Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Рали Сливен 2010

Мнениеот Danchoni » Нед Сеп 12, 2010 14:15

fen_na_krum_donchev написа:
trouble написа:Пък и сте чували за едни 20 секунди....Да не се повтарям Митко Шампион!


Краси това от кога го повтаряш (ако не е тайна) :mrgreen:



Да не забравяме че Щкодата в момента се кара на 70 - 80 % ако не и на по малко(виждате Шкодите как се карат и вървят на Барум примерно), а на Сливен отнесе всички с проблем докато не отпадна и спря окончателно заради счупена дюза на 4ти цилиндър. Нз от какво не сте доволни, и това го има Крум спечели, имаше късмет, но друг път късмета ще е с друг и с това каране което показа за никъде не е, не че от другите не очаквахме повече, но все пак това не е каране на шампион. Нервно влизане и излизане от завойте(от това което аз гледах), чудеше се преди да влезе, как да влезе в тоя пуст завой. Нз още ли не са разбрали че тоя супер не се кара като WRC(не че той е карал WRC)с тия камшици преди завоя, не се чудете как Митака му слага 30 секудни за един ден с прекъсваща кола и с не много газ. Не казвам че Митко ми хареса на Сливен, той и колата могат много повече. Пак казвам ние в българия не подозираме какво може тая кола. Но поне показа по правилния начина да се кара S2000 и по изчистеното каране в случая е по печелившо. Ще поживеем ще видим на шумен какво ще стане. Дано Пепи има късмет там и покаже че и той е в играта. Игнат коренно различен много ми хареса, чисти минавания без излишни движения, като по конец. Да се надявам да се получи едно истинско тържество на Шумен, нищо че аз ще го пропусна(за сега) :) и нека по добрия победи. Митко Илиев шампион !!!
Аватар
Danchoni
 
Мнения: 175
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 23:46
Име: Йордан Ковачев

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот R5T » Пон Сеп 13, 2010 10:13

Едва ли скоро (някога) ще видим как върви наистина тоя супер тука по тия нашите ралита. Ама все пак да се надяваме...
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: Рали Сливен 2010

Мнениеот popodopolo » Пон Сеп 13, 2010 20:51

Danchoni написа:
fen_na_krum_donchev написа:
trouble написа:Пък и сте чували за едни 20 секунди....Да не се повтарям Митко Шампион!


Краси това от кога го повтаряш (ако не е тайна) :mrgreen:



Да не забравяме че Щкодата в момента се кара на 70 - 80 % ако не и на по малко(виждате Шкодите как се карат и вървят на Барум примерно).....как Митака му слага 30 секудни за един ден с прекъсваща кола и с не много газ. ...... той и колата могат много повече. Пак казвам ние в българия не подозираме какво може тая кола. .... Митко Илиев шампион !!!



Как така разбра че се кара на 70-80%?И ако приемем че найстина е така що за пилот е тогава Илиев щом кара на 70-80%?
Не гледай Барум!Там Шкодите се карат от карачи и Ево-тата не могат да се доближат до тях?
Чудя се ако колата му не прекъсваше каква щеше да е разликата...може би минута,минута и половина за един ден?Нали не си вярваш?Защото надали някой вярва!
Вярно е,колата може много повече но не и в ръцете в които е в момента!Не казвам ако е в тоя или ония!Просто в тея ръце-толкова!Всеки един който е гледал репортаж от кое и да е рали от IRC знае що за звяр е Шкодата!
А за това че Илиев е шампион???Вярно,НО беше шампион!Едно голямо НО!Тази година не се знае нищо!

пп.Нищо лично :wink:
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Danchoni » Пон Сеп 13, 2010 21:25

Как така разбра че се кара на 70-80%?И ако приемем че найстина е така що за пилот е тогава Илиев щом кара на 70-80%?
Не гледай Барум!Там Шкодите се карат от карачи и Ево-тата не могат да се доближат до тях?
Вярно е,колата може много повече но не и в ръцете в които е в момента!Не казвам ако е в тоя или ония!Просто в тея ръце-толкова!Всеки един който е гледал репортаж от кое и да е рали от IRC знае що за звяр е Шкодата!

Не гледам Барум, просто дадох пример. Ще ми кажеш ли кой супер е каран на 100% в българия като изключим Басо, мисля че няма такъв. Даже ще е прекрасно ако достигнем тия 80 % от възможностите на колите S2000, защото все пак сме България, в IRC и на Барум е друго(примерно). Но забелязахте ли че първата N4 от кой номер започва, S2000 имаше коли с 25 26 стартов номер, е естествено там е мястото хората да карат зверовете на 1000 %, тука няма как да стане. За това пак ще дойдат джуниърите и ще ни пръснат от бой с с R3-ките и S1600. Това е положението. Не излязат ли навън наще пилоти, без изключение, карали WRC не карали , максита 5години Evota и така нататък това ще е....... А отностно какъв карач е Илиев, мисля че няма смисал да коментирам......
Аватар
Danchoni
 
Мнения: 175
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 23:46
Име: Йордан Ковачев

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот plm » Пон Сеп 13, 2010 21:48

Danchoni написа:Как така разбра че се кара на 70-80%?И ако приемем че найстина е така що за пилот е тогава Илиев щом кара на 70-80%?
Не гледай Барум!Там Шкодите се карат от карачи и Ево-тата не могат да се доближат до тях?
Вярно е,колата може много повече но не и в ръцете в които е в момента!Не казвам ако е в тоя или ония!Просто в тея ръце-толкова!Всеки един който е гледал репортаж от кое и да е рали от IRC знае що за звяр е Шкодата!

... Ще ми кажеш ли кой супер е каран на 100% в българия като изключим Басо, мисля че няма такъв. Даже ще е прекрасно ако достигнем тия 80 % от възможностите на колите S2000, защото все пак сме България, в IRC и на Барум е друго(примерно). Но забелязахте ли че първата N4 от кой номер започва, S2000 имаше коли с 25 26 стартов номер, е естествено там е мястото хората да карат зверове...

Нищо не разбрах.
Какво искаш да кажеш?
Защо в България не може да се кара на повече от 80%?

На Барум Пех беше номер 3 с Ево, а Четинкая /с Пежо 207/ номер 42.
Последна промяна plm на Вто Сеп 14, 2010 07:57, променена общо 2 пъти
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот popodopolo » Пон Сеп 13, 2010 22:02

Danchoni написа:Как така разбра че се кара на 70-80%?И ако приемем че найстина е така що за пилот е тогава Илиев щом кара на 70-80%?
Не гледай Барум!Там Шкодите се карат от карачи и Ево-тата не могат да се доближат до тях?
Вярно е,колата може много повече но не и в ръцете в които е в момента!Не казвам ако е в тоя или ония!Просто в тея ръце-толкова!Всеки един който е гледал репортаж от кое и да е рали от IRC знае що за звяр е Шкодата!

Не гледам Барум, просто дадох пример. Ще ми кажеш ли кой супер е каран на 100% в българия като изключим Басо, мисля че няма такъв. Даже ще е прекрасно ако достигнем тия 80 % от възможностите на колите S2000, защото все пак сме България, в IRC и на Барум е друго(примерно). Но забелязахте ли че първата N4 от кой номер започва, S2000 имаше коли с 25 26 стартов номер, е естествено там е мястото хората да карат зверовете на 1000 %, тука няма как да стане. За това пак ще дойдат джуниърите и ще ни пръснат от бой с с R3-ките и S1600. Това е положението. Не излязат ли навън наще пилоти, без изключение, карали WRC не карали , максита 5години Evota и така нататък това ще е....... А отностно какъв карач е Илиев, мисля че няма смисал да коментирам......

Грешиш!Ония двамата с Фиестите на България 2010 :D !Знаеш как караха въпреки че им беше
първо рали със суперите,беше им първо рали България,знаеш и разликата която направиха на нашите със Суперите тъй че отговора го имаш!
Другото го написа колегата plm
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот VIVACOM Rally Team » Пон Сеп 13, 2010 23:45

popodopolo написа:
Danchoni написа:Как така разбра че се кара на 70-80%?И ако приемем че найстина е така що за пилот е тогава Илиев щом кара на 70-80%?
Не гледай Барум!Там Шкодите се карат от карачи и Ево-тата не могат да се доближат до тях?
Вярно е,колата може много повече но не и в ръцете в които е в момента!Не казвам ако е в тоя или ония!Просто в тея ръце-толкова!Всеки един който е гледал репортаж от кое и да е рали от IRC знае що за звяр е Шкодата!

Не гледам Барум, просто дадох пример. Ще ми кажеш ли кой супер е каран на 100% в българия като изключим Басо, мисля че няма такъв. Даже ще е прекрасно ако достигнем тия 80 % от възможностите на колите S2000, защото все пак сме България, в IRC и на Барум е друго(примерно). Но забелязахте ли че първата N4 от кой номер започва, S2000 имаше коли с 25 26 стартов номер, е естествено там е мястото хората да карат зверовете на 1000 %, тука няма как да стане. За това пак ще дойдат джуниърите и ще ни пръснат от бой с с R3-ките и S1600. Това е положението. Не излязат ли навън наще пилоти, без изключение, карали WRC не карали , максита 5години Evota и така нататък това ще е....... А отностно какъв карач е Илиев, мисля че няма смисал да коментирам......

Грешиш!Ония двамата с Фиестите на България 2010 :D !Знаеш как караха въпреки че им беше
първо рали със суперите,беше им първо рали България,знаеш и разликата която направиха на нашите със Суперите тъй че отговора го имаш!
Другото го написа колегата plm

Еми разликата която Хенинг беше направил беше 10 сек. след СС6. След това Митко сгреши. Мисля че тези 10 секунди не са много за заводски пилот. Колкото и да не е карал състезание с този автомобил той е натрупал тестови километри колкото Митко в състезанията от този сезон , ако не и повече.
Димитър Илиев и Янаки Янакиев - ИСТИНСКИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ на рали България 2011г.
Аватар
VIVACOM Rally Team
 
Мнения: 136
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 11:04
Местоположение: гр.Пещера
Име: Георги Димов

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот todor hristov » Вто Сеп 14, 2010 00:10

Много важно кой колко тренирал-като нямаш кинти за тренировки ще караш по-евтин автомобил.За мен Илиев е един от малкото професионалисти у нас,обаче представянето му е разочароващо.За Крум няма да говорим-къртеше асфалта с ония ти ми Пежаци,ся с тоя получавам световъртеж като го гледам в завоите.Общо взето от зле,по-зле!Евалата на Стратиев и Ганчев.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот trouble » Вто Сеп 14, 2010 00:12

Много бързо забравихте победите на Крум на Хърватска...Победите на Крум и Митко на рали България....Карането на Митко на Миля Миля 2008. И куп други. Даже Plm тръбеше за разликите между заводските Шкоди и клиентските Шкоди. Къде отидохте на Барум чак. Изведнъж не можели да карат. Чух за едни 20 секунди пак....не се сещам споменах ли ги скоро. Или за едни 10 сек. на Хенинг Солберг. Нещо пак ви куца математиката. Скоро е 15 септември. Новата учебна година започва.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот VIVACOM Rally Team » Вто Сеп 14, 2010 00:20

todor hristov написа:Много важно кой колко тренирал-като нямаш кинти за тренировки ще караш по-евтин автомобил.За мен Илиев е един от малкото професионалисти у нас,обаче представянето му е разочароващо.За Крум няма да говорим-къртеше асфалта с ония ти ми Пежаци,ся с тоя получавам световъртеж като го гледам в завоите.Общо взето от зле,по-зле!Евалата на Стратиев и Ганчев.

Е как не е важно бе човек :D :D :D :D Това е най-важното. Не може да качиш някои карал 5 години само Ево и на първото или второто рали да покаже учудващ резултат. Пилотите от Световната класа не слизат от автомобилите и затова са такива представянията им. Те карат навсякъде и затова идват тук в България за първи път и мачкат наред. Това за тях не е ново, те са карали по такива или сходни трасета много пъти. Само държавата е била с друго име. Няма какво повече да кажа аз. Споделих това което мислех. Лека вечер!
Димитър Илиев и Янаки Янакиев - ИСТИНСКИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ на рали България 2011г.
Аватар
VIVACOM Rally Team
 
Мнения: 136
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 11:04
Местоположение: гр.Пещера
Име: Георги Димов

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот tsveti » Вто Сеп 14, 2010 10:13

trouble написа:Много бързо забравихте победите на Крум на Хърватска...Победите на Крум и Митко на рали България....Карането на Митко на Миля Миля 2008. И куп други. Даже Plm тръбеше за разликите между заводските Шкоди и клиентските Шкоди. Къде отидохте на Барум чак. Изведнъж не можели да карат. Чух за едни 20 секунди пак....не се сещам споменах ли ги скоро. Или за едни 10 сек. на Хенинг Солберг. Нещо пак ви куца математиката. Скоро е 15 септември. Новата учебна година започва.


Краси :D , освен математиката, май не се справят и с четенето на резултати...
Ти и в по-предните страници им написа фактите, ама...оно рупа ли рупа ;)
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот krasteff » Вто Сеп 14, 2010 14:03

И не само в предните страници,а в други теми.Ама то рупа ли рупа :wink: .Позабравихме рали Сърбия,позабравихме и България и нормално е да надигат някои глави.За съжаление..че срама хората не го признават за някакво човешко чувство.
То това бе и целта на цялата дъндания.
Изображение
Аватар
krasteff
 
Мнения: 141
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 18:13
Местоположение: София
Име: Ивайло Кръстев

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот R5T » Сря Сеп 15, 2010 10:10

Оправихме вече БГ шампионата, че взехме пак да се сравняваме с чужденците........ Никога, ама никога няшите няма да карат като тях и проблема не е само в парите! Я се замислете колко пъти в 40 годишната история на рали България (под всякаква форма), то е печелено от Българин? 2! Забравили сме били Сърбия, Миля Миля, Бора Бора, Таджикистан и нам кое си? Май Вие много бързо забравихте класирането от рали БГ 2010?! Ко стана там? Къде са срещите, къде са наказаните? Ей заради такива фалове ни е такъв хал шампионата и нямаме карачи! Всъщност имаме, но не карат! Ама дъфчете си, Митко шампион, ми шампион ще е, ако не той другия отбор на БФАС ще е!
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот trouble » Сря Сеп 15, 2010 10:31

Дори и да не е шампион, пожелавам на друг да е шампион, но не мисля, че трябва да се изказваме повече грубо за двамата състезатели. А ако случайно Дончев стане шампион и след като махнете и зачертнете класирането от рали България все едно не се е състояло, какво ще кажете тогава. Водих до едно време справедливото класиране в шампионата. После го изтрих заради такива постове и на кико...Ако искаш ще го кача пак само за да видиш, че и по справедливо класиране Дончев пак води в шампионата. Може до края да се развие по друг начин шампионата, но на мен лично ми писна...всеки ден да чета кой е измамник. Форума се е превърнал във един клюкарник, нищо смислено не се пише. Много хора спряха да пишат, защо ли? Много хора ми пращат ЛС всеки ден, за да ме убеждават кой как измамил и щом аз съм поддръжник на измамник значи и аз съм измамник....Момчета и момичета...хубаво е да се приказва когато има чисти доказателства за това...един ден ако се окаже нещо друго, а и вашия любимец който и да е той попадне в същата ситуация не знам къде ще се криете. Всичко се връща. Българина обича да клюкарства. От мен повече няма да видите пост който да съдържа интересна информация около състезанията, нито клипове, които с такова удоволствие сглобявам, за да имате едно прилично виждане на състезанието, което не сте могли да посетите. Едно ви желая наистина искрено - Да сте живи и здрави, защото нищо друго не е по-ценно от това.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Сливен 04-05 Септември 2010, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот drift » Сря Сеп 15, 2010 14:00

trouble написа:Дори и да не е шампион, пожелавам на друг да е шампион, но не мисля, че трябва да се изказваме повече грубо за двамата състезатели. А ако случайно Дончев стане шампион и след като махнете и зачертнете класирането от рали България все едно не се е състояло, какво ще кажете тогава. Водих до едно време справедливото класиране в шампионата. После го изтрих заради такива постове и на кико...Ако искаш ще го кача пак само за да видиш, че и по справедливо класиране Дончев пак води в шампионата. Може до края да се развие по друг начин шампионата, но на мен лично ми писна...всеки ден да чета кой е измамник. Форума се е превърнал във един клюкарник, нищо смислено не се пише. Много хора спряха да пишат, защо ли? Много хора ми пращат ЛС всеки ден, за да ме убеждават кой как измамил и щом аз съм поддръжник на измамник значи и аз съм измамник....Момчета и момичета...хубаво е да се приказва когато има чисти доказателства за това...един ден ако се окаже нещо друго, а и вашия любимец който и да е той попадне в същата ситуация не знам къде ще се криете. Всичко се връща. Българина обича да клюкарства. От мен повече няма да видите пост който да съдържа интересна информация около състезанията, нито клипове, които с такова удоволствие сглобявам, за да имате едно прилично виждане на състезанието, което не сте могли да посетите. Едно ви желая наистина искрено - Да сте живи и здрави, защото нищо друго не е по-ценно от това.

+1 Просто по-точно казано не може да бъде.И да им направиш и 5 реални класирания,като не им угажда няма да им обърнат внимание!
drift
 
Мнения: 99
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 11:53
Местоположение: Сливен
Име: Милен Негров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта