Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот Stun4o » Сря Сеп 29, 2010 19:24

BradurS написа:Яри, объркал си дисциплината. Върви да гледаш Дрифт. Това беше последното ми мнение по темата...


Защо гледаш да се заядеш :evil: ... Нима когато някой лансер вземе завой с задния номер напред не ти доставя удоволствие :?: Както и да е, да разкажа аз малко:
Петък още в 16:00 от кристал се подготвяме с приятелите за детелината и настроението е приповдигнато, отиваме, седим, чоплим семки, лафим, и ето идват нулите. Те обаче минаха като болиди само в началото на завоя леко изнасяха задницата, след това искам да кажа че лично на мен карането на Крум не ми хареса, много агресивно, от началото до края на завоя, той е дал пълен ляв и пълен десен няколко пъти, като редува газ-спирачка :? Сигурно заради това Илиев стана първи, той караше перфектно, до Божич всичко беше същото, само леко плъзгане, и а да Исаев много ми напълни душата като отиде много близо да мантинелата зад която имаше зрители и ги опуши яко от пепелта по края на пътя :lol: , и така номер 14 на 2рото минаване, вече го коментирах. Отивам вече към събота. Гледам брат ми ме ръка по рамото и вика ставай да отиваме (това към 7 без 15), няма как за рали и в 2 ставам. Отиваме зяпаме на боровец, къде може би най-ме изкефи преминаването на Мечков :) ... След това се качихме горе на разклона за новосел, стария град, шумен. Видяхме и там няколко атрактивни минавания, като включвам и това на Попов - Марио Попов, влезе сравнително бързо и едваам взе завоя със пълен ляв :lol: После малко нещо не му стана изправянето, но пък беше интересно отстрани. Следват шиканите на СС8 Лозево, тук смея да кажа че Сурилов мина покрай нас по-бързо от Дончев и Илиев, а Гьошев замалко не се отъркаля, ляв - десен - ляв - десен, кеф пълен.
Последния етап за мен бе Лозево 2. Отидохме малко по нагоре и не гледахме кой знае какво, но пък пак си беше интересно :) ... Ще видите всичко това в клипа който правя, ама програмата нещо ми прави номера и не мога да го завърша :x ,ще видя какво мога да измисля, но клип ще има, макар и със закъснение :oops: :( ...
Аватар
Stun4o
 
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 09:23
Местоположение: Шумен
Име: Станимир Георгиев

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот BradurS » Сря Сеп 29, 2010 19:49

Естествено че се кефя. Но мисълта явно никой не ми я схваща.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Сря Сеп 29, 2010 20:50

Виж какво ,TURBO ти понеже си най големия капацитет ще ти кажа че мога да следя времената откъдето и да е защото познавам отлично трасетата,както и първите стъпки на Марто и Данчони в спорта,както и карането на почти всички колеги.На трасетата на които сега гледаш ,аз съм карал още преди да бъдеш проектиран.Моите финансови възможности са били далеч по малки от тези на Марто и Данчони и на базата на това съм дал скромен принос в спорта.Може да си направиш справка.А такива като теб които компетентно гледат край трасетата много обичат да раздават правосъдие без да са дали нищо от себеси.Просто са всезнайковци.
Yari-mati,върни се в предишния ми пост и прочети написаното с големи букви.А това че пиша тези неща ОТ ЯД ,е най голямата глупост.
Чавдаре,понеже ме цитираш и явно не си разбрал добре ,но аз никога не съм казвал че някой ме е бил защото е фалшив.Може и да съм имал съмнения ,но щом не съм подал контестация,което е единствения законен начин,винаги съм поздравявал победителя.
Започнах темата заради един въпрос без отговор,на който Марто отговори впоследствие,а вие така я изопачихте,че чак не мога да повярвам.Четенето се учи в първи клас.Но разбирането е индивидуално.Навремето когато започнах да пиша тук ,един приятел ,по млад от мен ми каза,сега като пишеш във някоя тема ще се намесят куп хлапетии с високо самочувствие и арогантен тон за да ти докажат колко си тъп,и да ти разкажат как стоят нещата.
И изглежда че е прав.Сигурно е време да се оттеглям и да оставя поле на разбирачите.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот Л. Мечков » Сря Сеп 29, 2010 21:06

MIROSLAV MARINOV написа:Навремето когато започнах да пиша тук ,един приятел ,по млад от мен ми каза,сега като пишеш във някоя тема ще се намесят куп хлапетии с високо самочувствие и арогантен тон за да ти докажат колко си тъп,и да ти разкажат как стоят нещата.
И изглежда че е прав.Сигурно е време да се оттеглям и да оставя поле на разбирачите.

За съжаление форумите доставиха точно това фалшиво удоволствие на някои да са "големи" хора, скрити зад монитори и никове. Твоят приятел не е прав само за едно - повечето не са хлапетии, което е отчайващо :lol: Не визирам никой в тази полемична и тягостна тема, пиша по принцип.
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот panchugov_fen » Сря Сеп 29, 2010 21:34

оффф стига с глупостите!!! качвайте снимки и клипове да се пълни окото!
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот ivan_opi » Сря Сеп 29, 2010 22:24

ivan_opi написа:Ето едно Слайд шоу от мен : :wink:
http://img580.imageshack.us/slideshow/w ... 03815b.jpg

а Ето и няколко снимки с високо качество "HQ" :
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение



Ето малко ...... бях ги качил ама като се развихриха споровете , останаха няколко страници назад :roll:
Skype: Ivan_opi
Race Team OPI- Бургас /АСК HONDA-Апостолов/
Изображение
Аватар
ivan_opi
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 16:43
Местоположение: Бургас
Име: Иван Димитров

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот svetluo » Сря Сеп 29, 2010 22:26

Като повдигнахме темата , аз гледах Детелината (там където се обърна Божич) , хареса ми защото Детелината си е за публиката шоу имаше . В събота от ранни зори газ към Крепостта да гледаме първия етап за деня (там по мое мнение все още караха като току що станали :lol: , но то винаги е така на първия етап ) , от там към малко преди летящия финал на СС Тича - ей там се изкефих на макс как суперите летят поне 7-8 секунди на прекъсвач на максимална скорост на 2 метра от тебе , а за Пепи нямам какво да кажа просто там се убедих , че на тоя човек му говорят някакви гласове отгоре :lol: , Лансъра и той на прекъсвач , но вие знаете колко е стабилен супера и колко евото и с комбинацията от кофти път и скорост Пепи просто летеше от едната страна на пътя до другата . Друг , който много ми хареса там беше Сурила , който и той на макс се хоцна през една бабунка и колата буквално за един момент остана само на предните си колела , щеше ми се там да видя и Стратиев/Борисов с С2-ката как ще минат , но...малшанс . И така от там след малка разправия с полицая , който не искаше да ме пуска да мина защото съм бил в прехода се наложи малко да пообиколим и едвам хванахме отново минаването на крепостта (определено втория път вече там се караше на макс) . Аз обаче както бях споменал още преди ралито предвидливо си бях взел и колелото и си оставих колата на Стария град и от там освен Пивовара 1 гледахме и Пивовара 2 на разклона за Новосел , където няколко пъти ни се изправиха косите , най - вече заради момчето с евото на Митко , който за секунда направо си излезе от пътя , но евала...овладя я :) , след това Сурила като ни показа как спират финландците ни изгони бая навътре в гората и за десерт , бургазлиите с Ево 6-ата явно или имаха някакъв проблем или навигаторска грешка , защото така тръгнаха към завоя , че все едно го нямаше , но ОК и те се измъкнаха . И накрая като закриващ етап гледахме Лозево 2 на ловната хижа , там си беше както всяка година - максимална скорост , много атрактивно спиране за "гумения" шикан и така всичко за нас преключи до там понеже единия колега пукна гумата на колелото и леко изтървахме награждаването , но пък си беше забавно , още един приятен уикенд и нека така да бъде и за напред :) Следваща спирка "Твърдица" 2010 и ще чакаме задължителното присъствие на сливналии ;)
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот SAS_Fen » Сря Сеп 29, 2010 23:06

По ЕВРОКОМ в момента започва репортажа за "Стари Столици". Приятно гледане :wink:
Резултатите идват след усилени тренировки.
Аватар
SAS_Fen
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 21:15
Местоположение: Троян
Име: Кирил Круслевски

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот f1team » Чет Сеп 30, 2010 17:23

Изображение
Аватар
f1team
 
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 00:40
Местоположение: Сливен
Име: Цветан Марков - Бобито

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот TURBO » Чет Сеп 30, 2010 19:27

[quote="MIROSLAV MARINOV"]Виж какво ,TURBO ти понеже си най големия капацитет....

Ей ама ти май се засегна!45 годишен съм ,това за хлапетийте го приемам за комплимент :lol: .Истинското Рали Златни минаваше под прозореца ми ,от дете съм в гаража ,докато в София ви раздаваха Ладите по задължение и връзки,ние си ги правехме и карахме ,защото живеехме за това и не ми говори кой в проект кой не е.Та щом знаеш първите им стъпки и трасета и т.н. въпросите ти изглеждат меко казано глуповати.
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот Ogi_sh » Чет Сеп 30, 2010 20:36

Здравейте Дами и Господа! Имам радостна новина , но само за някой от вас! Мартин Сурилов е Неправилно декласиран :))))))) , а защо и как ще разберете малко по-късно ! Господа Технически комисари защо забога не четете правилниците!?
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот kiko » Чет Сеп 30, 2010 20:42

Разгеле сетихте се,че Клиото по хомологация е с тръбъ 70 мм. :mrgreen:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот kiko » Чет Сеп 30, 2010 20:46

Не злобея,не се радвам.Кофти ми е,че в началото на сезона имаше гаф с Калин,сега пък с Марти.Все пак трибунала си има "полицая" и е редно да оправи бакиите (към своя съгражданин) на някой некадърник от тех. комисия.
За разлика от "България".......................................


Поздрави за най-добрия в рали Стари Столици 2010 - Мартин Сурилов!
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот kiko » Чет Сеп 30, 2010 20:48

TURBO написа:
MIROSLAV MARINOV написа:Виж какво ,TURBO ти понеже си най големия капацитет....

Ей ама ти май се засегна!45 годишен съм ,това за хлапетийте го приемам за комплимент :lol: .Истинското Рали Златни минаваше под прозореца ми ,от дете съм в гаража ,докато в София ви раздаваха Ладите по задължение и връзки,ние си ги правехме и карахме ,защото живеехме за това и не ми говори кой в проект кой не е.Та щом знаеш първите им стъпки и трасета и т.н. въпросите ти изглеждат меко казано глуповати.


Какво беше.......май му се викаше РУЛЗ :mrgreen:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Стари Столици 24-25 Септември 2010, Нац. ш-т II кръ

Мнениеот STESICO » Чет Сеп 30, 2010 21:01

f1team написа:Репортаж Евроком - http://torrents.rally-club.bg/index.php ... 06b55aed5b

Мерси пич железен си! :wink:
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 68 госта

cron