В подкрепа на рали Твърдица за оставане в календара за 2009

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: В ПОДКРЕПА НА РАЛИ ТВЪРДИЦА ЗА ОСТАВАНЕ В КАЛЕНДАРА ЗА 2009

Мнениеот OgyWRC » Чет Яну 22, 2009 23:38

От трън та на глог :shock:

Вида и Твърдица са две състезания с нетипични и разнообразни отсечки ... бих казал най-голямото предизвикателство за пилотите! И двете състезания се млади и се отличават с огромен ентусиазъм от страна на организаторите !

От друга страна нищо не се чува за "планинско" Траянови Врата, както и за "най-популярното" рали София?!

Whatever, това че отпадат, не значи че няма да се организират и карат, като открити ... пък точките да си ги гледат статистиците :D
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Re: В ПОДКРЕПА НА РАЛИ ТВЪРДИЦА ЗА ОСТАВАНЕ В КАЛЕНДАРА ЗА 2009

Мнениеот plm » Чет Яну 22, 2009 23:56

plm написа:
Иван Шопов написа:... Имаме уверението на Мартин...

А кой е Мартин?

Вече разбрах кой е. Това е миналогодишния шофьор на Янакиев и сегашната секретарка на ф.
Последна промяна plm на Пет Яну 23, 2009 06:27, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: В ПОДКРЕПА НА РАЛИ ТВЪРДИЦА ЗА ОСТАВАНЕ В КАЛЕНДАРА ЗА 2009

Мнениеот GTI-8V » Пет Яну 23, 2009 00:09

Имам лошо пречуствие за некои решение, но нека да чакаме наистина решение на БФАС, но ако това по Ринг е истина ...... доста кофти
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: В ПОДКРЕПА НА РАЛИ ТВЪРДИЦА ЗА ОСТАВАНЕ В КАЛЕНДАРА ЗА 2009

Мнениеот RaPiD » Пет Яну 23, 2009 00:43

plm написа:
plm написа:
Иван Шопов написа:... Имаме уверението на Мартин...

А кой е Мартин?

Вече разбрах кой е. Това е миналогодишния шофьор на Янакиев и сегашната секретарка на ф.
Не ви ли е срам да ви управляват шофьорите и секретарките.


Тай Мартин май е отговаря за всичко във фед - срещи с пилоти, отговорник по сигурността на планинско Самоков, организатор на дрифт най-вероятно, шофьор на наблюдателите от ФИА, вземане на различни решения, правилници, абе всичко квото се сетите. :lol:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: В ПОДКРЕПА НА РАЛИ ТВЪРДИЦА ЗА ОСТАВАНЕ В КАЛЕНДАРА ЗА 2009

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пет Яну 23, 2009 09:32

Ванка ,НИКЪДЕ не съм споменавал ,че гониш личен интерес.Както знаеш почти винаги подкрепям мненията ти.Не можеш да обвиниш и мен в личен интерес тъй като въобще не се знае дали ще карам повече.Всичко което пиша тук е заради факта че ме вълнува този спорт а не заради себе си.Мненията ми винаги са конкретни и не се заяждам с никого.За разлика от теб обаче не мога да присъствам на управителни съвети и да изкажа мнението си там където има смисъл.Може би защото съм отскоро в този спорт /от 1979та/и съм некомпетентен.Затова казвам че има по равни.От друга страна обвиняваш в мрънкане и във пасивност.Не чустваш ли че има противоречие във фактите.Моето желание е също за обединение помежду ни а не за разединение.Затова винаги съм подкрепял конструктивни предложения а и аз правя такива.Затова и въобще пиша тук.Личните нападки не са ми по вкуса.Не оспорвам усилията които полагаш за промяна в този спорт и ги подкрепям.Но и когато написа онова писмо от форума разбрах ,че си го обсъждал предварително с много състезатели ,но не и с мен.Мисля че ми имаш телефона.Едно мнение в повече не е излишно.Това ще помогне да се взимат решения по близки до правилните,а грешките ще са по-малко.
А и щом си публична личност няма как да не ти споменават името.Понякога трябва да приемеш и някоя приятелска критика.Няма нищо лошо в това.
Съжалявам че се отклоних от темата,но по горе изказах мнението си.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: В ПОДКРЕПА НА РАЛИ ТВЪРДИЦА ЗА ОСТАВАНЕ В КАЛЕНДАРА ЗА 2009

Мнениеот Иван Шопов » Пет Яну 23, 2009 09:53

Миро,
Аз също нямам право да присъствам на УС. Вчерашната случка е изключение и е благодарение на желанието на диалог.
Опитвах се да ти обясня, че всеки един може да е на моето място, стига да поиска да направи нещо, да промени друго и да подбутне трето.
Относно писмото - огледай форума и ще видиш, че бях помолил всеки, който има някакви конструктивни предложения да ми пише или звънне. Съгласи се, че не мога сам да се справя с всичко и да прозвъня всички колеги.
А и сигурен съм, че тогава щеше да има реплики от сорта на "Тоя сега иска моите идеи по телефона, а после ще ги представя като свои!". В същото време забелязвам как в дадени кореспонденции или в разговори нещо, което съм представил писмено преди близо месец се чува като "Вчера ми хрумна...Предлагам!". Угодия няма както е видно.
Стигна се дотам, че мой хммм... колега пуска писмо от неговият АСК, в което защитава само и единствено личните си интереси. Не забравя най-дългият абзац да касае основно неговият автомобил и естествено не пропуска да опита да помята малко кал. Абсурдността му няма да коментирам, макар че е стигнал дотам един ден преди УС да се опитва да провали всичко. Надявам се, че това е недомислие извън подлостта, а не бъдеща традиция.
Както и да е - отплеснах се. С удоволствие бих си сменил мястото с всеки един стига да го пожелае. Обаче знаеш ли... Точно там е разковничето. Всеки обича да получава на готово и да се присъединява, но не и сам да направи нещо, вместо да чака.
И тук не нападам теб или някой друг. Познаваме се добре и знаеш, че интригите не са ми по вкуса. Това просто е днешната реалност. Надявам се в близко бъдеще всичките тези привички градени с годините да изчезнат.
А относно присъствието ми тук... Поувлякох се в последните 2-3 седмици да отговарям на всеки и за всичко. Това е временно явление, доколкото касае информацията да достига до максимум хора в спорта. Вече направихме първата крачка, направим ли втората - отново ще пропусна това "бойно поле". Съжалявам, но за пореден път се убеждавам, че колкото повече се мъчиш да отговаряш честно и обстоятелствено, толкова повече плюнки отнасяш.:-)
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 56 госта

cron