Топ рали пилотите ни и форума

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Топ рали пилотите ни и форума

Мнениеот svilenel » Пон Яну 04, 2010 21:56

От доста време си задавам един въпрос-защо топ пилотите не пишат във форума?Образуваха се няколко фен клуба и въпреки всичко никой(с изключение на Гьошев) не си направи труда да драсне два реда.Това не е ли неуважение към нас феновете?Естествено,че във форума се говорят глупости,но като цяло е положителен към пилототе.Това е най-големия рали форум в България(поне аз така мисля) и ако не тук,къде другаде може да се научи нещо от кухнята на спорта?
svilenel
 
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 19:36
Местоположение: Варна
Име: Свилен Петров

Re: Топ рали пилотите ни и форума

Мнениеот damnit » Пон Яну 04, 2010 22:26

Случва се от време на време... Илия Царски е писал, Гьошев, Ники Златков се включи в дискусия тези дни... Този форум се чете от всички, не си мислете, че сме само група фенове и ентусиасти, които си правят гимнастика на пръстите чаткайки по клавиатурата и пишейки в голям процент от случаите глупости...
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Топ рали пилотите ни и форума

Мнениеот trouble » Пон Яну 04, 2010 23:39

За темата на Димитър Илиев е благодарено от него. А профила Vivacom Rally Team във Facebook е благодарение на темата. Така че обратна връзка има.....не е нужно според мен да пишат чак толкова. Иначе от пилотите пише и Стратиева.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Топ рали пилотите ни и форума

Мнениеот VIVACOM Rally Team » Пон Яну 04, 2010 23:46

Наистина ни е благодарено лично от него за тази инициатива.А и целият отбор ни благодири, когато се появихме с тениските на фен клуба.Тогава всички се зарадваха много.
Димитър Илиев и Янаки Янакиев - ИСТИНСКИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ на рали България 2011г.
Аватар
VIVACOM Rally Team
 
Мнения: 136
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 11:04
Местоположение: гр.Пещера
Име: Георги Димов

Re: Топ рали пилотите ни и форума

Мнениеот panchugov_fen » Вто Яну 05, 2010 01:03

Iliev Rally Team написа:Наистина ни е благодарено лично от него за тази инициатива.А и целият отбор ни благодири, когато се появихме с тениските на фен клуба.Тогава всички се зарадваха много.


от къде мога и аз да си закупя??
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: Топ рали пилотите ни и форума

Мнениеот svilenel » Вто Яну 05, 2010 12:58

Съгласен съм,че от другите шампионати доста пилоти пишат,но аз говоря за рали и топ пилотите,все пак е рали форум.Много добра е дискусията за новите правила в група Х,защо такава няма за рали шампионата,няма подходяща тема или никой от топ пилотите не му се пише?
Iliev Rally Team написа:Наистина ни е благодарено лично от него за тази инициатива.А и целият отбор ни благодири, когато се появихме с тениските на фен клуба.Тогава всички се зарадваха много.

Добре,но можеха да драснат два реде в темата,това имам в предвид.
svilenel
 
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 19:36
Местоположение: Варна
Име: Свилен Петров

Re: Топ рали пилотите ни и форума

Мнениеот svilenel » Вто Яну 05, 2010 13:05

trouble написа:За темата на Димитър Илиев е благодарено от него. А профила Vivacom Rally Team във Facebook е благодарение на темата. Така че обратна връзка има.....не е нужно според мен да пишат чак толкова. Иначе от пилотите пише и Стратиева.

Според мен профила трябваше да е в темата за фенклуба,а не във facebook.
svilenel
 
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 19:36
Местоположение: Варна
Име: Свилен Петров

Re: Топ рали пилотите ни и форума

Мнениеот trouble » Вто Яну 05, 2010 19:51

svilenel написа:
trouble написа:За темата на Димитър Илиев е благодарено от него. А профила Vivacom Rally Team във Facebook е благодарение на темата. Така че обратна връзка има.....не е нужно според мен да пишат чак толкова. Иначе от пилотите пише и Стратиева.

Според мен профила трябваше да е в темата за фенклуба,а не във facebook.


Не те разбрах?
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Топ рали пилотите ни и форума

Мнениеот VIVACOM Rally Team » Вто Яну 05, 2010 19:55

panchugov_fen написа:
Iliev Rally Team написа:Наистина ни е благодарено лично от него за тази инициатива.А и целият отбор ни благодири, когато се появихме с тениските на фен клуба.Тогава всички се зарадваха много.


от къде мога и аз да си закупя??

Малко по напред в темата има обяснено всичко.Само ако искаш си смени надписа.Да не е БТК ADSL Rallt Team ами го направи на VIVACOM RT.
Димитър Илиев и Янаки Янакиев - ИСТИНСКИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ на рали България 2011г.
Аватар
VIVACOM Rally Team
 
Мнения: 136
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 11:04
Местоположение: гр.Пещера
Име: Георги Димов


Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта

cron