Эа Гераджиев

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот damon » Пет Апр 22, 2005 22:46

K_Power написа:Абе Гали, теб ако Джиджи Гали има някакво понятие за въпросния тъпак и като ти види постовете, ще се засрами, че ти си с неговото име. Ти в ред ли си бе, и какво ми пишеш 1500 мнения едно след друго. Има един бутон промени. Срам го било, че бил българин .... а да ти кажа честно, през знаеш кое ми е от какво те е срам. Въобще не ме боли от к'во те е срам. Всеки гледал в кошарата на другия. То по твойта логика тоя форум трябва да се затвори, защото тук се обсъждат неща, а по твойта логика, ние гледаме в кошарата на другия постоянно. Какъв шампион е тоя бе, писна ми от такива които казват на най-големите льольовци и лекета, че са шампиони. Ходете и си го провъзгласявай в Сърбия за шампион, но не е и тук, защото мога да му гарантирам, че тази година, той няма да вземе място на подиума на нито едно от българските ралита, които ще кара. Поради простотата причина, че ще бъде издухан, ще бъде размазан, защото е дърво и некадърник. Аре, аз спирам до тука, защото скоро не съм бил толкова бесен.


Абе K_power-e що не вземеш малко да се поуспокоиш, а! Много си краен по всички теми забелязвам, а това никак не е добре.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот K_Power » Пет Апр 22, 2005 23:13

Ма вбесяваме бе бате Ники! Е такъв човек, който се изказва по подобен начин направо ме изкарва от кажата ми. Съжалявам за това, но ... погледни го и от моята гледна точка!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот txl » Пет Апр 22, 2005 23:19

Ми сдържай си нервите... Това е едно от най-важните неща в спорта, а ти все разправяш, че натам си тръгнал... Ами почни от тук, с тези нерви направо си за никъде....
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот K_Power » Пет Апр 22, 2005 23:23

Попринцип съм си нервак. А и цяла седмица ми е криво и за това така. Иначе бих казал, че нервите ми за спорта са подходящи. това което са казвали пилоти, за издръжливост и т.н и това което съм чел в различни книги мисля, за нервите лично аз мога да издържа.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

За Знамето

Мнениеот ВАН » Пон Апр 25, 2005 11:09

:D От доста време следя спора който водите за пустото знаме. И до кога ? Чета си тука и ми е много готино. Ама вече не мислите ли, че ставате банални ? Като не намерихте за какво друго да се захванете с Герата, знамето Ви виновно :) и най-готиното е, че не спирате да си чешете езиците с това. Струва ми се, че издребнявате. Искам само да си зададете следният въпрос : Христо Стойчков и той ли е предтел на родината :) след като колко години не си спомням риташе в USA, но това не му попрече да си остане с Българска националнос и сега целият свят да го познава като "Камата" от България. Или може би Ицето трябваше да си зашие българското знаме на гащите за да знаят хората, че виждаш ли ТОЙ бил Българин. Ако се замислите примери от този род доста даже и сестри Малееви и още много други. Хахаха Абе хора не ставайте смешни. Стига вече сте се хабили с това знаме ! Не знамето слави родината, а подвизите на нейните поданици! :) А Герата си е Българин и все още не си е сменил националността ! Можем само да му пожелаем успех :)
ВАН
 

Мнениеот TURBO » Пон Апр 25, 2005 11:21

Мале кво сравнение направи!?!?,направо ме уби!Стоичков - Гераджиев ти не си в ред,момче!Аз лично въобще не го вписвам в нашия шампионат тая година,ако караше щеше да бъде мнооого назад,добре се ориентирал да ходи да кара със Заставите в Сърбия-там има шанс!
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

Мнениеот Radiomen » Пон Апр 25, 2005 11:43

Чакайте малко!!! Пилците ще ги броим след рали Сосер,не че Герата има кой знае какви шансове след като видяхме каква ръчка дават основните претенденти (той така се курдиса ,че реално няма да участва в националния шампионат) но все пак да изчакаме да видим къде се намира той.
Radiomen
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:59
Местоположение: Sliven
Име: Панайот Бакърджиев

Мнениеот ftabaton » Пон Апр 25, 2005 13:00

Ще мие интересно да видя какво ще направи Гераджиев на рали "България"/да но стартира/, в пряка битка с Ясен, Данчони, Козлеков, Крум и Митко!!!!!
:D :D :D :D :D
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

!

Мнениеот Galli » Пон Апр 25, 2005 14:54

ftabaton - kakvo ima6 predvid kato kazva6 /ako startira ?
just racing ...
Аватар
Galli
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 15:18
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ftabaton » Пон Апр 25, 2005 17:27

Имам в придвид, че може да се откаже от обявеното в началото на годината участие на трите международни ралита в календара на БФАС!!!
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

!

Мнениеот Galli » Пон Апр 25, 2005 18:22

:roll: не мисля че сте го направи - според именно за там се готви най-вече - за сблъсъка със столичните пилоти ...
... в биткаат се раждат шампионите ...
just racing ...
Аватар
Galli
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 15:18
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот P.Solberg » Пон Апр 25, 2005 22:02

Ай стига със тея "столични" пилоти, щото почва да става банално. Не мога да разбера какъв е проблема, че някои пилоти са от София? Стига само сте я дъвкали тази тема, всичко си е напълно ясно и хората, които сериозно се интересуват от нещата ставащи в нашия шампионат знаят за какво става дума и кой е виновен, и кой не.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот K_Power » Пон Апр 25, 2005 22:42

.......
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот MARVI » Вто Апр 26, 2005 20:32

bulgarche написа:e sega dovolni li ste ... nqmalo znamena ... gluposti raboti ... taka e kato nqkoi napraviha skandal4etata s nemarkiranite gumi4ki ... sega ste si qdat palcite ... ako iskat ste slojat i marsianski znamena ... kato v Bulgaria nqma red i zakoni ...


Абе ти какво Българче си като пишеш на латиница,или май и тебе като Гераджиев те е срам от нациалнолстта ти. :evil:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот P.Solberg » Вто Апр 26, 2005 20:35

Не мога едно нещо да разбера - за какво само търсите да се заяждате. Видяхме нещата как са, обсъдихме ги, стига сте си чесали езиците, просто няма смисъл. Нека не превръщаме и този клуб в пълна селения, както стана в дир.бг.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 54 госта