56 сек. за 92 километра е 0.6сек. на километър (които му слага Ясен) по-сериозни аргументи от тези мисля,че няма :lol: И наистина няма нужда от заяждане това е мъжки спорт и няма нищо общо с футбола и обезумелите му фенове които дават "жертви" (в буквалния смисъл) във войната помежду си. :!:
Radiomen
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:59
Местоположение: Sliven
Име: Панайот Бакърджиев

Мнениеот beta_racing » Пон Апр 25, 2005 10:16

Точно :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот sastezatelia » Пон Апр 25, 2005 12:10

Ти да не си от тея дрогираните дето пеееххааа по трасето "Ди'ми'тър шампион .. ша ла-лала .....?
Абе човек как може да обиждаш четирикратния световен шампион по плуване в открити води.Ако незнаеш кой е ще поясня казва се Петър Стойчев и е може би най добрия му приятел.Другият път като даваш такива квалификации за хора които прославят България по целия свят малко помисли преди да кажеш каквото и да било за тях.А и освен това аз гледах ралито на магистралата с г-н Димитър Альоков ако го познавате кой е надявам се че знаете и чичоми каза "нещо на Митко не му върви колата",а знаете ли альоков какво каза "не че на Митко не му върви колата просто на другите много им вървят колите" от това какво повече искате незнам все пак г-н Альоков и доказал се в този спорт и за да го каже това нещо явно има основания.Това е нямам какво повече да кажа.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот Radiomen » Пон Апр 25, 2005 12:24

Значи каква излезе тя ???? че само на Ясен и на Данчони колите вървяха а на другите не така ли??? :wink:
Radiomen
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:59
Местоположение: Sliven
Име: Панайот Бакърджиев

Мнениеот Гост » Пон Апр 25, 2005 13:01

Абе човек как може да обиждаш четирикратния световен шампион по плуване в открити води.Ако незнаеш кой е ще поясня казва се Петър Стойчев и е може би най добрия му приятел.Другият път като даваш такива квалификации за хора които прославят България по целия свят малко помисли преди да кажеш каквото и да било за тях


Първо не знам кои пееха , имаше едни дето се бяха поткарали от сутринта и мислех че те пеят , а и не знам как съм дал " квалификации за хора които прославят България по целия свят" , като не съм споменавал имена ?
А като цяло това че пееха е добре , създава се атмосвера :D , лошото е че пеещите са си тръгнали разочаровани :)
Гост
 

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта