За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Дискусия за Българския Рали Шампионат

За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот ladasliven » Пет Апр 17, 2009 21:06

Много отдавна наблиудавам феновете как реагират когато преминава всяка друга састезателна кола и когато преминава Жигулата на Панчугов.Феновете са отишли да наблиудават ШОУ,даите им го...
Последна промяна ladasliven на Съб Апр 18, 2009 23:48, променена общо 1 път
ladasliven
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Апр 17, 2009 20:52

Re: За или Против Ладите в БГ спота!!!?

Мнениеот siky » Пет Апр 17, 2009 21:24

ladasliven написа:Много отдавна наблиудавам феновете как реагират когато преминава всяка друга састезателна кола и когато преминава Жигулата на Панчугов.Феновете са отишли да наблиудават ШОУ,даите им го...

Твърдо не за "спота"! Ю-то е някъде там... :mrgreen:
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: За или Против Ладите в БГ спота!!!?

Мнениеот rally_m » Пет Апр 17, 2009 22:09

Ладите в България изчерпват ли се с тази на Панчугов :?: :evil: Нищо против нямам Стефан Панчугов, напротив той е един доста добър пилот, който съчетава бързината с доста атрактивно каране. Инъче за въпроса с ладите, те са си класика в жанра.Много от пилотите са са тръгнали точно от тези автомобили.Преди години в стартовите списаци имаше 10-15 по-класни автомобила и останалото беше само ВАЗ. Никой от феновете не се оплакваше тогава, пък и не до там е важен автомобила, по-важно е как ще се кара :D
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: За или Против Ладите в БГ спота!!!?

Мнениеот Chosta » Съб Апр 18, 2009 11:06

Подкрепям мнението на колегата написа поста над мен , и искам да добавя че е важно и как ще се подготви не само как ще се кара :D , и все пак Българи сме и докато не свършат ладите ще се карат :) мен сякаш на Мичкин ладата наи ме радва чесно казано , маи нещо лошо я е разковал последния път но съм сигурен че скоро пак ще е на пътя, когато идва отзаде оня черния с червените брони не бои се дали има спирачки и да няма ще спре в теб след което тои продължава ти НЕ :) , Мани ми се каза от Пътя че другия път КЕ ТЕ БУТНЕМ :D :D :D :wink:
ПРОДАВАМ ВСЯКАКВИ ГУМИ ЗА ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ ДЖИПОВЕ И БУСОВЕ ОТ 13 ДО 20 ЦОЛА за конкретен размер и цена ! , 0893813766
Аватар
Chosta
 
Мнения: 43
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 03:59
Местоположение: Варна

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот bizzart » Нед Апр 19, 2009 14:34

Сега аз да се изкажа които е против тези автомобили да се махнат да спонсорират момчетата които нямат парички за по класни автомобили пък не единпът е доказано Мичкин го е доказал много пати,че руската машина може да накаже западна и сега Милен Христов доказа на Писта Търново че руските машини не са за подценяване лада в Х1 вървя доста нахасано Пред Х2 така че който е против тези автомобили в БГ спорта да спонсорира всички пилоти които карат лади да си купят някои по хубав автомобил и да му помага в подражката успех на всички тук е много лесно да приказваме или като гледаме от страни
bizzart
 

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот Андрей Стефанов » Нед Апр 19, 2009 22:43

bizzart написа:Сега аз да се изкажа които е против тези автомобили да се махнат да спонсорират момчетата които нямат парички за по класни автомобили пък не единпът е доказано Мичкин го е доказал много пати,че руската машина може да накаже западна и сега Милен Христов доказа на Писта Търново че руските машини не са за подценяване лада в Х1 вървя доста нахасано Пред Х2 така че който е против тези автомобили в БГ спорта да спонсорира всички пилоти които карат лади да си купят някои по хубав автомобил и да му помага в подражката успех на всички тук е много лесно да приказваме или като гледаме от страни
Подкрепям те колега за хубавите думи :wink:
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот bizzart » Вто Апр 21, 2009 02:54

Андрей Стефанов написа:
bizzart написа:Сега аз да се изкажа които е против тези автомобили да се махнат да спонсорират момчетата които нямат парички за по класни автомобили пък не единпът е доказано Мичкин го е доказал много пати,че руската машина може да накаже западна и сега Милен Христов доказа на Писта Търново че руските машини не са за подценяване лада в Х1 вървя доста нахасано Пред Х2 така че който е против тези автомобили в БГ спорта да спонсорира всички пилоти които карат лади да си купят някои по хубав автомобил и да му помага в подражката успех на всички тук е много лесно да приказваме или като гледаме от страни
Подкрепям те колега за хубавите думи :wink:

Ако съм казал лъжа нека някой да ми каже,че е така мерси за вниманието
bizzart
 

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот Цанев » Вто Апр 21, 2009 22:26

Аз съм твърдо ЗА руските машини защото Първо : в България има и бедни хора които не могат да си позволят по класен автомобил, Второ: истинското каране е да овладееш колата с голяма скорост в завоя (както прави Панчугов който както казахме вече съчетава бързина и атракция) а не толкова поднасянето за което също се иска майсторство но все пак... разбрахте ме, Трето : тея дето негодуват срещу Ладуните си мислят че само сипваш бензин и караш и изобщо не знаят поддръжката на един състезателен автомобил колко пари излиза дори и Руските машини не излизат евтино.това е от мен :)
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот bizzart » Вто Апр 21, 2009 23:05

Цанев написа:Аз съм твърдо ЗА руските машини защото Първо : в България има и бедни хора които не могат да си позволят по класен автомобил, Второ: истинското каране е да овладееш колата с голяма скорост в завоя (както прави Панчугов който както казахме вече съчетава бързина и атракция) а не толкова поднасянето за което също се иска майсторство но все пак... разбрахте ме, Трето : тея дето негодуват срещу Ладуните си мислят че само сипваш бензин и караш и изобщо не знаят поддръжката на един състезателен автомобил колко пари излиза дори и Руските машини не излизат евтино.това е от мен :)

На мен го кажи
bizzart
 

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот xsmind » Сря Апр 22, 2009 15:26

Ладите имат своето очарование, не ги подценявайте, един приятел след като гледа снимките ми от Велико Търново, каза че вече всяка "ладичка" на пътя оглеждал, дали не е с лети джанти. А е около 20 годишен, едва ли има някакви сантиментални спомени свързани с ВАЗ. Така че фенове има.
xsmind
 
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 16:57
Име: Георги Павлов

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот jujoracing » Чет Апр 23, 2009 19:59

Твърдо ЗА Ладите.Като няма Лади не е интересно!
ВАЗ 2108 SPORT!
Аватар
jujoracing
 
Мнения: 188
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 16:11
Местоположение: Шумен
Име: Жулиян Атанасов

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот DAKATA_RACING » Чет Апр 23, 2009 22:29

Твърдо ЗА . Няма значение каква е колата трябва да уважаваме всеки който се е преборил с трудностите /които хич не са малко/ да застане на старта . А за ладичките взеха да ми липсват много по ралитата . Добре че има ''Х" та все още имаме шанса да им се порадваме :)
-=RACING FOR KOSTENETZ=-
Аватар
DAKATA_RACING
 
Мнения: 290
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 10:24
Местоположение: КОСТЕНЕЦ
Име: Йордан Копаранов

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот trouble » Пет Апр 24, 2009 12:03

Това е класика...никога не се забравя :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот Веселин Драганов » Съб Апр 25, 2009 06:46

Не мислете, че Ладите са си изпяли песента. Още дълго време ще им се кефиме по ралита и писти (че и на драг изпълнениятя). Като гледам колко млади ентусиасти има и колко коли се подготвят.
Разбира се тук трябва да направим едно уточнение, което веднага поставя този автомобил в графата на "обречените симпатяги"- ладата "легенда" или "вечната" кола няма нищо общо с новите модели на този производител. Легендата приключва с 2107 и модификациите и- от там нататък емоционалната натовареност на марката изчезва и говорим за някакви скръбни еднодръвки, които поне лично в мене не предизвикват никаква тръпка.
При липса на ново производство, аз лично се надявам тези автомобили да издържат колкото се може повече в борбата с безмилостното време. Да не забравяме, че на времето с тях любимия рали-спорт стана сравнително масов в тази страна, а днес пак те са кажи-речи единствената възможност на млади ентусиасти и фенове с ограничените си доходи и с много компромиси да седнат в спортен автомобил.
И ето ти тебе парадокс- едина обречена марка е база едновременно и на миналото и на бъдещето на този спорт в България.
Е, може би малко по емоционално от нормалното, но определено доза истина има в казаното погоре.
Така че - Да живей ЛАДАТА.
Аватар
Веселин Драганов
 
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 15:26
Местоположение: София, Бояна
Име: Веселин Драганов Драганов

Re: За или Против Ладите в БГ спорта!!!?

Мнениеот naskoto__ » Съб Апр 25, 2009 09:38

Така си е,всеки който има желание да се занимава с тоя спорт,трябва да започне отнякъде.А какво по-евтино и достъпно може да се намери,почти нищо.Затова ладите още дълго време ще са в този спорт,стига федерацията да не вземе някакво безумно решение и пак да сме първите в Европа по глупост...
Аватар
naskoto__
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 21:34
Местоположение: Варна
Име: Aтанас Атанасов

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта

cron