Следите ли спортната рубрика на Аутобилд?

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Следите ли спортната рубрика на българското издание на Аутобилд?

Анкетата свършва на Пон Авг 10, 2009 00:33

Да, с интерес!
18
60%
Чета рубриката, но не редовно.
6
20%
Не представлява интерес за мен!
6
20%
 
Общо гласове : 30

Следите ли спортната рубрика на Аутобилд?

Мнениеот OgyWRC » Съб Юли 11, 2009 00:33

Може би повечето от вас са забелязали, че рубриката на Аутобилд свързана с автомобилния спорт в България не присъства от няколко издания насам. Аз си мислех, че е техническа пауза, но се оказва, че е по-скоро иде реч за криворазбрана икономия на средства.

Бих иска от свое име да подкрепя и окуража създателите на рубриката, в Аутобилд наистина съм виждал най-смислените и интересни коментари на тема автомобилния спорт в България и в частност за Националния Рали Шампионат.

Ако има и други от вас на това мнение, нека покажем нашето желание тази рубрика да продължи, било то с мнение тук или с мейл до редакцията!
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Re: Следите ли спортната рубрика на Аутобилд?

Мнениеот petarwe » Нед Юли 12, 2009 14:24

От мен +1
Аватар
petarwe
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 09:42
Име: Петър Андреев

Re: Следите ли спортната рубрика на Аутобилд?

Мнениеот svilenel » Нед Юли 12, 2009 22:51

Списанието е с голям тираж и рубриката е чудесен начин за популяризирането на спорта.Аз си го купувам всяка седмица и много съжалявам,че статиите спряха.
svilenel
 
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 19:36
Местоположение: Варна
Име: Свилен Петров

Re: Следите ли спортната рубрика на Аутобилд?

Мнениеот GTI-8V » Нед Юли 12, 2009 23:11

OgyWRC написа:Аз си мислех, че е техническа пауза, но се оказва, че е по-скоро иде реч за криворазбрана икономия на средства.



Без гаранция информация да е верна и точно, но до колкото аз разбрах причина е че фирма промотор на Rally България се скараха с Ауто Bild.....
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Следите ли спортната рубрика на Аутобилд?

Мнениеот OgyWRC » Пон Юли 13, 2009 17:13

Все пак е интересно, че за някои хора от форума (които явно следят Българския шампионат) тази рубрика изцяло посветена на автомобилния спорт не представлява интерес. Е вярно, че няма "жълти" новини, но направете предложение, авторите сигурно следят темата!
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Re: Следите ли спортната рубрика на Аутобилд?

Мнениеот GTI-8V » Пон Юли 13, 2009 17:37

OgyWRC написа:Все пак е интересно, че за някои хора от форума (които явно следят Българския шампионат) тази рубрика изцяло посветена на автомобилния спорт не представлява интерес. Е вярно, че няма "жълти" новини, но направете предложение, авторите сигурно следят темата!


+1
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Следите ли спортната рубрика на Аутобилд?

Мнениеот plm » Пон Юли 13, 2009 20:15

Признавам си, че сега не купувам Ауто Билд.
Макар, че и в момента сигурно имам поне стотина немски броя от преди години. И още толкова Rallye racing.
Факта, че никой във форума не препоръча, не посочи интересен материал говори достатъчно. Или бъркам? Може и да бъркам.
Убеден съм, че пресата има своето място, но трябва да го намери и завоюва. С авторски и интересни материали.
Сега като видя интересни списания си ги купувам. Имам и руски. Миналата година от Злин си купих 2 броя Rally
http://www.alitron.cz/
Вярно е, че са специализирани, но въпреки многото инфо в нета списанията се чакат с нетърпение. И аз ги четох с удоволствие.
Не говоря за клюки и сухо инфо.
Мога да ги предоставя на който желае, за да разбере мисълта ми.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Следите ли спортната рубрика на Аутобилд?

Мнениеот DAKATA_RACING » Пон Юли 20, 2009 10:27

Да наистина спряха да пишат за автомобилните съзтезания в България :( Аз и затова много рядко си купувам списания , защото просто не обръщат достатъчно внимание на автомобилния спорт в България . Редовно си купувах Авто Труд и АМ Беда , но сега и тях ги няма вече
-=RACING FOR KOSTENETZ=-
Аватар
DAKATA_RACING
 
Мнения: 290
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 10:24
Местоположение: КОСТЕНЕЦ
Име: Йордан Копаранов


Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта

cron