ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот shumen_90 » Вто Май 19, 2009 14:53

Тениските са СУПЕР ! Днес след матурата по най-бързия начин отидох до пощата да си я взема и останах очарован ... веднага я облякох :D :D :D ... А и са с добро качество ,не е само да се отбие номера ... Не ,че очаквах нещо различно де ... 8)
Аватар
shumen_90
 
Мнения: 110
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 17:06
Местоположение: София
Име: Георги Милков

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот svetluo » Чет Май 21, 2009 23:39

Митко и Пепи наистина съм много млад и симпатичен екипаж и както по - горе се спомена никога не сме ги виждали нацупени (което е голяма рядкост в момента давам за най - ярък пример Царски без да засягам никого).Това е един млад отбор с много,много,много потенциал и дано имат шанса да го разгърнат и за в бъдеще.Искренно им го пожелавам!!! +1 за идеята и за фен клуба с радост ще нося тениска с техните имена !

П.С. и аз имам няколко готини техни снимки,но тях мога да ви ги покажа само като ви ги изпратя...(ако има заинтересовани...ЛС ;) )
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот ianely » Нед Май 24, 2009 15:47

Мдаа-повлякохме крак-роди се и Национален фен-клуб "Дончев/Стайков" 2009.Очаква се и феновете на Митко Илиев да се изявят.Само да не станем като футБОЛНИте запалянковци :evil:
Прикачени файлове
SS850651l.jpg
А ти са мене уважаашш ли ме?
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот MOTUL » Нед Май 24, 2009 16:23

По тази логика дай да няма повече фен клубове освен на Пепи Гьошев и Митко Спасов така ли ? Всеки си има свой фаворит така ,че целта не е да стане както при футбола ,а както е във ВРЦ шампионатите и да показваме че ги оценяме и подкрепяме мисля че няма смисъл да се хокаме и псуваме по отсечките защото някой си е фен на Пепи ,а друг на Крум ! :!: :!: :!:
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот ianely » Нед Май 24, 2009 18:10

MOTUL написа:По тази логика дай да няма повече фен клубове освен на Пепи Гьошев и Митко Спасов така ли ? Всеки си има свой фаворит така ,че целта не е да стане както при футбола ,а както е във ВРЦ шампионатите и да показваме че ги оценяме и подкрепяме мисля че няма смисъл да се хокаме и псуваме по отсечките защото някой си е фен на Пепи ,а друг на Крум ! :!: :!: :!:

Не съм казвал да има фен-клуб само на Пепи и Митко-всеки може да подкрепя своите фаворити! Важното е да няма простотии около трасетата-все пак всички участвуваме в празника наречен РАЛИ :D
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот kiko » Нед Май 24, 2009 19:27

Еййй.Доста късно се сетиха някои да направят фен клубове.Пепката се сдоби с едно бързичко формирана тема за него и ги отреска на Вида.......плашим се кво ще стане,ако се направи истински фен клуб :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Добра е идеята за различни фен клубове.........някакъв вид подкрепа :wink:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот swrt » Пон Май 25, 2009 12:46

И мен ме пишете към клуба.При този избор на "клубове" аз си харесах този :lol: .Само чакам на Яската да направи някой и там да се мушна.
Бих предложил една идейка за след края на сезона:да се съберем фенове на спорта на Сапарева баня (мисля,че собственика няма да има нищо напротив).Да врътне по някое кръгче с нашите коли и Пепката да ни кажа къде бъркаме,как да го правиме.Ще е весело,ще хапнем,ще пийнем(това не го написах :mrgreen: ) ,а може и нещо да прихванем като каране.
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот kiko » Пон Май 25, 2009 14:44

За хапване и пийване-става.За каране-два пъти повече става.Добра идея,нека да мине данданията от сезона и наесен някоя събота или неделя може да хвърлим по някой комплект гуми на Сапарева баня.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот ianely » Пон Май 25, 2009 18:08

swrt написа:Бих предложил една идейка за след края на сезона:да се съберем фенове на спорта на Сапарева баня (мисля,че собственика няма да има нищо напротив).Да врътне по някое кръгче с нашите коли и Пепката да ни кажа къде бъркаме,как да го правиме.Ще е весело,ще хапнем,ще пийнем(това не го написах :mrgreen: ) ,а може и нещо да прихванем като каране.

Идеята е жестока-пишете ме и мен :mrgreen:
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот kiko » Пон Май 25, 2009 22:15

Има едни онборди в http://www.shakedown-bg.com.Направи ми впечатление,че екипажа реагира доста "постничко" на спечелването на отсечка.Аз ако бях на тяхно място щях да сцепим тавана от кеф.Рядко ще виждаме този сезон Мицо да бие Пежо по отсечките.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот trouble » Вто Май 26, 2009 10:32

kiko написа:Има едни онборди в http://www.shakedown-bg.com.Направи ми впечатление,че екипажа реагира доста "постничко" на спечелването на отсечка.Аз ако бях на тяхно място щях да сцепим тавана от кеф.Рядко ще виждаме този сезон Мицо да бие Пежо по отсечките.


Тоз микрофон на Пепи е корумпиран, платили са му да го тормози ама като гледам Пепи не ми дреме много. С една ръка кара, с другата го намества..сигурно при 150 км/ч.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот emoangeliyn » Вто Май 26, 2009 14:15

След "ВИДА", и аз се включвам с две ръце в клуба :D
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот НИКИ » Чет Май 28, 2009 14:00

Готино се получава с тези клубове.Предполагам,моралната подкрепа на пилотите от наша страна е нещо доста хубаво.
Днес разцепих доста тениски,но от последната партида останаха още малко :lol: :lol: :lol: .Ако иска някой да ми пише.
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот Pepi_gyoshev » Чет Май 28, 2009 22:16

Искам да кажа ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на абсолютно всички взели участие в тази тема,но най-вече на главният виновник НИКИ. Няма да крия,темата я следя от самото начало и съм изключително очарован от хубавите мнения които давате.Пиша за първи път във форума благодарение на вас,за да ви кажа че това което правим ние PRESTIGE RALLY TEAM говоря от името на всички, го правим от любов към спорта, за това да се развиваме и разбира се да радваме ВАС хората които живеят за този спорт. Благодаря още един път и се надявам да има за какво да се гордеете че носите така коментираните тениски на GYOSHEV-SPASOV за напред.Чакаме ви на рали "Стари Столици"!!!
Последна промяна Pepi_gyoshev на Чет Май 28, 2009 22:23, променена общо 1 път
Pepi_gyoshev
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Май 27, 2009 23:30

Re: ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - фен клуб.

Мнениеот svilenel » Чет Май 28, 2009 22:23

Pepi_gyoshev написа:... ние PRESTIGE RALLY TEAM говоря от името на всички, го правим от любов кам спорта, за това да се развиваме и разбира се да радваме ВАС хората които живеят за този спорт...

Точно заради това ние сме ваши фенове.
svilenel
 
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 19:36
Местоположение: Варна
Име: Свилен Петров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 71 госта

cron