България и WRC

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: България и WRC

Мнениеот Мартин Сурилов » Сря Фев 25, 2009 18:36

Питам! И Пламен и теб. Въведете ме в обстановката ако обичате. Благодаря предварително! :D :D :D
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: България и WRC

Мнениеот plm » Сря Фев 25, 2009 20:01

Льоб като дойде в България първо ще търси Цвети. :D Това е ясно отдавна.
По някое време може да се обади и на Вальо. :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: България и WRC

Мнениеот Мартин Сурилов » Сря Фев 25, 2009 20:08

Ще я видим тая работа!
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: България и WRC

Мнениеот efco » Сря Фев 25, 2009 20:52

Аз пьк предлагам в рали Бьлгария 2010 да се включат всички фенове и пилоти заинтересовани да стане едно хубаво сьстезание, и докато е все още италянеца тук който помага за подготовката на нашето най голямо рали предлагам щом ще е WRC да се включат следните отсечки: :lol: 1.ДЕН Боровец+Радуил , Белмекен, Мухово, Магистрала, 2 ДЕН Пещера/Св.Константин/ ,Добра Вода, Шипка-Бузлуджа/спускане/, Твьрдица/спускане/, Бьлгарка, Молова Гора, Стара Река, 3 ДЕН Детелина/Шумен/, Пивовара, Лозево и който оцелее с преход и с финал на последна отсечка- Аладжа Манастир а награждаването да се извьрши или в Варна или както преди на Албена. Мисля че това е една безумна моя мечта която няма как да се сбьдне но в Бьлгария има много и технични трасета само че няма как да се навьржат може би. Абе едно агне мога да дам на Льобчо ако не го натьрти Ясен,Крум ,Митака или пьк мом4етата сьс срив в мозачните клетки ИГНАТ, СТАЙКОВ и ЩЕРЕВ на които сьм фен! ЕХ МЕЧТИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ :D лелееее колко глупости написах! :lol:
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: България и WRC

Мнениеот vikikos » Сря Фев 25, 2009 21:03

Ех,мечти,мечти бай ефко,ама си ги навързал....тактично
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: България и WRC

Мнениеот efco » Сря Фев 25, 2009 21:07

Е да не се сьрди никой нали всеки си дьрпа кьм региона даже виж Аладжата си я има и само трябва да организирате награждаването при вас в Варна . :D :lol: :lol:
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: България и WRC

Мнениеот vikikos » Сря Фев 25, 2009 21:16

Нали това казвам-тактично.Да няма после : амо то няма рали при нас,само при вас.....аааа не е честно,ниии да си горим бензина а виии от терасите ааа
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: България и WRC

Мнениеот plm » Сря Фев 25, 2009 21:17

P.Solberg написа:...Нека Пламен да каже колко милиона евро е на плюс Злин и околността от едно рали като Барум.

Не мога да кажа цифра, но определено са на плюс!
Злин също е малко градче, сигурно не е по-голям от Сливен, но си има сериозна база от университетски общежития, а ралито е през лятото ... та са ги измислили нещата чехите


Малка корекция- общежитията в Злин са на техникуми. И още по мое време всички общежития през лятото ставаха хотели. С приключване на сесията гонеха чехите, оставахме само чужденците.
Никога няма да разберем чехите, както и те няма да ни разберат. Разликата е огромна.
В Готвалдов/Злин имаше уникално училище по дизайн. 10-20 студенти прием, почти индивидуално обучение, 6 години учене...Точно като пристигнах там се говореше за завършил изявен българин-Георги Гошмаков. С мен дойде и Росица Петкова да учи там. Промишлен дизайн. Росица беше учила 1 година в ХТИ, после в худ. академия в София. Искаха да учи цяла година чешки и после 6. Тя се пребори и завърши успешно за 6 години. Върна се у нас като дипломиран дизайнер. Не издържа на простотията у нас и прие предлиженията за работа в Чехия. Сега е там.
Подобно е и с Гошмаков. Започнал работа у нас и го карали да пише лозунги от типа "Да живее1-ви май." Приемали го като художник.
А човека е направил дизайн на трамвай за София преди 30 години и учителя му се гордее с резултата.
Голямо отклонение направих. :oops:
Прикачени файлове
Tram.jpg
Tram.jpg (84.46 KiB) Прегледано 9051 пъти
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: България и WRC

Мнениеот todor hristov » Сря Фев 25, 2009 21:35

Г-н Петков,тия отклонения направо ме удрят в центъра на кратуната и ме карат да си мисля дали не е време за евакуация...
Последна промяна todor hristov на Сря Фев 25, 2009 22:53, променена общо 1 път
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: България и WRC

Мнениеот plm » Сря Фев 25, 2009 21:52

todor hristov написа:...едакуация...

Ха, поне кажи/ми какво е това "едакуация".
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: България и WRC

Мнениеот todor hristov » Сря Фев 25, 2009 22:52

Т.е.евакуация.Днес слушах парламентарните капути и да ти кажа,ако не знаеш,ние сме the best of the best,според тях.То беше лирика,то беше проза,то беше епос...
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: България и WRC

Мнениеот lancia_hf » Чет Фев 26, 2009 17:35

plm написа:Льоб като дойде в България първо ще търси Цвети. :D Това е ясно отдавна.
По някое време може да се обади и на Вальо. :D


За кой Льоб говорите? За "колегата"? :D
29052008-1.jpg
29052008-1.jpg (427.83 KiB) Прегледано 8790 пъти

Е,мислите ли ,че имате шансове? :D

За България и WRC... И друг път съм казвал - изобщо не ми дреме и не ми пука къде в България ще се проведе кръга от WRC/евентуално/.. От сега съм си взел 10 дена отпуска :D
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: България и WRC

Мнениеот Мартин Сурилов » Чет Фев 26, 2009 17:59

Абе кой е тоя с Вальо, дето се е снимал?
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: България и WRC

Мнениеот damon » Чет Фев 26, 2009 18:15

Мартин Сурилов написа:Абе кой е тоя с Вальо, дето се е снимал?


Да бе и аз това се чудех! :mrgreen: :mrgreen:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: България и WRC

Мнениеот rossen79 » Чет Фев 26, 2009 19:55

Абе Вальо много си се вталил бе,бая време си походил на фитнес преди да се снимаш с това гащеризонче.Представям си ако ти се наложи да го обуеш наистина кво охкане,пухтене,и потене ще е,и9 накрая току виж се получила някоя цепчица на място което не е много за пред хората. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
rossen79
 
Мнения: 203
Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 22:36
Местоположение: plovdiv
Име: Росен Маджуров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 80 госта

cron