Класиране

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Класиране

Мнениеот trouble » Пон Окт 12, 2009 14:02

Колеги, това е генералното класиране за 2009. Извадил съм 2 от най-слабите резултати на всеки. Мисля, че съм го направил правилно. защото като най-слаб резултат се смята и неучастие, нали? А не само най-слабите резултати, но участвали в състезание? Знам, че имаше и някакво правило за 50% покриване на състезанията, но то няма да окаже фатално влияние върху резултатите....А също и в клас А/6 с равни точки Стратиев и Стратиева ми се получава...та кой взима титлата. Ако има грешки моля да ме поправите. Благодаря :)

http://crl-news.hit.bg/class-RALLY1.pdf
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Класиране

Мнениеот trouble » Съб Окт 24, 2009 18:48

Аз все още чакам имената на навигаторите на всеки един пилот и класирането му на Траянови Врата и Вида като за начало...Аз ще ги добавя после в табличката...Само първите 8....Хайде, нали давахте зор. Дайте да уважим навигаторите.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Класиране

Мнениеот STESICO » Съб Окт 24, 2009 19:14

БФАС-Класиране,незнам да ли ще ти свърши работа.Още не могат да искарат повече от 3-ралита,може би им трябва повече време. :wink: Затова пък е точно това което трябва. :wink: .УСПЕХ.
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Класиране

Мнениеот trouble » Съб Окт 24, 2009 20:06

Имам проблеми с пдф..напиши ми ги...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Класиране

Мнениеот tsveti » Пон Окт 26, 2009 20:46

Толкова успях да направя в момента..., дано съм помогнала :mrgreen:
Съжалявам, че не са в pdf.

ПП. По логиката на някои участници в темата, Елена (на Льоб навигатора) трябва вече да се е хвърлил от някъде! :lol: :twisted:
Прикачени файлове
+навигатори.doc
(29 KiB) 418 пъти
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Класиране

Мнениеот trouble » Вто Окт 27, 2009 00:12

Мерси Цвети. Твоята помощ се оказа безценна. И така колеги имате класиране за навигатори. Отне ми около 3 часа за да го сглобя, но помоща на тези хора ме накара да довърша започнатото, без тях нямаше да стане едно добро класиране, много преди БФАС да направят своето, което дори не е цяло все още - Даниел Мечикян, Цвети Георгиева, Антон Тонев, Виктор Георгиев, Стефан Драганов и всички останали, които помогнахте и поправяхте грешките. Оказа се че доста навигатори са сменяли своите пилоти, затова доста от тях присъстват почти във всички класове :)....Направил съм го като в ЕШ. Ако има грешки и тук, готов съм да ги поправя. А хората които много критикуваха да дойдат да пием по една бира, те вече идваха при мен, но не се стеснявайте да влезете там където работя...ще почерпите..Ето го и класирането:

http://crl-news.hit.bg/nav-class2009.pdf

Успех!
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Класиране

Мнениеот maximrally » Вто Окт 27, 2009 08:52

Краси на първо четене е супер ще го проверя и ще ти пиша.Само погледни какво прави Катето Стратиева при навигаторите в генералното.В същото време Благовеста Миланова не е участвала вХеброс и Сърбия,там Катето караше с П.Сивов.В същото време трябва да задам въпрос към знаещите защо в класирането на П.Йорданов да не отпаднат други състезания ,например Траянови врата и Видин ,тъй като Крум участва и в Сърбия и в Твърдица с друг навигатор?В правилника мисля ,че пишеше ,че се вадят двата най-слаби резултата,не е логично това да са именно състезанията в които той и на теория не е могъл да запише точки.Моля за конкретни и точни отговори - въпросът е принципен и не засяга лично Петър.По подобен начин стоят нещата с Петър Илиев и Благовеста Миланова.
maximrally
 
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 14:22
Местоположение: София
Име: Даниел Мечикян

Re: Класиране

Мнениеот trouble » Вто Окт 27, 2009 10:27

Да...Благовеста не е участвала на Х и СЪР, затова и там си има 0 точки. А Катето е останала в генералното защото просто използвах таблицата със пилотите и не съм я изтрил.....Сивов си е отчетен че е участвал на Х и СЪР с Катето :) На въпроса със отнемането на 2та най-слаби разултата, се смятат за слаби и неучастията, макар че наистина не е правилно...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Класиране

Мнениеот maximrally » Вто Окт 27, 2009 12:07

Благовеста в генералното е с 5т. от Хеброс и Сърбия виж го пак.
maximrally
 
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 14:22
Местоположение: София
Име: Даниел Мечикян

Re: Класиране

Мнениеот trouble » Вто Окт 27, 2009 12:12

maximrally написа:Благовеста в генералното е с 5т. от Хеброс и Сърбия виж го пак.


А да..аз долу в А/6 съм оправил пък горе съм оставил някакви точки...Ще се оправи довечера :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Класиране

Мнениеот damon » Вто Окт 27, 2009 14:11

Доколкото ми е известно у нас няма официално класиране за навигатори. Навигатора се води с пилота. А вече пилота с кой ще си вземе купата на награждаването е съвсем друг въпрос. :wink:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Класиране

Мнениеот beta_racing » Вто Окт 27, 2009 14:13

damon написа:Доколкото ми е известно у нас няма официално класиране за навигатори. Навигатора се води с пилота. А вече пилота с кой ще си вземе купата на награждаването е съвсем друг въпрос. :wink:
Ееее, един незасегнат навигатор най-накрая :mrgreen:
И аз, давайки примера с тазгодишните навигатори на Крум в предните страници, имах това предвид, ама карай... :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Класиране

Мнениеот trouble » Вто Окт 27, 2009 15:19

Ем..всичко това не е официално :mrgreen: направено за ..спорта...За ваш вътрешен кеф... А пък БФАС може пък за догодина да помисли това да стане официално
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Класиране

Мнениеот damon » Вто Окт 27, 2009 17:08

beta_racing написа:Ееее, един незасегнат навигатор най-накрая :mrgreen:


Аз не съм имал проблеми с това, че името ми е липсвало, нито пък си мисля, че имам право да давам акъл на trouble как да си прави класирането, което е негова доброволна работа. :roll:


trouble написа:Ем..всичко това не е официално :mrgreen: направено за ..спорта...За ваш вътрешен кеф... А пък БФАС може пък за догодина да помисли това да стане официално


За мен това не е важно, но благодаря. :)
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Класиране

Мнениеот tsveti » Вто Окт 27, 2009 17:51

Радвам се, че ти помогнах :wink:

Относно въпросът за класирането на навигаторите, да, такова в БГ няма, въпреки, че в годишната книжка са описани правилата за индивидуалното класиране.
Колкото до махането на два от РЕАЛНИТЕ резултата... 1. Това според мен е пълна идиотщина и 2.Както нулата, така и неучастието се смятат за резултати, тоест те са две едни и същи неща. Никъде в правилника не пише, че се махат два от най-слабите резултата на състезателя от...от действителните му състезания или пък от състезанията, в които е взел участие или нещо в този смисъл, но с други думи.
Не зная кога ще променят тази тъпотия с махането на резултатите, след като никъде по света не се махат реални резултати..., но...
Миналата година важеше някакво правило за 60% участие в дадения шампионат, с което мене ме наказаха да излезна самичка на награждаването, без навигаторка (тъй като нито една от тях не покриваше процентите), а в същото време ми връчиха 4 купи :shock: Къде е логиката?
И след прочитането на мнението на Деймъна, се зароди една въпросителна и тъй като само в офиса още не съм си взела правилника, ще помисля малко, ще прочета малко в къщи и тогава ще дам някакъв отговор...
Въпросителната е следната: след като тази година правило за 60% покритие на състезанията от ш-та не важи, след като няма индивидуални класирания (пилот-навигатор) аджеба в случая на Катето, кой от навигаторите ще класират, наградят и напишат в годишната книжка? :roll:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта

cron