Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот trouble » Пон Окт 12, 2009 23:24

Ами стой си вкъщи или стани пилот че да има какво да гледам ...и мини силно на завоя :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот FX7 » Пон Окт 12, 2009 23:32

Трябвало е да ти делне цялата регистрация... Резултатите на рали не се оценяват на "завоя" , а на време :shock:
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот trouble » Пон Окт 12, 2009 23:35

FX7 написа:Трябвало е да ти делне цялата регистрация... Резултатите на рали не се оценяват на "завоя" , а на време :shock:


Ами щом е така не чети моя пост а по-горния.......Ама явно трудно ти се отдава.... :) Еми да ми делне, явно ти си разбирача ;)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот FX7 » Пон Окт 12, 2009 23:41

Идеята ми беше , че от толкова много писане на глупости няма кои да чете , даже и през редовете ... спрете се малко .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот техо7 » Пон Окт 12, 2009 23:45

bat_jori написа:а с игнат как са нещата ,колата зле ли е?

мога да покажа как изглеждаше като минахме покраи нея -http://vbox7.com/play:7c6321bc
Аватар
техо7
 
Мнения: 393
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 09:21
Местоположение: Казанлък
Име: тихомир ганчев

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот stanislav1 » Пон Окт 12, 2009 23:46

trouble написа:
stanislav1 написа:С мен бях взел хора които за първи път бяха на рали и накрая ми казаха че повече няма да бият път за да видят 3 коли които минаха както трябва.Всички останали минаха слабо или на аварийни се прибираха.Затова истинските фенове на този спорт намаляват


Здравей....аз искрено се смях много на тея редове, пък и не съм от хората, които се сдържат..Ей сега Дамянчо може да ми изтрие поста, но братле, ти си уникален :).........Недей води повече твойите приятели, щото те пилотите минаха слабо. Другия път искам ти да минеш...СИЛНО да минеш и си откачи жичките на мигачите да не светят. Дано приятелите ти си остават вкъщи за ралитата, че нямаме нужда от тях, ние дето бием път да видим поне 1 (една) ЕДНА...кола....Ненормално нали...Нищо....жив и здрав да си нямам нищо против теб и ти благодаря за веселия пост.

Виж братле,радвам се че си веселяк,ама на мен не ми беше никак забавно.Казах че аз така ги приемам нещата,ако такива ралита ти харесват ходи и си ги гледай.Затова феновете вече са малко.А това за ''жичките'' няма да го коментирам.Никак не ми интересно да видя 25 коли които са адски слаби,а и доста от пилотите не искат или не могат да ги карат.Другия път аз няма да мина СИЛНО защото не мога да си го позволя от финансова гледна точка,но искрено се надявам някой ден да гледам истинско БГ рали.
stanislav1
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 23:42
Местоположение: Варна
Име: Станислав Узунов

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот 3dfx » Вто Окт 13, 2009 00:04

Няма да минеш, защото не можеш да си го позволиш финансово, а няма да минеш СИЛНО, защото не можеш... Ако можеше все щеше да намериш начин да си го позволиш... Както и да е - лесно е да се обвиняват състезателите, но да се твърди, че състезанието е било скучно е адски смешно и несериозно. Знаеш ли как изглеждат нещата отвътре? Рали Твърдица е състезанието с най-интересни етапи в България и по-конкретно - SS Девина, както и началото на SS Твърдица. Само дето на SS Девина имаше точно 50 човека публика. За сметка на това на обратните завои на SS Твърдица беше пълно с народ. Като не знаете къде да гледате как искате да ви е интересно? WRC-та в България няма - какво има да се гледа на тия обратни завои?
Аватар
3dfx
 
Мнения: 98
Регистриран на: Съб Юли 30, 2005 17:58
Местоположение: Пловдив
Име: Слав Ландов

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот evomotorsport » Вто Окт 13, 2009 00:07

trouble написа:
stanislav1 написа:С мен бях взел хора които за първи път бяха на рали и накрая ми казаха че повече няма да бият път за да видят 3 коли които минаха както трябва.Всички останали минаха слабо или на аварийни се прибираха.Затова истинските фенове на този спорт намаляват


Здравей....аз искрено се смях много на тея редове, пък и не съм от хората, които се сдържат..Ей сега Дамянчо може да ми изтрие поста, но братле, ти си уникален :).........Недей води повече твойите приятели, щото те пилотите минаха слабо. Другия път искам ти да минеш...СИЛНО да минеш и си откачи жичките на мигачите да не светят. Дано приятелите ти си остават вкъщи за ралитата, че нямаме нужда от тях, ние дето бием път да видим поне 1 (една) ЕДНА...кола....Ненормално нали...Нищо....жив и здрав да си нямам нищо против теб и ти благодаря за веселия пост.



+1
evomotorsport
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Фев 08, 2006 12:35
Местоположение: София
Име: Evelin Petkov

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот d1976 » Вто Окт 13, 2009 00:10

Не зная кой колко път е бил и е присъствал за първи или N-ти път на рали Твърдица, но съжалявам, че предишни години не съм била и това ми беше за първи път да съм в този район ... Жалко, че успях само събота да присъствам, но другата година, отново, ще се постарая да съм в Твърдица и пожелавам повече късмет и безаварийно каране на нашите пилоти. Тези хора с много малко средства направиха нещо голямо и заслужават уважението ни, а не коментари от рода как минавали бавно на завоите... Понеже един господин спомена Басо..в кръга на шегата, ще си пожелая другата година нашите полицаи да го спрат за превишена скорост :twisted: :wink:
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот stanislav1 » Вто Окт 13, 2009 00:42

3dfx написа:Няма да минеш, защото не можеш да си го позволиш финансово, а няма да минеш СИЛНО, защото не можеш... Ако можеше все щеше да намериш начин да си го позволиш... Както и да е - лесно е да се обвиняват състезателите, но да се твърди, че състезанието е било скучно е адски смешно и несериозно. Знаеш ли как изглеждат нещата отвътре? Рали Твърдица е състезанието с най-интересни етапи в България и по-конкретно - SS Девина, както и началото на SS Твърдица. Само дето на SS Девина имаше точно 50 човека публика. За сметка на това на обратните завои на SS Твърдица беше пълно с народ. Като не знаете къде да гледате как искате да ви е интересно? WRC-та в България няма - какво има да се гледа на тия обратни завои?

Никъде не съм казал че съм бил на обратен завой.А по повод това като се качвах нагоре на втория или третия обратен бяха Николай Паунов и Павел Жеков, те сигурно са се заблудили нещо момчетата,ама така е като не знаят къде да гледат. :D Момчета и момичета не претендирам да съм разбирач колкото вас,изказах мое мнение и гледна точка,на вас щом ви е харесало ралито да сте живи и здрави и да гледате много такива.
stanislav1
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 23:42
Местоположение: Варна
Име: Станислав Узунов

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот trouble » Вто Окт 13, 2009 00:49

Тъпо е когато този ти пост е към победителя в рали Твърдица.....Имайте уважение...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот damnit » Вто Окт 13, 2009 00:57

3dfx написа:...


Не вярвам да е съвпадение на имената, затова.... ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА ТЕБ И ПЛАМЕН!! Тъй като е края на сезона ти (надявам се може на ТИ) пожелавам следващият да бъде с повече участия и с по-добър автомобил!
И ако може едно иронично отклонение под формата на въпрос.... Как му диктуваш на Пламен, че ти остана време да проброиш феновете по етапа? :D

stanislav1 написа:. . .или на аварийни се прибираха. . .


Този спорт зависи на 90% на техниката, а доколко тя ще издържи в български условия е Божа работа... Не съм съгласен с теб, че това е причината за намаляването на зрителите... Причината според мен е, че няма никакъв (с малки изключения) медиен интерес към спорта, никаква заинтересованост... Догодина ще има кръг от ВРЦ в България... и каква "файда", като никой няма да разбере за него като цялото внимание ще бъде насочено към полуфиналите и кои ще са финалистите на Световното първенство в ЮАР. . . Дано не съм прав... ще поживеем, ще видим....

d1976 написа: . . .


Дафи, пак захапа всеобщия ни любимец Басо... Какво негативно имаш против него само ти си знаеш... Човека си показва, че е класа и може да кара.
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот d1976 » Вто Окт 13, 2009 01:12

...класа е, но освен Басо има и други от висока класа-споменавайте и тях.
От българското по-добро няма-не разбрахте ли :wink:
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот rafa90 » Вто Окт 13, 2009 01:42

Майчице мила какви разбирачи станахте всички бе хора , то за това хора които са " В СПОРТА " спряха да пишат в този форум , защото ей такива като вас го развалиха , преди имаше наистина какво да научи човек , да обсъди и да коментира сега кво прайте дърлите се ... аман от такива "ФЕНОВЕ" , където по трасето постоянно се чуват хора и реплики - братлееее , кой беше тос бе - апък то Митко минава просто нямам думи . По - добре дайте да затрием форума и да оставим само Галерията и Торентите .. хайде бе АДМИНИСТРАТОРИ намесете се или наистина по - добре делийтвайте тъпия форум , че за нищо не ставаме ....
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Рали Твърдица 2009, Нац. ш-т, IX кръг

Мнениеот topsonik » Вто Окт 13, 2009 08:43

Толкова добре вървеше темата и пак типично по български се намери някой който да се изкаже неподготвен и да развали всичко. А относно Басо в България също има добри пилоти но нямат подкрепата на цял АВТОМОБИЛЕН ПРОЙЗВОДИТЕЛ. Така че се замислете за това другият път като сравнявате Басо и нашите пилоти на който казвам евала в тази кризаче правят всичко вазможно да радват феновете (истинските). На трасето много ми си искаше да видя и Оги Герджиков но уви догодина дано няма проблеми успее да изкара цял сезон без проблеми.
"Даваме газ, подобряваме времената, но все пак турбината си казва думата" Димитър Илиев
Аватар
topsonik
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Апр 22, 2008 08:24
Местоположение: Шумен /София
Име: Костадин Костов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта