Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот imprezaket » Пон Май 31, 2010 10:20

Нека всеки сподели коя отсечка най-много му харесва от Рали ''България'' :P
Subaru Impreza STI
Аватар
imprezaket
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 09:34

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот imprezaket » Пон Май 31, 2010 10:27

На мен лично ми е Белмекен заштото е с много интересни завой и е бърза !
Subaru Impreza STI
Аватар
imprezaket
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 09:34

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот trouble » Пон Май 31, 2010 10:33

Аз така и не можах да си намеря любима отсечка от варианата на рали България след 2001. Но винаги ме влекат отсечките на Пещера....
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот Chavo » Пон Май 31, 2010 10:57

Юндола, определено. Много бърза и атрактивна отсечка, има много хубави места за гледане. На спускане автомобилите достигат скорост близка до тази на колите от WRC. А ако я бяха пуснали и тази година щеше да е лудница, но щеше и да е много опасно.
За съжаление няма да се кара тази година, а за мен това е марковата отсечка за Рали България. Но аргументите на организаторите ги приемам- тясно е, няма достатъчно места за паркиране, няма обходен маршрут, така е.
На мен обаче точно това ми харесва. Можеш да си намериш място където няма никой и да си гледаш спокойно. Няма кой да ти "шуми" на главата.
Като разположение и природа нещата също са перфектно балансирани. Хем не е на голяма надморска височина, хем не е "на пътя" , близо до магистралата.
Иначе съм съгласен за етапите около Пещера, на мен също ми харесват. Но там е лудница откъм хора.
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот P.Solberg » Пон Май 31, 2010 11:02

От тази година, който ще бъде варианта определено Добра Вода и Пещера. Отсечките са страхотни, много са бързи и технични, особено частта около язовира. И като излезе фракцийката ще стане голямо шоу. От старите варианти ми харесваше СС 1 Боровец, защото това беше горе-долу единствената отсечка, която се характерезираше с атмосфера, другите не са кой знае какво. Може би и Юндола, наистина. Макар, че никога не съм гледал там.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот petroff » Съб Юни 05, 2010 15:05

И в тази връзка: Някой може ли да даде инфо къде , и въобще дали има възможност да се опънат 2 палатки /и барбекю съответно / :wink: , някъде около отсечките до Белмекен .И дали през юли на около 2000 м. надморска няма да се озъбим от студ през нощта на палатки :roll: .Благодаря предварително за всяка информация.
petroff
 
Мнения: 34
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 14:15
Име: ivo petrov

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот BOXER » Съб Юни 05, 2010 15:08

Около Белмекен има много места за палатки,но си носете много одеала и спални чували.Температурата пада доста.Има случай където пада и до 0 гадуса.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот trouble » Съб Юни 05, 2010 15:10

petroff написа:И в тази връзка: Някой може ли да даде инфо къде , и въобще дали има възможност да се опънат 2 палатки /и барбекю съответно / :wink: , някъде около отсечките до Белмекен .И дали през юли на около 2000 м. надморска няма да се озъбим от студ през нощта на палатки :roll: .Благодаря предварително за всяка информация.

Място за палатки бол...хубаво и широко точно на стената на язовир Белмекен. През нощта няма начин да не се озъбите от студ. На мен през 2009 там само за малко да се скриеше слънцето и ми беше студено през деня, но мисълта за ралито и някой други неща, трябва да ви стоплят :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот BOXER » Съб Юни 05, 2010 15:17

Ние за това си имаме стай в спортната база.Хем на Белмекен,хем на топло,хем басейн,хем сауна,хем фитнес-пържоли в промишени количества и малко домашна и WRC-то да свири.Какво друго му трябва на човек
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот BradurS » Съб Юни 05, 2010 18:32

Чак пък да се озъбим...начи ви е слаба ракията :)
Моят съвет е тръгнете по отсечката още в четвъртък по-раничко за да можете да си намерите хубаво място. Аз лично ви препоръчвам под язовирната стена (Белмекен) Там е и завет и не е толкова студено. А е и на ключово място ;)
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот petroff » Съб Юни 05, 2010 19:06

А ето и нещо което не ми е ясно , и колкото повече чета в официалния сайт по неясно ми става : цените на билетите?Билети за какво , за къде , и на какви цени ? Всичко е неясно , мъгляво , и ако си представя картината по следният начин : 50 лв. за мене , 50 лева за жена ми и X лв. за детето , плюс 30 лв. за автомобил /за трите дни /, плюс някакава такса за отсечката около 10 лв. , значи удоволствието ще ми струва около 150-180 лв..Дано да съм се объркал нещо и на мен да не са ми ясни нещата , защото на рали Акрополис примерно пари никой за нищо не ти иска . Или пък тук организаторите просто искат никакви хора да не се мотаят по отсечките ,защото съм сигурен , че при тази калкулация много фенове на рали спорта , ще си останат у тях да зяпат репортажите и да чакат финала на световното . Ако този пост не е за тук , се извинявам и нека модераторите му намерят място...
petroff
 
Мнения: 34
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 14:15
Име: ivo petrov

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот trouble » Съб Юни 05, 2010 19:45

petroff написа:А ето и нещо което не ми е ясно , и колкото повече чета в официалния сайт по неясно ми става : цените на билетите?Билети за какво , за къде , и на какви цени ? Всичко е неясно , мъгляво , и ако си представя картината по следният начин : 50 лв. за мене , 50 лева за жена ми и X лв. за детето , плюс 30 лв. за автомобил /за трите дни /, плюс някакава такса за отсечката около 10 лв. , значи удоволствието ще ми струва около 150-180 лв..Дано да съм се объркал нещо и на мен да не са ми ясни нещата , защото на рали Акрополис примерно пари никой за нищо не ти иска . Или пък тук организаторите просто искат никакви хора да не се мотаят по отсечките ,защото съм сигурен , че при тази калкулация много фенове на рали спорта , ще си останат у тях да зяпат репортажите и да чакат финала на световното . Ако този пост не е за тук , се извинявам и нека модераторите му намерят място...


На нас също не ни е ясно и няма да ни се проясни....Най-вероятно като миналата година някакви зони за публика, вяла работа........Тази тема за билетите е доста дълбока и смятам да не я обсъждаме тук...само до няколко дни ще бъде широко обсъдена горе в другата тема за рали Бъгария......в крайна сметка някой ще преценят да са без билет други със, този въпрос се превърна просто в гледна точка... Ще изчакаме да видим какво ще стане, но най-вероятно ще разберем чак като направим крачка да стъпим на отсечката в самия ден.

Към Брадъра:

Иво, аз за тебе знам че никога не ти е студено :lol:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот P.Solberg » Съб Юни 05, 2010 23:04

Най-вероятно тези билети, за които говориш са за зоните за зрители. Тоест, ако искаш да гледаш като гъзар по тези зони, ще плащаш тези пари. Според мен, никой няма да може да обиколи всичките биваци, че да събира пари от тях.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот SGCasper » Чет Юни 10, 2010 11:58

За лагеруване на белмекен имайте предвид че палатки може да се опъват само около язовира, все пак таме национален резерват Рила. А бях миналата година Юли и беше адски жега, просто бях така за 3 дена да си почина с приатели на палатки, вечер става студено и препоръчително спален чувал да си имаш с едно одеало. Лично за мен по добрата част на язовиар е тази която има разтителност и е черен път(макадам) има няколко места с остановени битаци, има едно място с маса и пейка построена. За мен тва е едно страхотно място и за почивка горе.
Нямам възможност тая година да присъствам на ралито, много ми се искаше, но уви, иначе щях да се кача сигорно от сряда на белмекен.
Колкото до билетиоте, кво ако съм на язовира на палатка и ще дойдат да ми искат пари ли, ами ако съм за рива или само на почивка???

Ако е за определени зони съм съгласен така и трябва да е, но не за всичко.

Пожелавам ви приатно изкарване на всички и ви моля, след като свършите с лагеруването не оставяйте свинщина горе след вас, няма кой да мине да ви почисти.

П.С.Брадуре, с тоя нов ник едвам се досетих че си ти, сигорно си станал колкото мен голям, аз те помня от преди има няма 4 години, хахахаха
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Re: Любима отсечка от Рали''България''!И защо?

Мнениеот BradurS » Чет Юни 10, 2010 13:09

офф топик: забравили сме се, отдална не съм ял бой на Лаута :)
Трябва да излезе официална информация и уточнение къде как защо ще се плаща. Ясно е, че няма как да ни търсят из гората с биваците да събират пари...Сигурно ще е както миналата година. Завардват пътя и който влязал в мрежата - платил...
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 62 госта

cron