Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот ianely » Нед Май 23, 2010 19:32

varna_2088 написа:за кави сполуки ми говори за каква злоба 14 коли састезание ти добрелиси топ пилоти каде са топ наван неги знаят воб6те 4е ди6ат разгледаи и ми посо4и 6ампионап от 14 коли .номера с 6иканите не е само с дан4они тои си е от много отдавна

Абе пич-ти точно какво направи за някое рали та било то и с 14 коли,та правиш такива изказвания тука???? В нашите условия е добре че въобще имаше рали Вида!!!!!! А относно Стайков-би ли ми припомнил колко победи и колко отпадания има??? Ралито го печели този които го ЗАВЪРШИ с наи добро време :idea:
Последна промяна ianely на Нед Май 23, 2010 19:38, променена общо 1 път
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот varna_2088 » Нед Май 23, 2010 19:34

какво да направят като няма6е багер да драпне 6икана
varna_2088
 
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Май 22, 2010 18:56

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот richard_hoff » Нед Май 23, 2010 19:36

по всичко се разбира,че нищо не разбираш :mrgreen:
погледни резултатите на SS1 "спускане' на рали България 2009 и да разбереш,че твойте топ пилоти имат нужда от памперси.големи памперси.
"топ пилотите ти" могат да бъдат бързи само с много пари,но за съжаление някой път и те не им помагат.
надявам се не си толкова глупав,И ДА ПРЕСТАНЕШ ДА ПИШЕШ ГЛУПОСТИ.
richard_hoff
 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 08:31

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот trouble » Нед Май 23, 2010 19:38

Данчо и другите оставете.....винаги излизат някакви нови след всяко рали които раздават акъл. Не падайте на тяното ниво. Подминете...Модераторите утре ще си свършат работата....Завистта е голямо българско качество....Едно време не беше така. Преди като направиш забележка на някой, той си взимаше поука. Сега те напада и псува сякаш ти си виновен, че той е неграмотен. Трудно се четат постовете дори. Той kiko го каза в мнението си....Такива индивиди нямат място в този форум.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот varna_2088 » Нед Май 23, 2010 19:45

в на6ите условия с на6ата е........на федерация наистина е добре 4е има каквото и да е състезание .когато някои прави не6то с желание се полу4ажа погледни мотокроса .а за времена на бертоне и......... по добре не го пи6ете 4е е сме6но.6тял да стане ама не стана
varna_2088
 
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Май 22, 2010 18:56

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот topper » Нед Май 23, 2010 19:50

Колега Richard_hoff,нали се сещаш,че в моторните спортове финансите са много важни.Както обясниха по нагоре трябват пилотски умения,добра кола,тренировки и доста средства.Теб май повече те е яд,че Стайков няма толкова финанси колкото нашите ТОП пилоти?Погледни какви резултати имаха в последните 2-3 години по Европа и тогава приказвай.Нищо лично,аз уважавам всички пилоти,но тук освен пилота фактори са и колата и парите така си е....
Аватар
topper
 
Мнения: 56
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 22:29
Име: Марио Драгомиров

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Lubo » Нед Май 23, 2010 20:51

Темичката май загрубя - след моето мнение,ако един напише колко е велик еди-кой си пилот и колко е зле еди кой си пилот ще му плясна бан на профила.Заканата важи особенно за новоизлюпелите се потребители,които си дават зор да нажежават обстановката във форума.
Евалата на хората,които направиха това рали за поредна година.Поклон от всички фенове.
Браво на Митака.Много силно рали,особенно ми хареса СЕ7 и тактиката да парира евентуалните мераци за нещо на специалния от страна на Гьошев.Силните си изиграват козовете точно когато трябва.Поредното силно рали за Пепи.Супер съм доволен от факта,че отхвърли каръка от преди 7 дена и не се потдаде на първоначалния напън в началото на ралито и при второто преминаване на първите етапи не рискува с излишни рискове.Доста ме е яд за Яската - явно съдбата му обърна гръб в края и това го натовари допълнително на специалния етап.Крум явно не успя да хване ритъма.Дали не рискува,дали имаше проблеми не знам,но факта е,че си взе точките си остава основен претендент за титлата.
Ще може ли да качите снимки и видео?Гледането на повече отсечки за пореден път в това рали е било възможно.Плюс с който Вида ми е любимо рали.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Lubo » Нед Май 23, 2010 20:52

Опаа колега ме е изпреварил с бановете.Жалко,аз бих лепнал повечко.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот richard_hoff » Нед Май 23, 2010 21:18

истината много боли!!!
победител бил този който заварши ралито-правилно,НО има и морални победители,победители които феновете на рали спорта виждат и уважават.
да бадеш истински пилот и победител преди всичко трябва да си и МЪЖКАР,а народа харесва и уважава МЪЖКАРИТЕ.
затова Пламен Стайков е ГОРДОСТТА НА НАРОДА!!!
richard_hoff
 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 08:31

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот kiko » Нед Май 23, 2010 22:27

Поредния новоизлюпен............. .
Любе след СЕ6 нещата бяха доста неясни.Митко(както и аз) очакваше Гьошев да вдигне много скороста.Ясен също беше в кюпа :wink: .Нормално беше да раздаде пълна газ.В случая Гьошев не игра лабанк,а Яската..... .Така се получи,че Митко даде толкова силно време,а Гьошев заложи да не рискува - поредна изненада от негова страна по Видинския край :lol: :lol: :lol: .Още не мога да забравя как миналата година им скри шапката още от първия етап :lol:
Не разбирам как някой може да коментира нещо от което не разбира.Самото рали започна без рискове за всички пилоти.Просто се дебнеха.Стайков даде две добри времена в първите две отсечки.На втората врътка,когато всички си вдигнаха темпото,неговото вдигане беше.........като за 5-то място.Нищо особенно,че да изпадаме в изтерия за ГОРДОСТА НА НАРОДА :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот rafa90 » Нед Май 23, 2010 23:20

А за Стайков не коментирай нищо,защото с 2% от бюджета на топ пилотите ти ги побеждава на местно ниво

Ето това изказване на колегата коментира и изчерпва абсолютно всички теми и думи по Рали Вида 2010година.
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот VIVACOM Rally Team » Нед Май 23, 2010 23:26

Нека някои да качи малко снимки от награждаването и ние феновете, които не можахме да присъстваме да се порадваме малко.
Димитър Илиев и Янаки Янакиев - ИСТИНСКИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ на рали България 2011г.
Аватар
VIVACOM Rally Team
 
Мнения: 136
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 11:04
Местоположение: гр.Пещера
Име: Георги Димов

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот panchugov_fen » Нед Май 23, 2010 23:36

VIVACOM Rally Team написа:Нека някои да качи малко снимки от награждаването и ние феновете, които не можахме да присъстваме да се порадваме малко.


+1.Може и видео
Стига само с това кой може и кой не.Колкото и да не може да кара даден пилот, той винаги е над Нас, защото той си прави кефа, а ние чоплим семки и се правим на професори :wink:
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Greaddy » Пон Май 24, 2010 00:11

richard_hoff написа:истината много боли!!!
победител бил този който заварши ралито-правилно,НО има и морални победители,победители които феновете на рали спорта виждат и уважават.
да бадеш истински пилот и победител преди всичко трябва да си и МЪЖКАР,а народа харесва и уважава МЪЖКАРИТЕ.
затова Пламен Стайков е ГОРДОСТТА НА НАРОДА!!!

Аз грам истина не видях в поста ти ! Там е работата,че народа който се изсипва по отсечките преди всичко нищо не уважава,нито е запознат с обстановката,следователно трудно вижда истината!По всичко личи,че и ти си такъв. :) Аз лично нямам нищо против Стайков или,който и да е пилот,но така да обиждаш нашите шампиони според е недопустимо и ти за мен не си рали фен. :?
Аватар
Greaddy
 
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 16:38
Местоположение: Варна
Име: Лъчезар Лазаров

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот krasteff » Пон Май 24, 2010 00:35

Според мен не важно кой как кара, а че въобще се е качил да кара е факт че е пилот който не го е страх да изпезе на трасето и да се бори. :wink:
Изображение
Аватар
krasteff
 
Мнения: 141
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 18:13
Местоположение: София
Име: Ивайло Кръстев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта

cron