Траянови Врата 2005 - впечатления

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Траянови Врата 2005 - впечатления

Мнениеот K_Power » Нед Апр 24, 2005 18:39

Здравейте, аз бях на отсечките Славовица и Магистрала. 3-4 км след Мирово на един остър завой. Първото минаване на Крум ми хареса много, плъзна, не влезна със спирачки в завоя просто перфектно минаване. Следващото минаване беше на Митко Илиев, много слабо минаване, тоя неговия Лансър не върви ли незнам, просто не беше добре. Ясен също не мина добре на Славовица, въобще не му беше добро минаването. Танев се насмете, натиска спирачки, блокираха колела, , външмно взимане на завоя. Гола вода! Минаването на Крум на Магистрала беше перфектно, още по-добро минаване направи от първия път, Ясен също мина перфектно. Но няма какво да ви разказвам, ще ви кача видеото до 10 дни! Лично според мен, Крум направи фурор според мен, според всеки нищо нямаше да направи и незнам си какво, а всъщност кара много здраво. А Данчо Данчев, нещо много го хвалеха шуменци, но лично на мен не ми харесаха минаванията му!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Flash » Нед Апр 24, 2005 18:48

Abe i az gledah Plazganeto na Krum, no mai bez efekt za vremeto mu. Yassen - perfekten vapreki zavartaneto mu v poslednata otsechka. Dancho - pokaza che shte igrae rolia v tozi shampionat. Mitko spored men tam kadeto mu e miastoto.

Yassen shampion
E pone stiskam palci
Flash
 

Мнениеот Гост » Нед Апр 24, 2005 18:50

Napishete oficialnite rezultati da gi vidime i nie tedo ne sme bili na ralito
Гост
 

Мнениеот txl » Нед Апр 24, 2005 20:00

Това, което знам, съвсем накратко:
1. Попов
2. Данчони +1 сек
3. Илиев на около 40 сек
4. Козлеков на 0.7 от Илиев.
5. Танев (ако не се лъжа)

Янакиев завърши с първо време в А6, но мисля че не се е добрал до финала в Костенец и е отпаднал. В А6 първи е Румен Дунев, втори Метков, трети Царски (който печели СЕ4). В Н3 първи е Вилхелм Кънчев. В А5 - Сава Димитров. В Н2 - Мартин Стойчев.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот flower » Нед Апр 24, 2005 20:11

Аз бях на ралито и наградиха Царски като втори. За съжаление не съм сигурна в кой клас.
flower
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 17:28

Мнениеот txl » Нед Апр 24, 2005 20:52

flower написа:Аз бях на ралито и наградиха Царски като втори. За съжаление не съм сигурна в кой клас.


Може и втори да е, не съм 100% сигурен... Чух, че е трети, но не съм го видял.

Друго, което мога да кажа - Ради Козлеков още на СЕ1 съвсем в началото (всъщност на същия завой, на който е отпаднал Крум Дончев на СЕ4) е влязъл прекалено вътрешно и е ударил нещо... в резултат е карал с изкривен носач на предното дясно колело до сервизния парк след СЕ2.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот pitbull__ » Нед Апр 24, 2005 20:56

Ai ako nqkoi znae 100% Rezoltati da gi napi6e 6toto nemojah da otida pls. :))
pitbull__
 
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 22:57
Местоположение: Варна
Име: Стоян Радев

Мнениеот Trust SSC » Нед Апр 24, 2005 21:02

Чух че Янакиев е спукал гума на СЕ3.
Бърз, много бърз
Trust SSC
 
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 22:52

Мнениеот MARVI » Нед Апр 24, 2005 21:58

txl написа:
flower написа:Аз бях на ралито и наградиха Царски като втори. За съжаление не съм сигурна в кой клас.


Може и втори да е, не съм 100% сигурен... Чух, че е трети, но не съм го видял.



Царски е втори в А/6,а Метков е трети.
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот shakedown » Нед Апр 24, 2005 22:05

Аз лично бях почти на финала на СЕ2, което се пада и старт на СЕ3. При първото минаване (СЕ2) най-много ми харесаха Ясен Попов, Данчо Данчев, Турал Метков и Вилхелм Кънчев от всички само на тях им личеше че натискат яко машинките. Иначе доста кофти впечатление ми направи публиката. Всевъзможни дебили дошли да видат некви "шарени" автомобили. След първите 10 автомобила всички почнаха да се разхождат по пътя, да се изнасят към края на отсечката а да не говорим, че на последния завой имаше поне 30 човека застанали на възможно най-опасното място и нямаше един полицай да ги разкара от там. Въобще от тая гледна точка беше зле ралито и ми се струва, че организаторите трябва да поработят върху това. Да не говорим пък след като се изнесе народа каква кочина остана по полянките.
Fun is not a straight line.
http://www.boxfishbg.info
Аватар
shakedown
 
Мнения: 261
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:12
Местоположение: София, Сливен
Име: Любомир Дренски

Мнениеот K_Power » Нед Апр 24, 2005 22:48

Еми какво да ти кажа приятел, просто сме си тъпо племе и това е. Мен много ми хареса как кара Крум Дончев, много силно каране за първо съсетзание с тая кола и изобщо първо състезание с кола 4х4. След първата отсечка е дал четвърто време, след втората е бил трети в генералното, след третата беше вече втори в генералното и четвъртата за съжаление отпадна. Но мисля, че има хора от този форум, които трябва да си върнат думите назад относно Крум Дончев и карането му. Не искам да засягам никой, но просто Крум мина много по-добре от Танев и по-добре от Данчев. Определено и двата пъти Крум беше доста по-добре от тях. Битката този сезон, колкото и да не ви се иска ще е между Ясен и Крум. Митко като гледам малко трудно ще се намеси.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот automobiliste » Нед Апр 24, 2005 22:51

Самода спомена че Царски не печели СЕ4,в последствие се разбра че са объркали времето му при записването с една минута и фактически отсечката се печели от Данчони.
Аватар
automobiliste
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv
Име: Maria Ilcheva

Мнениеот kiko » Пон Апр 25, 2005 09:52

Странно 3-4 завоя преди края на СЕ4 царя беше с 4 сек по-добър от Крум,след това на 3 сек беше Данчони,на 13 Ясен,на 14 Митко....
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот hris » Пон Апр 25, 2005 10:30

Кой е първи в А/5?
Аватар
hris
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 12:15
Местоположение: София-Люлин

Мнениеот damon » Пон Апр 25, 2005 10:35

hris написа:Кой е първи в А/5?


Сава Димитров - Красимир Механджийски с Дайхатсу Шарад.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 66 госта

cron