За Кузай,Янакиев и Илиев!

Дискусия за Българския Рали Шампионат

За Кузай,Янакиев и Илиев!

Мнениеот driver » Пет Апр 22, 2005 18:28

Доста се чудех дали да я пускам тази тема или не но вкрайна сметка реших и я пуснах :D Та да минем по същество!Дайте да изясним тозислучай около Кузай!И ако е възможно и най добре ще е да обясни
Янакиев-младши!Но в момента можеби тренира и се подготвя за Траянови врата нека като се върне ако е възможно да ни разясни ситуацията около въпросния пилот!
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот K_Power » Пет Апр 22, 2005 19:09

Аз чух нещо за Янакиев младши, което доста ме разочарова, но ще си остане за мен,
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Re: За Кузай,Янакиев и Илиев!

Мнениеот Galli » Пет Апр 22, 2005 19:53

spored - men Kuzai i Geradjiev sa ot ednata strana na barikadata, a ot drugata sa tehnite v oponenti ... v spora i bitkata se rajdat champions ... ta da vidim nakraq koi ste e istinskiq shampion Geradjiev ili tezi koito mu pravqt mrusno ... i stiga s tezi znamena ...
just racing ...
Аватар
Galli
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 15:18
Местоположение: Bulgaria

Moiat otgovor

Мнениеот yanakiev » Пет Апр 22, 2005 20:27

Mnogo e lesno da se nameri otgovora - Vav goliamata i debela kniga na FIA pishe che, pilot ot druga darjava niama pravo da uchastva v sastezania koito sa krag ot vatreshnia shampionat, osven ako ne kara s lizenz na saotvetnata darjava. Sashto taka, zabranata mu e i zashtoto nashta federazia schita, che toi iska da trenira predvaritelno za rally BG, koeto v sluchaia e nedopustimo ot gledna tochka na reglamenta
Аватар
yanakiev
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 10:44
Име: Георги Янакиев мл.

Мнениеот RaPiD » Пет Апр 22, 2005 22:08

Като питах г-н Славейков за случая, ми каза че е не чувал нищо такова, че Кузай бил спрян от г-н Илиев и г-н Янакиев. Има си правила и това е.
Като иска да кара да направи като Гераджиев, не че не искам да карат чужденци, ама като има правила трябва да се спазват.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Moiat otgovor

Мнениеот prodrive » Пет Апр 22, 2005 22:17

yanakiev написа:Sashto taka, zabranata mu e i zashtoto nashta federazia schita, che toi iska da trenira predvaritelno za rally BG, koeto v sluchaia e nedopustimo ot gledna tochka na reglamenta


Ами нашите пилоти ? И за тях тва е една тренировка по отсечките на рали Бългрия....
Можеха да пуснат Кузай да кара....някво си рали Траянови врата , световно известно....рали с 4 отсечки..срамота !!! :twisted: :twisted:
Съжалявам много за тва :)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот K_Power » Пет Апр 22, 2005 22:53

А какво стига с тея знамена бе! Аз си обичам флага и страната, и това нещо ми е подпис още от дир.бг от предин няколко месеца. Много преди любимеца ти(бастуна) да напарви оная излзагация. Добре де Гого, бате, само моля те пиши на кирилица.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот plm » Пет Апр 22, 2005 23:55

Ясно е,че за отказа на БФАС има аргументация.Въпроса е дали е основателна,или не.
И какво пише в дебелите книги на ФИА?Че,Кузай не може да си купи наш лиценз?Или,че не може да кара на рали Траянови врата?
В дебелата книга пише ли,че това е тренировка за България?Никъде няма такова писание.Това е рали от нашия шампионат.
И то е направено за ваша/на състезателите/ помощ.
Този отказ е в правомощията на БФАС,разбира се.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Деница » Съб Апр 23, 2005 11:21

plm написа:Ясно е,че за отказа на БФАС има аргументация.Въпроса е дали е основателна,или не.
И какво пише в дебелите книги на ФИА?Че,Кузай не може да си купи наш лиценз?Или,че не може да кара на рали Траянови врата?
В дебелата книга пише ли,че това е тренировка за България?Никъде няма такова писание.Това е рали от нашия шампионат.
И то е направено за ваша/на състезателите/ помощ.
Този отказ е в правомощията на БФАС,разбира се.


Аз само се чудя като толкова му се е карало на Кузай на Траянови врата, защо не си е уредил лиценз?

И друго ми хрумна...веднъж плюем, че Федерацията не спазва правилата , а после , че ги спазва...то вярно е , че и тълкования много и на кой както му е удобно , но все пак ... :wink:


И последно...никой ли не се замисли, че да не карат външни състезатели в регионални кръгове си има и малко умисъл ... пристигат 5 WRC-та и смазват конкуренцията ... какво правят после, на края на сезона тези с корсите и голфчетата дето едва събират пари за гориво?
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Мнениеот P.Solberg » Съб Апр 23, 2005 14:10

Пламене, на теб ли трябва да обяснявам, че като си "купи" наш лиценз трябва да скъса своя.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Деница » Съб Апр 23, 2005 14:23

P.Solberg написа:Пламене, на теб ли трябва да обяснявам, че като си "купи" наш лиценз трябва да скъса своя.



ами тъкмо , де :lol: :lol: :lol: ... като не иска заради Траянови врата наш лиценз - няма да кара :wink:
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Мнениеот driver » Пон Апр 25, 2005 13:20

Благодаря на Янакиев за отговора но:
Защо тогава Джандарменико Басо незнам дали правилно му изписвам името ще прави тренировки по отсечките на рали България?Ей това немога да си го обясня на него кой му дава право?
Има и друго ще видите че Кузай ще дойде ще мине 2-пъти по отсечксите и ще направи нашете пилоти смешни! Тогава ще почнат едни коментари на които за сега не искам да обръщаме внимание!
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев


Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 62 госта

cron