Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот naio_bg » Сря Юни 17, 2009 15:51

има фенове и фенове (зяпачи) междо който се прави разлика.Заради случката краи Новосел нетрябва да се вадят лоши мнения за рали Стари столици.че тази година организацията беше под всякаква критика няма какво да се каже.това трябва да накара организаторите на ралито да си вземат поука от тази година,и за догодина да бъде всичко наред.
Винаги караи разумно за да стигнеш там за кадето си тръгнал жив и здрав
Аватар
naio_bg
 
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 17:47
Местоположение: ШУМЕН
Име: Цветомир Белчев

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот bobbi1 » Сря Юни 17, 2009 15:58

Аз искам да попитам дали някой има клипове от рали стари столици и по-точно нашия екипаж: Боян Безус/Петър Николов с Опел Астра
Много хора ни казаха че сме минавали много засилени, а от вътре не изглеждаше така :D
Мерси предварително
"Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш."
bobbi1
 
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 09:18
Местоположение: Варна
Име: Боян Безус

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот CrazY7 » Сря Юни 17, 2009 16:05

bobbi1 написа:Аз искам да попитам дали някой има клипове от рали стари столици и по-точно нашия екипаж: Боян Безус/Петър Николов с Опел Астра
Много хора ни казаха че сме минавали много засилени, а от вътре не изглеждаше така :D
Мерси предварително



браво Боби много добро каране поздравления!!! Неделя ще кача целято видио което имам Детелината, яз. Тича, Лозево 1 и 2 :)
Аватар
CrazY7
 
Мнения: 58
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 22:22
Местоположение: Шумен
Име: Веселин Пенев

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот CrazY7 » Сря Юни 17, 2009 16:09

naio_bg написа:има фенове и фенове (зяпачи) междо който се прави разлика.Заради случката краи Новосел нетрябва да се вадят лоши мнения за рали Стари столици.че тази година организацията беше под всякаква критика няма какво да се каже.това трябва да накара организаторите на ралито да си вземат поука от тази година,и за догодина да бъде всичко наред.


да но ако не се каже организаторите едва ли биха се замислили
Аватар
CrazY7
 
Мнения: 58
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 22:22
Местоположение: Шумен
Име: Веселин Пенев

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот SiDe*ShumeNAutoSport » Сря Юни 17, 2009 16:18

Така ясно разбра се,че организацията е слаба:
naio_bg написа:има фенове и фенове (зяпачи) междо който се прави разлика.Заради случката краи Новосел нетрябва да се вадят лоши мнения за рали Стари столици.че тази година организацията беше под всякаква критика няма какво да се каже.това трябва да накара организаторите на ралито да си вземат поука от тази година,и за догодина да бъде всичко наред.


Това е поръчката за догодина от феновете,ще има шведски маси навсякаде,хеликоптери ще бдят за появата на "подвижна" фракция,на всеки 1 завой ще се издигнат стени от гуми за предпазване на публиката,която яде.
Въпросът за днес е: Организатора ли трябва да води всеки "фен" за ръчичка и да бди над него?,ако това е така според Вас филмът,който сте гледали до сега се казва "Бодигард" и не е свързан с автомобилния спорт.

Аз имам и запитване как да разгранича зяпача от фена,поради причината,че съм невеж в тая област?

П.С. Значи по повод изказването на колегата naio_bg аз официално заклеймявам захфърленият камък по стъклото на Новиков на рали Кипър и това прави организацията им слаба,По повод изфърления сняг на пътя на Лъоб(може и да бъркам пилота) на рали Монте Карло 2005(и годината също може да е грешна),както и че през 2008 на рали Швеция не имаше достатъчно сняг... това определено си е вина на организатора...
THINK FEEL DRIVE
Аватар
SiDe*ShumeNAutoSport
 
Мнения: 96
Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 11:15
Местоположение: Шумен
Име: Момчил Марчев

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот RS_TURBO » Сря Юни 17, 2009 19:10

SiDe*ShumeNAutoSport написа:Така ясно разбра се,че организацията е слаба:
naio_bg написа:има фенове и фенове (зяпачи) междо който се прави разлика.Заради случката краи Новосел нетрябва да се вадят лоши мнения за рали Стари столици.че тази година организацията беше под всякаква критика няма какво да се каже.това трябва да накара организаторите на ралито да си вземат поука от тази година,и за догодина да бъде всичко наред.


Това е поръчката за догодина от феновете,ще има шведски маси навсякаде,хеликоптери ще бдят за появата на "подвижна" фракция,на всеки 1 завой ще се издигнат стени от гуми за предпазване на публиката,която яде.
Въпросът за днес е: Организатора ли трябва да води всеки "фен" за ръчичка и да бди над него?,ако това е така според Вас филмът,който сте гледали до сега се казва "Бодигард" и не е свързан с автомобилния спорт.

Аз имам и запитване как да разгранича зяпача от фена,поради причината,че съм невеж в тая област?

П.С. Значи по повод изказването на колегата naio_bg аз официално заклеймявам захфърленият камък по стъклото на Новиков на рали Кипър и това прави организацията им слаба,По повод изфърления сняг на пътя на Лъоб(може и да бъркам пилота) на рали Монте Карло 2005(и годината също може да е грешна),както и че през 2008 на рали Швеция не имаше достатъчно сняг... това определено си е вина на организатора...

+1
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот cecko » Сря Юни 17, 2009 19:39

На Своге, стигнахме до там, че когато някакво дете се появи на пътя, моя хубостник /на 5 години/ вече му крещеше "ейй махни се от там бе, скачай зад мантинелата". За мене е показателно, че детето си получава възпитание - каквото и аз имам, сигурно от същата възраст :wink: Сигурно и 99% от пишештите тук, сте така.
Но случайно попадналите......
Как се познава кой е фен и кой - така наречен зяпач. Лесна работа. Отиваш където ще гледаш, като видиш кой къде е застанал - ще ти стане ясно. Лошото е , че е почти невъзможно да си се превъзпитат сами хора на над 20 - 30 - 40 години. Еле па случайно попадналата публика - тука е ролята на организатора. Лошата новина е, че той няма как да огрее навсякъде. Другото си е до възпитание, самосъзнание, самосъхранение.....
Мнооого е трудно да обясниш на хора, дошли да гледат "някакво рали" и обсъждащи сношния мач, че ако нещо изхвръкне от "терена" то няма да е топка!
Мисля си, че е работа на организатора да насочи в правилната посока "новите фенове".
Ами популяризирането! Ако ще го има, трябва да е вързано с това. С малко образоване във всички посоки. Иначе няма да стане. Също и с по активна и ефективна работа на федерация и организатори, мааалко зор още. За какво стоят тия полицаи? Ако някой не слуша маршала - то ще трябва да послуша полицая! Верно - по гот е да си "седиме под сенките", ама повечето май не осъзнават какво може да стане във всеки момент. Или па се престараят - и аййде пак цял форум - недоволни.
Правилата не са ли за да се спазват? От всички - организатори, федерация, полиция, маршали, публика, състезатели. За всекиго по нещо. Вярвам, че ако ги спазват повече хора, поне ще намалеят трагедийте...
cecko
 
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 15:46
Местоположение: София
Име: Цветан Кръстев

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот ILKO RACING » Сря Юни 17, 2009 20:14

bobbi1 написа:Аз искам да попитам дали някой има клипове от рали стари столици и по-точно нашия екипаж: Боян Безус/Петър Николов с Опел Астра
Много хора ни казаха че сме минавали много засилени, а от вътре не изглеждаше така :D
Мерси предварително

Боянски знаеш ние с Тошко отпаднахме оше на детелината и след това гледахме на доста места повярвай ми наистина минавахте бързо или по точно СЪРЦАТО наистина от вън е по различно като гледаш. От мен едно голямо БРАВО за невероятния дебют които направихте двамата с Пепито и от тук нататъка Ви пожелавам по добри резултати.
Зад всеки преуспял мъж стой красива жена,а зад всяка красива жена стой богат любовник

http://www.racingforvarna.com
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот P.Solberg » Сря Юни 17, 2009 20:16

Аз на Боян и Пепи им пожелавам повече да не карат в безмисления пистов шампионат, а да се пускат на ралита. Видя се, че имат талант и възможности.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот naio_bg » Сря Юни 17, 2009 20:19

SiDe*ShumeNAutoSport написа:Така ясно разбра се,че организацията е слаба:
naio_bg написа:има фенове и фенове (зяпачи) междо който се прави разлика.Заради случката краи Новосел нетрябва да се вадят лоши мнения за рали Стари столици.че тази година организацията беше под всякаква критика няма какво да се каже.това трябва да накара организаторите на ралито да си вземат поука от тази година,и за догодина да бъде всичко наред.


Това е поръчката за догодина от феновете,ще има шведски маси навсякаде,хеликоптери ще бдят за появата на "подвижна" фракция,на всеки 1 завой ще се издигнат стени от гуми за предпазване на публиката,която яде.
Въпросът за днес е: Организатора ли трябва да води всеки "фен" за ръчичка и да бди над него?,ако това е така според Вас филмът,който сте гледали до сега се казва "Бодигард" и не е свързан с автомобилния спорт.

Аз имам и запитване как да разгранича зяпача от фена,поради причината,че съм невеж в тая област?

П.С. Значи по повод изказването на колегата naio_bg аз официално заклеймявам захфърленият камък по стъклото на Новиков на рали Кипър и това прави организацията им слаба,По повод изфърления сняг на пътя на Лъоб(може и да бъркам пилота) на рали Монте Карло 2005(и годината също може да е грешна),както и че през 2008 на рали Швеция не имаше достатъчно сняг... това определено си е вина на организатора...


добре тогава като не са виновни организаторите,а са виновна серджите който искат да гледат как някой състизател се пребива или се врязва в публиката
Винаги караи разумно за да стигнеш там за кадето си тръгнал жив и здрав
Аватар
naio_bg
 
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 17:47
Местоположение: ШУМЕН
Име: Цветомир Белчев

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот CrazY7 » Сря Юни 17, 2009 20:59

SiDe*ShumeNAutoSport написа:Така ясно разбра се,че организацията е слаба:
naio_bg написа:има фенове и фенове (зяпачи) междо който се прави разлика.Заради случката краи Новосел нетрябва да се вадят лоши мнения за рали Стари столици.че тази година организацията беше под всякаква критика няма какво да се каже.това трябва да накара организаторите на ралито да си вземат поука от тази година,и за догодина да бъде всичко наред.


Това е поръчката за догодина от феновете,ще има шведски маси навсякаде,хеликоптери ще бдят за появата на "подвижна" фракция,на всеки 1 завой ще се издигнат стени от гуми за предпазване на публиката,която яде.
Въпросът за днес е: Организатора ли трябва да води всеки "фен" за ръчичка и да бди над него?,ако това е така според Вас филмът,който сте гледали до сега се казва "Бодигард" и не е свързан с автомобилния спорт.

Аз имам и запитване как да разгранича зяпача от фена,поради причината,че съм невеж в тая област?

П.С. Значи по повод изказването на колегата naio_bg аз официално заклеймявам захфърленият камък по стъклото на Новиков на рали Кипър и това прави организацията им слаба,По повод изфърления сняг на пътя на Лъоб(може и да бъркам пилота) на рали Монте Карло 2005(и годината също може да е грешна),както и че през 2008 на рали Швеция не имаше достатъчно сняг... това определено си е вина на организатора...


не е ли по вина на организацията при положене че 0 се е блъснала. по другите ралита поне предопреждават състезателите а някъде дори и отменят отсечката ;)

иначе за феновете при нас няма се оправят скоро :( има доста публика на която не и пука какво казва маршала или полицая тои си седи там където му е харесало
Аватар
CrazY7
 
Мнения: 58
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 22:22
Местоположение: Шумен
Име: Веселин Пенев

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот SiDe*ShumeNAutoSport » Сря Юни 17, 2009 22:05

Да споделя тази информация,която имам поради причината,че тука е форум.При пристигането на съдийте в 7ч. сутринта на старта на СЕ Новосел е нямало и помен от фракция на този завой,(етапа е бил спрян за минути за изясняване на инцидента с 0 и след това възстановен).За съжаление до реда на Оги материала е бил разнесен и от големите и от "големите метли".Явно маршалът,който Оги спомена на завоя е бил с разхерметизиран скафандър,но това е което успяват да предложат шуменските организатори.Ако някой мисли,че така и така може да промени нещата да се запише в организацията и да помага,а не да изисква само...това драги писатели не е премиера на филм,че да очаквате само ...тука можете и да направите нещо и от себе си,било то дори и подкрепа.

Относно предупрежденията,да поднеса извинения на Оги,след неговата кола е започнало предупреждаването на автомобилите за наличие на фракция...
Пък по повод отмяната на отсечка тука вече е въпрос на комуникация между старшия на етапа и директора на състезанието,която до колкото разбрах е проведена.

Публиката за това е определена като публика(тя е реално една променлива или с други думи на всеки завой променлив брой почерпени,ентусиазирани фенове ще изкочат като сърни пред колите)Според мен ако и ти се върнеш там откадето си дошъл- в случая гората,не очаквай нобелови награди.
Има си лица,който трябва да преценят кой носи вината,ние тука можем само да сочим....

Подкрепям колегата,който заклейми че няма достатъчно осведоменост,но рекламата ви е пределно ясно че е свързана с пари.А случайни пари тука няма.Борим се за кръг от СРШ,а осведомеността е само сред изключително заинтересуваните.

П.С. S1 вие спряхте на старта на Пивовара 1 и старшия ви заеви,че без радиокомуникация не пуска етапа,ако трябва даже и ще бъде отменен.В 14.30 беше затворен пътя от тогава при нас пристигнаха линейнка,пожарна,пътна помощ,полиция и чакахме радиосвързката даже и бяхме направили място до шатрата,но дори и папата да са бяхме обадили не са решиха да ни пратят.А Вие стартирахте,защото S2 така ви заявиха да го направите,а иначе ви приветствам за решението,че чак след появата на радиото щяхте да стартирате.Но просто не е било под влияние само от нас това,което се искаше на старт-междинни-стоп беше направено и поздравявам екипа,който обслужваше отсечката.
THINK FEEL DRIVE
Аватар
SiDe*ShumeNAutoSport
 
Мнения: 96
Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 11:15
Местоположение: Шумен
Име: Момчил Марчев

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот CrazY7 » Сря Юни 17, 2009 23:43

Като цяло се получи добро рали и доста интересно, организаторите да мислят за догодина вече да го направят още по-хубаво !!!

Ники или Оги бихте ли дали линк и към останалите ви он-боарди :)
Аватар
CrazY7
 
Мнения: 58
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 22:22
Местоположение: Шумен
Име: Веселин Пенев

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот golf_1 » Чет Юни 18, 2009 01:12

bobbi1 написа:Аз искам да попитам дали някой има клипове от рали стари столици и по-точно нашия екипаж: Боян Безус/Петър Николов с Опел Астра
Много хора ни казаха че сме минавали много засилени, а от вътре не изглеждаше така :D
Мерси предварително

Мале Бояне,тая Астра много жилава излезе,от колко време се мъчиш да я счупиш,се нестава...А аз ще попитам,случайно някои онборд,да ти се намира,видях случайно,че в колата ви имаше камера....Ние тука също бихме искали да видим отвътре как е..... 8)
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Стари столици 2009, Нац. ш-т, III кръг

Мнениеот Dimitar » Чет Юни 18, 2009 11:56

За Боян Безус .... само суперлативи .... так където гледах беше видимо доста бърз ....
Не мислите ли, че нормално Крум със S 2000 би трябвало да " отваря " по-голяма разлика нa стандартните N-ки за тези километри?
Dimitar
 
Мнения: 25
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 13:36
Местоположение: Варна
Име: Димитър Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 80 госта

cron