Траянови Врата 2005 - впечатления

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот Radiomen » Пон Апр 25, 2005 10:39

Деймъне, хубави ли излязоха снимките с Яската??? :wink:
Radiomen
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:59
Местоположение: Sliven
Име: Панайот Бакърджиев

Мнениеот damon » Пон Апр 25, 2005 10:47

Radiomen написа:Деймъне, хубави ли излязоха снимките с Яската??? :wink:


Кои по-точно? Аз лично много малко снимах.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Radiomen » Пон Апр 25, 2005 10:53

Шегувам се понеже те познавам от снимката, когато се снимахте с Ясен в сервизната зона аз говорех малко по-настрани с Бойко Игнатов от когото всъщност имам инфото за рали София :wink:
Radiomen
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:59
Местоположение: Sliven
Име: Панайот Бакърджиев

Мнениеот Stoyan F1 » Пон Апр 25, 2005 10:59

Ето и моите впечатления:
При първото минаване на Мухово бяхме на излизането от един дълъг десен завой, след което виждахме два леви и спирането за остър десен. Като цяло Крум мина най-добре, на Митко му поднесе при излизането от първия десен, Ясен ми се стори че мина по-бавно от възможното, а Танев беше единствения с N4, който натисна спирачки (и то доста) преди първия ляв.
На второто минаване на Мухово, т.е. Церово бяхме на една страхотна комбинация от сравнително бързи завои, които Крум, Ясен и Митко взеха много добре, без въобще да връщат газта. Данчони и Янакиев също. Танев се прояви отново като не само наби спираки на един от завоите, а и превключи на по-ниска предавка и скъса двигателя от обороти.
От останалите - Турал Метков и Вилхелм Кънчев направиха много добро впечатление.
Stoyan F1
 
Мнения: 61
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 10:17
Местоположение: Sofia
Име: Стоян - истинско

Мнениеот txl » Пон Апр 25, 2005 11:23

За Козлеков нищо не си казал, но и той много-много няма навика да връща газта преди завоите :) И вчера пак го показа :)
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот hris » Пон Апр 25, 2005 11:30

:lol: :lol: :lol: Ахъ много не му пука,че идва завоя :lol: :lol: :lol:
Заби се като пирон,на нашия завой-добре,че нямаше някое дърво :lol: :lol: :lol:


То и Белчев се метна,ама го фана страх и с ръчна се надупи към.....
Аватар
hris
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 12:15
Местоположение: София-Люлин

Мнениеот sstan » Пон Апр 25, 2005 11:32

Мдам прочетох доста мнения, но него малко го позабравихме.Струва ми се че ако не беше проблема му в началото на състезанието щеше да се намеси сериозно в борбата за първото място.
Гъл Гъл Гъл пия вино за акъл
sstan
 
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:24
Местоположение: Велико Търново
Име: Станимир Стоянов

Мнениеот Radiomen » Пон Апр 25, 2005 11:35

hris написа::lol: :lol: :lol: Ахъ много не му пука,че идва завоя :lol: :lol: :lol:
Заби се като пирон,на нашия завой-добре,че нямаше някое дърво :lol: :lol: :lol:


То и Белчев се метна,ама го фана страх и с ръчна се надупи към.....


На Козлето това му е навик останал от боксьорските години :lol: :wink: :lol:
Radiomen
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:59
Местоположение: Sliven
Име: Панайот Бакърджиев

Мнениеот TURBO » Пон Апр 25, 2005 11:36

Ралито беше супер,но много малко!Всички с нови коли ,добре подготвени-направо супер-за малко ми се стори ,че не съм на български рали шампионт,такава беше атмосферата преди старта.Очаквах повече само от Козлеков-да се надяваме ,че причината е само в грешката ,която направи в началото!Ясен си е Ясен -невероятен пилот,същото го казвам и за Данчони-на тях им трябват 10км с бегачка и вече карат така ,като че ли не са слизали от колата-много бързо свикват с автомобила.Крум тепърва ще покаже на какво е способен,сигурен съм!Приятно впечетлени ми направиха Вилхем и Турал-страшно каране!А при всяко преминаване на Щерев изтръпвах-тоя е камикадзе,казвам ви!
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

Мнениеот hris » Пон Апр 25, 2005 11:44

А-а за Щерев не съм много съгласен(гледах го едно минаване,а на второто нещо се беше бъгнал).Но нека не забравяме,че и тоя кенеф не е кой знае какво :wink: .
Виж В.Кънчев си беше направо КЛАСИКА-много яко караше.
Много се разочаровах от Гвоздейков,но кво да се прави :cry:
Аватар
hris
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 12:15
Местоположение: София-Люлин

Мнениеот ftabaton » Пон Апр 25, 2005 11:48

Общо взето съм довобен от видяното. Хареса ми ездата на Ясен и Данчони. Георги Янакиев-младши от година на година кара все по-добре. Добре водеше колата си Крум в първото си рали с автомобил 4Х4. Определино съм разочаровън от Митко Илиев и най-вече от Козлеков. В N3 много добър дебют направи Вилхем Кънчев. Доволен съм от представянето на нашия екипаж /ЕВРОКОМ/, след малшанда който ни преследваше през 2004 година, Гвоздейков бе длъжен да завърши на всяка цена, мисля че макар и шести на финала в Костенец той има шанс да се бори за титлата в неновата група.
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Мнениеот Radiomen » Пон Апр 25, 2005 11:59

За Щерев си прав аз бях на моста под язовирната стена на Мухово.При второто минаване на десния завой след моста влезе в канавката и само невероятния му късмет го спаси от отпадане, но и колата беше абсолютен кошник.М-у другото имам и видео но ще видим как ще го обработя за да може реално да се качи в нет-а.
Radiomen
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:59
Местоположение: Sliven
Име: Панайот Бакърджиев

ралито

Мнениеот OgyWRC » Пон Апр 25, 2005 12:26

На първото минаване доста от пилотите нямаха верните настройки по колите и доста коригираха в сервиза (сякаш не бяха тренирали на трасето от миналата година, но на състезание е друго). Крум наистина караше много атрактивно, но както и друг път съм казвал, не е ясно дали е бързо?! Но евала, че така се справя с новата кола и жалко, че за втора година отпада на СЕ4. Данчо отново доказа, че е изключително бърз, като направиха страхотно каране с Ясен и въпреки загубата, каза че подобна конкуренция е най-доброто нещо и за състезатели и за публика. Митко и Ради също доста поспориха, но май на моменти караха с резерв. Танев направи времето на Митко на СЕ2. Ники Златков имаше страхотни времена, но на СЕ4 остана без хидравлика. Царски завърши след Дунев ... , а и дори той беше учуден, когато след СЕ4 си видя времето ;-) В Н3 добра кола+Вилхелм Кънчев беше непобедима комбинация. Смешно беше, че забравиха Сурилов в класирането ;-) В Н2 победи Мартин Стойчев с една доста бърза Corsa. Докато Емил Денев загуби много на СЕ1&2 заради грешна настройка на окачване и спирачки.
Стана хубаво състезание и всички си свериха часовниците. Казас си направи алъш-вериша, а хората на Щол и Ясен си свършиха добре работата!
За публиката и мръсотията, no comment ...

Изображение
Ясен СЕ2 (горе в ляво - Damon-a в захлас)

Изображение
окачване Popov 2

Изображение
Данчони

Изображение
CE2

Изображение
генерално
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Мнениеот Stoyan F1 » Пон Апр 25, 2005 12:59

txl написа:За Козлеков нищо не си казал, но и той много-много няма навика да връща газта преди завоите :) И вчера пак го показа :)


Прав си :oops:
Ама и при двете минавания на Козлеков беше мой ред да снимам и затова така...
Stoyan F1
 
Мнения: 61
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 10:17
Местоположение: Sofia
Име: Стоян - истинско

Мнениеот txl » Пон Апр 25, 2005 15:22

Ето последното което имаме, благодарение на Co-pilot - генерално класиране, класирания на СЕ 2, 3 и 4 и непълно класиране на СЕ1. Предупреждаваме, че резултатите са НЕОФИЦИАЛНИ и не е невъзможно да има несъответствия с официалните резултати.

http://www.rally-club.net/files/final.xls
http://www.rally-club.net/files/SS.xls
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 62 госта

cron