България и WRC

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: България и WRC

Мнениеот d1976 » Съб Сеп 19, 2009 12:44

От сега да се мисли за 2010 и как, ще се организират нещата, а не в последният момент да има гениални проблясъци.... :wink:
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: България и WRC

Мнениеот kashma » Съб Сеп 26, 2009 16:02

Аз бях един от противниците на врц у нас,не че се радвам по малко ,но все пак не пропускаме ли нещо.Както знаем състезанията от врц са по малко от трасетата на които се провежда,аз лично несъм чул коментар по казуса ,за 2010 година честито,обаче за 2011,никой нищо не казва . Турците взеха врц старт но си оставиха и 20 звездното рали,а ние не и след година ,когато врц-то си отиде,ше се наредим на опашката за 20 звездно рали ли или пък няма,не знам,но се надявам все някой да си задава и неудобни въпроси от този сорт.Отговор разбира се не очаквам,май няма от кого
kashma
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Сеп 17, 2007 16:05

Re: България и WRC

Мнениеот BradurS » Съб Сеп 26, 2009 20:14

Haha сещам се за БСП, ГЕРБ и изборите. Да не стане същото с Янакиев. То май мандата му изтича...
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: България и WRC

Мнениеот fen_na_krum_donchev » Нед Сеп 27, 2009 00:10

BradurS написа:То май мандата му изтича...


той кога кога е изтекал,само го бавят заради WRC-то .... :roll: :roll: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Риска става все по-голям,а удоволствието все по-малко" - З.Б
Аватар
fen_na_krum_donchev
 
Мнения: 144
Регистриран на: Съб Окт 04, 2008 16:32
Местоположение: Ловеч
Име: Иванела Иванова

Re: България и WRC

Мнениеот vangata » Пон Ное 09, 2009 19:32

Чудя се как може да има хора в този форум които не искат или не се радват че в България ще бъде включена в WRC шампионата щяли да се прецакат другите ралита.Пълни глупости радвайте се бе хора това е върха на черешката на сладоледа.
Аватар
vangata
 
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 22:50
Местоположение: Пловдив
Име: Иван Георгиев

Re: България и WRC

Мнениеот svetluo » Сря Дек 02, 2009 10:17

vangata написа:Чудя се как може да има хора в този форум които не искат или не се радват че в България ще бъде включена в WRC шампионата щяли да се прецакат другите ралита.Пълни глупости радвайте се бе хора това е върха на черешката на сладоледа.


Много си е прав човека в случая ! Какво беше преди да ни приемат за WRC - домакин , всеки плюе всеки "товари"....еми така си е за плюене са си и за товарене са си , но ето на ВРЦ - България 2010 е вече факт...кой как ще го организира вече си е проблем на хората с парите . Сигурен съм , че всеки от нас би допринесъл с всичко , което може но това не се взема в предвид от хората с парите...ще доживеем и ще видим и да се изложим....сефте (както Слави пее "......и да паднем и да бием пак ще се напием..." ) . България винаги си е била място , харесвано от всички за автомобилен спорт , така че не мисля , че след като приключим с ВРЦ през 2010 (което се надявам да не е така) има и други серии имаме и други добри ралита , но това вече е друга тема. Аз лично за себе си съм убеден и не искам да налагам мнението си , че дори и след това да пропуснем една година , в която да сме домакин на ЕРЦ , ИРЦ или ВРЦ ние пак ще се върнем с пълна сила .ИРЦ според мен е следващата стъпка , но както казах ще поживеем и ще видиме ;) .
Поздрави!!!
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 49 госта

cron