Эа Гераджиев

Дискусия за Българския Рали Шампионат

dobur den

Мнениеот Galli » Пет Апр 22, 2005 15:23

vijdam 4e otnovo se krustovat shpagi . Ste vi zaradvam 4e e naprazno ... spored men vsi4ko be inscinirano za parite na Bulgartabak ... obviniha Gerdajiev v nesto koeto ne e napravil - imam vpredvid gumite na Hebros ... i te se ottegliha ot rodniq shampionat v znak na protest ... ok
Аватар
Galli
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 15:18
Местоположение: Bulgaria

Re: Эа Гераджиев

Мнениеот MARVI » Пет Апр 22, 2005 15:43

Колко жалко е това :twisted: те нямат работа в БГ шампионата[/quote]

За Ясен хич не съм съгласен :twisted: ,а за Гераджиев където и да кара винаги ще се излага. :)
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Re: Эа Гераджиев

Мнениеот beta_racing » Пет Апр 22, 2005 15:57

MARVI написа:За Ясен хич не съм съгласен :twisted: ,а за Гераджиев където и да кара винаги ще се излага. :)


Ставаше въпрос за навигатора на Гераджиев - той също е Попов
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Эа Гераджиев

Мнениеот Galli » Пет Апр 22, 2005 16:35

ako sum chesten - ne bih kazal che Geradjiev-ml se e izlagal nqkude - Izlagaciqta si be6e na federaciqta sus skalupenoto deklasirane na Hebros ....... :oops:
just racing ...
Аватар
Galli
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 15:18
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот McCrash » Пет Апр 22, 2005 17:41

J am from SCG and J must write on Englisch. Sorry.
Geradžijev must put SCG flag on internacional rallies like Yu rally and Interspeed for Cup of Europe.
The rules are chnging and no one didn't know shure will he drive SCG Championship, will he can take points.
McCrash
 
Мнения: 95
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 00:23

Мнениеот K_Power » Пет Апр 22, 2005 18:13

Значи закони в България са ви виновни, че карате със сръбски флаг в Сърбия и Черна Гора! "Трябвало отвътре да се гледа...", абе ходи се снимай бе пич. Не стига, че карате със сръбски знамена пък и не пишеш на кирлица. Всъщност какво се занимавам с вас, я да си гледам аз Ясен и Крум и да не се занимавам с глупости пък вие продължавайте да си трошите главата.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот driver » Пет Апр 22, 2005 18:19

Какво се палиш немога да те разбера!Аз съм сигурен че 70%от българите го освиркват и плюят!Не си струва да хабиш нерви по него!На България ако не покаже резултати просто няма за какво да си говорим за него!Да се кара там да троши пари...Спирам :shock:
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот K_Power » Пет Апр 22, 2005 19:13

Ти да не мислиш, че ще покаже нещо? При Ясен, Крум, Митко, Козлеков, Маринов, ще види резултати ама през крив макарон. Да чукаме на дърво, да не става, но за да покаже нещо основните му конкуренти трябва да отпаднат до един. Иначе благодаря ти за съвета!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Paula » Пет Апр 22, 2005 19:57

Не мога да разбера защо на тези, на които не им отърва нещо все със законите се оправдават...Вярно е, че в някои случаи те наистина не са както трябва, но не винаги е така.....
Paula
 
Мнения: 47
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 14:47
Местоположение: Провадия
Име: Пламена Раева

Мнениеот Galli » Пет Апр 22, 2005 19:58

вие момчета несто сте се объркали ... и то доста като гледам ... вместо да се занимавате с нещо смислено гледате в на другия двора ... типично българска черта ... ако ме питате срам ме е, че съм българин в момента ... как във всеки спорт група Самозабравили се убиват всичко ... та Не ви е виновен герата ами като гледам Ви е крив света като цяло ...
just racing ...
Аватар
Galli
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 15:18
Местоположение: Bulgaria

за 70%

Мнениеот Galli » Пет Апр 22, 2005 20:01

едва ли 70% от българите освиркват Герата - като, че ли като, че ли 70% биха го потупали по рамото за смелостта и амбицията, заради която е сменил знамената ... защото истинския шампион не би се спрял пред нищо за да победи ... но тук в България като биеш и не си удобен ти скалъпват измислено наказание ... например с абсурдно твърдение за немаркирани гуми ... :oops:
just racing ...
Аватар
Galli
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 15:18
Местоположение: Bulgaria

и още за %-тите

Мнениеот Galli » Пет Апр 22, 2005 20:03

Срамота господа комисари, срамота ! Как решихте след 3 дни, че гумите са немаркирани ... нали знаете, че жалбите се пускат 30 минути след финала на състезанието ... как така претупахте собствените си закони ... за да отстраните Герата щото не Ви бута рушвети ...
just racing ...
Аватар
Galli
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 15:18
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот chefo » Пет Апр 22, 2005 22:28

Браво,човече харесва ми иэкаэването эа рушветите.Не е тайна эа никой че такива се бутат под масата.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Re: за 70%

Мнениеот txl » Пет Апр 22, 2005 22:30

Galli написа:смелостта и амбицията, заради която е сменил знамената ... защото истинския шампион не би се спрял пред нищо за да победи


Е тук няма как да се съглася с теб...
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот K_Power » Пет Апр 22, 2005 22:44

Абе Гали, теб ако Джиджи Гали има някакво понятие за въпросния тъпак и като ти види постовете, ще се засрами, че ти си с неговото име. Ти в ред ли си бе, и какво ми пишеш 1500 мнения едно след друго. Има един бутон промени. Срам го било, че бил българин .... а да ти кажа честно, през знаеш кое ми е от какво те е срам. Въобще не ме боли от к'во те е срам. Всеки гледал в кошарата на другия. То по твойта логика тоя форум трябва да се затвори, защото тук се обсъждат неща, а по твойта логика, ние гледаме в кошарата на другия постоянно. Какъв шампион е тоя бе, писна ми от такива които казват на най-големите льольовци и лекета, че са шампиони. Ходете и си го провъзгласявай в Сърбия за шампион, но не е и тук, защото мога да му гарантирам, че тази година, той няма да вземе място на подиума на нито едно от българските ралита, които ще кара. Поради простотата причина, че ще бъде издухан, ще бъде размазан, защото е дърво и некадърник. Аре, аз спирам до тука, защото скоро не съм бил толкова бесен.

П.П. И нещо тука в големи филми започна да влизаш, а?! "Истинския шампион не би се спрял ..." бла-бла-бла и един мармот увива шоколада в станиол. Много художествена литература четеш. Смелост. тоя ако беше смел да влезне веднъж с по-голяма скорост в завой сигурно щеше да има някакъв резултат. Ае вече ми писна, мнооо поздрави на сърбите!
Последна промяна K_Power на Пет Апр 22, 2005 22:47, променена общо 1 път
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта