Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот kiko » Вто Апр 28, 2009 19:01

Това ще е нещо уникално - изцяло нощни етапи.Дано да стане.Иначе като организация феновете май са изцяло доволни - нямаше катаклизми с полицията на всички етапи и имаше време да се види много от минаванията на пилотите.Като гледам участниците и тяхния антураж не са май доволни - сгрешени времена,липса на инфо табло в сервиза и известни резерви от типа на няколко секунди у някои пилоти.Като цяло май организатора си беше на ниво,ама времеизмерването издъни работите.
Не ми се коментира за времеизмерването защото си имам едно предупреждение,ама няма как да не отбележа,че семейната фирма последно време трупа доста негативи от страна на организаторите на състезанията.Прави ми впечатление,че особенно популярен трик става да се направи една очевадна грешка,да се вдигне джабала до небесата и в суматохата да се пренебрегнат дребните секунди.Все пак си има лав - не е луд тоя дето яде баницата,а тоя дето му я дава.Така,че ........оправяйте се пилоти,организатори и тн.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот motolud » Вто Апр 28, 2009 19:21

[quote="lancia_hf"]След като преспах две нощи, да взема и аз да драсна 2 реда... докато пак не е избягал НЕТ-а :D
За състезанието - всичко се изписа. Аз само ще поздравя новия дебютен екипаж в ралиспорта - Цвети и Виктор, за успешния финал на първото тяхно рали. И да им пожелая само успешни финали и за в бъдеще! :D И понеже имах удоволствието да бъда с тях в предстартовата им подготовка, станах свидетел на повечето техни радости и мъки, и осбено на механика им :mrgreen: , и затова радостта ми е още по-голяма :D И като ги видях на финала на нощния етап адски много се зарадвах :D Галински , надявам се да не си и близнал бира по време на ралито :mrgreen:

За шоуто на последния десен на СЕ4 ... Няма такова шоу! :D Решихме да направим нещо организирано, нещо изключително и нещо запомнящо се. Получи се! Един фен до мене каза "На Монте Карло не е толкова яко" :D Съжалявам само,че не стигнаха за всички коли ракетите :? Има какво още да се направи за следващите нощни етапи,дай Боже, но началото е поставено. И най ми беше кеф ,когато след етапа, пътя стана като след служба на Великден - целия осеян с прибиращи се фенове , които държаха по една запалена факла в ръцете си. Съжалявам,че камерите и фотоапаратите не пресъздават това което вижда човешкото око - гледката си беше супер! На много хора искам да благодаря за съдействието, но "главния виновник" е един - Стойко Вълчев! Този човек беше навсякъде! Не изпускайки задълженията си , дори и успя да ни уважи труда, идвайки при нас с кмета на Костенец, на завоя. Наблюдателя от ФИА се спукал от яд, след като Стойко му е казал какво е представлявал последния десен на СЕ4 :D Друг важен момент... Полицията! Аз лично ,за първи път срещам такова разбиране от страна на полицията. След като се очакваше големия брой хора за финала на СЕ4, Стойко е провел разговор с полицията, и те са се съгласили, да не спират колите още на детелината, както става по принцип, а да ги допускат до ЧК-то. По-назад и Тошко писа за разбирането,което е получил от полицията ... За някои това може да са дребни неща, но за мене е изключително голяма крачка напред. И в заключение да кажа - ако в организацията на всяко едно рали има по един такъв човек като Стойко, то не че и сега тук-таме няма де, спорта ще дръпне много, ама много напред!

П.П. Понеже сега сглобявам кратко филмче за ралито, да ви помоля за съдействие :) Трябва ми онборд от СЕ4 :!: По принцип искам освен картина да се чува и навигатора като чете записки, но и само на картина няма да откажа, важното е да се виждат факлите :D От Митко и Пепи, няма как да вземем, затова ако някой има познат от другите пилоти имащи онборд от СЕ4 , да пише едно ЛС, да се разберем как да го получа. Ужасно много ми трябва, за да може и клипчето да е на нивото на емоциите :D[/quote]
Валка освен минерална вода друго не сам пил!!:)Много се радвам за успешното ни сефте състезанието беше изпълнено с адски много напрежение и за екипажа и за нас механиците но сам безкрайно щастлив че бяхме на финала!!!
Относно феновете ЕДИН ГОЛЯМ ПОКЛОН!!!
за Стойко ЕДИН ГОЛЯМ ПОКЛОН!!!
Дано следващото рали бъде още по готино от това !!!
Аватар
motolud
 
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Юли 21, 2005 20:20
Местоположение: на софия
Име: Галин Гетов

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот kiko » Вто Апр 28, 2009 19:47

ЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙ даваха кадри на Валката в новините по БТВ преди малко!!!!Браво Валка направи поредното добро дело за спорта у нас.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот P.Solberg » Вто Апр 28, 2009 19:49

Даа, доволно :)
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот BradurS » Вто Апр 28, 2009 19:57

Доста гледах катастрофата. Неравностите в комбинация с мокрия асвалт - нормално да тръгне задника. Не съм критик, но си мисля че ако Оги беше продължил да припомпва газта щеше да издрапа въпреки камшика. Но е лесно от страни да се коментира...на тях си представям какво им е било.
Коментара на Ники непосредствено след обръщането направо пръска "Дааа..." :D :D :D
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот digital » Вто Апр 28, 2009 20:32

Един колега написа,че вторник 21 часа по евроком щяло да има репортаж от ралито - някой да знае дали наистина ще има? :roll:
В програмите и на двете евроком-а не видях нищо подобно
digital
 
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Май 07, 2008 23:01
Име: Иван Иванов

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот K.Donchev » Вто Апр 28, 2009 20:38

Да ще има предаване по евроком софия и ще е от 21:00 часа
Аватар
K.Donchev
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Окт 29, 2008 15:21
Име: stanimir

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот rally86 » Вто Апр 28, 2009 20:56

Изображение

Изображение

Дано стигне за другия нощен етап :D :D :D

Ако някои има интерес и иска да помогна за другия път просто да драсне едно лично :)
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот rally86 » Вто Апр 28, 2009 21:01

K.Donchev написа:Да ще има предаване по евроком софия и ще е от 21:00 часа



Некъв тъп сериал давт,никви репортажи,е сега седя и чакам да записвам ама.............
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот K.Donchev » Вто Апр 28, 2009 21:05

в програмата на евроком сега видях , че пише ,че репортажа ще се излъчи в 23:05 часа
Аватар
K.Donchev
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Окт 29, 2008 15:21
Име: stanimir

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот NIKI WRC » Вто Апр 28, 2009 21:12

1-ва смяна съм на у-ще,но ще го гледам... :D
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот MARVI » Вто Апр 28, 2009 21:23

Да репортажа ще е от 23:05 ч. Имало промяна в началния час и ще го пуснат след късната емисия новини. Не знам защо са го направили толкова късно. Всички го знаем за 21:00 ч. :roll:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот P.Solberg » Вто Апр 28, 2009 21:34

Който има възможност нека го запише, че нямам Евроком по моя кабел.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот darkmoor » Вто Апр 28, 2009 22:04

ето едно сборно клипче и от мен :) http://vbox7.com/play:87675141
Citroën Sport
Аватар
darkmoor
 
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 20:38
Местоположение: Габрово

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот rally86 » Вто Апр 28, 2009 22:58

Вече записвам
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 57 госта