Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот DAKATA_RACING » Вто Апр 28, 2009 23:00

Ето ви клипа за ралито от мен : http://www.youtube.com/watch?v=E57kxNwMuO0

А иначе за ралито вие казахте почти всичко няма какво да кажа друго освен че беше ЧУДЕСНО и най-яко беше...... може би се сещата и без да казвам /последния завой на СЕ 4 / :D :D :D
-=RACING FOR KOSTENETZ=-
Аватар
DAKATA_RACING
 
Мнения: 290
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 10:24
Местоположение: КОСТЕНЕЦ
Име: Йордан Копаранов

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот BOXER » Вто Апр 28, 2009 23:43

ПРЕДпоследния :D
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот FX7 » Сря Апр 29, 2009 00:20

Ха ха " Истинската група Н и "Пежото"" :) :) :)
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот damon » Сря Апр 29, 2009 01:12

Ето и онборда от нас от СЕ4:

Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот tsveti » Сря Апр 29, 2009 10:34

Здравейте и от мен :)

Ей Кико, недей да издаваш тайните на отбора относно загубата на бронята ни де... :lol: :lol:

Колкото до завоя, на който почти спрях-толкова ли е трудно човек да се досети, че спирам, за да ме хванат фотоапаратите :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Майтапа на страна...определено брахме ядове на нощните етапи, поради ред причини, които ще ви ги спестя ;), но определено емоциите по време на тези нощни етапи бяха невероятни! Представям си какво са изживяли екипажите с допълнителни фарове... :D

Поздравления за организаторите на това рали! Специални поздравления на Сашето и Стойко! Тези хора са неуморими.
Искрено се надявам и догодина всички ние да можем да се наслаждаваме на емоциите, които предизвикват нощните етапи! Дано те станат неразделна част от рали Траянови врата.

ПП. Благодаря на всички, които се притекоха на помощ на нашия отбор, под каквато и да е форма, в това наше първо рали и да им кажа, че по-голяма радост от това да видя техните усмивки след финала ни на последната отсечка- няма! :D
ППП. Валка, Галински май си взе поука от тестовете... :lol:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот trouble » Сря Апр 29, 2009 11:12

damon написа:Ето и онборда от нас от СЕ4:




Оппп...видяхте ли кучето..как спокойно си мина....
Жалко, че не е цялото и не се вижда там където стоим ние да видя как е през очите на състезателите, и също и финала, но се надявам Вальо това да го получи в пълния му вид :)
Последна промяна trouble на Сря Апр 29, 2009 11:31, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот kiko » Сря Апр 29, 2009 11:31

Много добри клипчета.Браво на вас.
Ъъъъ тва с тези кашони...... :shock: :shock: :shock: кога е следващия нощен етап???????Сърцето ме боли от идеята,че си седи това съкровище и чака да го метнеме в някоя гора :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот golf_1 » Сря Апр 29, 2009 12:17

Едно голямо евала на Г-н Китанов,че си предоставихте видеото,на нас болните фенове....Ако повече състезатели правеха така като вас и вземаха участие в форума,ще е по интересно.....Това с кучетата бе интересно,добре че избягаха бързо,заштото щяхме да си направим куче на шиш в гората..... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот trouble » Сря Апр 29, 2009 12:25

Хе..за първи път виждам времената на 'Нулите' да са отбелязани на таблото:

gallery2.php?g2_itemId=165618
Прикачени файлове
SN850976.JPG
SN850976.JPG (49.02 KiB) Прегледано 8863 пъти
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот Victor » Сря Апр 29, 2009 13:41

хех... да драсна и аз два реда! :)
Честито на пичилившити!
Честито завършване и на нас! :mrgreen:
Благодаря и браво на Цвети, че успешно стигнахме до финала! :twisted: Да му мислят по-нататък от конкуренцията :twisted:
Поздравления за организацията и в частност на предпоследния завой на СС4 - допреди да се изцепят пенайсет светкавици, видях, че атмосферата беше уникално готина! След това не виждах нищо... :mrgreen:
Ралито беше доста напрегнато за нашия отбор - през цялото време си имахме какви ли не проблемчета и вместо да можем да се съсредоточим върху карането, трябваше да мислим дали ще издрапаме до края, но въпреки това съм мноооого доволен! :wink: Изпълнихме основната ни цел на това рали -да се опознаем с бИгачката (вече си има и име, но засега е в тайна :wink: ).
Браво и на механичерите и на всички, които помагаха - справиха се доволно добре предвид условия в бокса!!!
Голямо благодаря и на момчетата, които ни върнаха "скъпоценната" броня, за да можем да стартираме на другия ден!
П.С. А Галински отдавна отказа бирата и мина на безоловен бензин! :mrgreen: :twisted:
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот damon » Сря Апр 29, 2009 14:11

Ей аз забравих - Често Цвети, Викторе! :) Сещам се преди 1 година видях една фланелка на WRC със следното лого Finishing is the start! :) Много фундаментално звучи... И айде от следващото състезание да почнем да берем ядове и от вас, ще е по-весело. :wink:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот beta_racing » Сря Апр 29, 2009 17:17

Ееее, най-накрая и аз да доживея да прочета всички страници от 10-та насам (защото до там бях стигнал преди да замина за ралито :D), за да напиша нещо :mrgreen: :mrgreen:

Изживяванията бяха супер и, разбира се, особено на ПРЕДпоследния завой на СЕ4 Церово 2 :D Аз съм един от хората, които за първи път гледат нощен етап на живо, и когато бях там и виждах допълнителните големи светлини, които преди това бях виждал само по телевизията и на компютъра, мога да кажа, че сбъднах още една моя "мечта" :D Усещането беше наистина невероятно и съм благодарен, че имаше нощтен етап! Дай боже и на друго рали тази година да се насладим на това усещане! :D Що се отнася до организацията с фойерверките - мога да кажа само едно голямо ЕВАЛА на организаторите :D Сигурен съм, че другият път (дано да е скоро) всичко ще е още по-хубаво!

Иначе за ралито: всички екипажи си имаха не малко проблеми. Важното е, че в инцидентите, които се случиха, нямаше пострадали участници или публика. Надявам се колата на Искрен Маринов да се възстанови напълно и той пак да участва И в ралитата :wink:
Иначе на СЕ6 видях, че damon-а е без прозорец, та си помислих, че му е много зор и му в станало топло :mrgreen: :mrgreen: На СЕ8 вече го бяха опаковали и що-годе усетих какво е станало на СЕ5 :D И в този ред на мисли да поправя Totogada, който каза, че са ми дали част от колата на на Оги/Ники :D - дали сте каквото сте дали на Жоро Гаджев :mrgreen: ........на него, както е тръгнало от мината година, когато върна на Стайков подкалника (или там каквото беше), благородно връща всичко, намерено по етапите, на неговите собственици :mrgreen:, така че кой каквото има да му дава на него - поне ще е спокоен, че всичко ще е точно накрая (базикче, Жоре) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот Gadjev » Сря Апр 29, 2009 17:54

Абе Дамянчо, те да дадат каса бира, пък да търсят после.... :wink:
Gadjev
 
Мнения: 240
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 14:03
Местоположение: Пловдив
Име: Георги Гаджев

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот BradurS » Сря Апр 29, 2009 18:08

Ха! Както винаги Горката е в центъра на купона :mrgreen:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали Траянови врата 2009, Нац. ш-т, I кръг

Мнениеот lancia_hf » Сря Апр 29, 2009 19:47

Вече имаме един онборд от предпоследния завой на СЕ4! :D :D :D
onboard 01.jpg
onboard 01.jpg (62.73 KiB) Прегледано 8471 пъти

onboard 02.jpg
onboard 02.jpg (67.78 KiB) Прегледано 8472 пъти

Благодаря на Стойко за съдействието! :D
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта

cron