някои да знае дали Царски няма да кара Супер1600 на рали ?

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот sastezatelia » Пон Май 02, 2005 22:48

Абе аз ви казвам истината вие ако искате вярвайте.Това е.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот Lubo_car » Пон Май 02, 2005 23:27

Момчето е напълно право, теорията за убииство е официално разследвана от полските власти. Тези които не вярват, нека поразпитат какъв му беше иначе бизнеса на Кулиг и ще им стане ясно каква е вероятността за това нещо. Иначе официалната версия за трагедията е, че не е видял наближаващия влак, а прелеза е бил неосветен. За мен вероятността такъв шофьор като него, да попадне в такава ситуация е 1 на 1 милион!
Аватар
Lubo_car
 
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 13:55
Местоположение: Zeist NEDERLAND, Varna BULGARIA
Име: Любомир Любомиров

:)

Мнениеот prodrive » Пон Май 02, 2005 23:30

Възможно е да има нещо вярно , но не сме запознати естествено :)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот sastezatelia » Вто Май 03, 2005 17:33

Аз не говоря празни приказки и друг път,когато ви давам такава информация по която е срамно да се лаже надявам се да ми вярвате защото все пак сме една гилдия и невиждам никакъв смисъл да се лъжем.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот Деница » Вто Май 03, 2005 18:01

sastezatelia написа:Аз не говоря празни приказки и друг път,когато ви давам такава информация по която е срамно да се лаже надявам се да ми вярвате защото все пак сме една гилдия и невиждам никакъв смисъл да се лъжем.



Е , в лъжа никой не те е обвинявал , но пък при наличието на приключило производство да твърдиш убийство, със сигурност е меко казано параноя ... и ми понапомня за 'Елвис е жив' ....


За съжаление, грешат и най-великите ... колкото и да не ни се вярва
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Мнениеот Гост » Вто Май 03, 2005 18:37

Не знам защо но в този форум не се коментира рали спорта като такъв а само фенски пристрастия Според мен а и не само всички сте много некомпетентни и тук защитавате само собствените си пристрастия и мнения
Гост
 

Мнениеот sastezatelia » Вто Май 03, 2005 20:31

Ти пак,като си толкова компетентен защо поне не вземеш да се регистрираш?А и не виждам точно в този момент кой за какви пристрастия говори.Коментираме доста сериозна тема.Аман от такива недоволни хора от живота като теб.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот P.Solberg » Вто Май 03, 2005 21:29

Като не ти харесва може да си ходиш, не сме те вързали да стоиш с некомпетентните.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Гост » Сря Май 04, 2005 16:49

K_Power написа:Стани, Крум и Митко нямат нищо общо в стила им на каране. Ти явно не си гледал рали Траянови Врата щом говориш така. Крум плъзга, Митко въобще не. Айде стига простотии вече, тези които си гаресват Царя да си го харесват, но недейте да го сравнявате с пилоти от класата на Крум, Митко и Ясен. Не сравнявай от миналата година, защото нито колите им бяха едни и същи, нито нищо. Ясен не се бил качвал на Н4, Ясен е карал толкова коли 4х4, че си нямаш и на представа. А на Крум това муе първата кола Н4 която кара
Гост
 

Мнениеот Гост » Сря Май 04, 2005 17:12

като даваш толкова категорични мнения, ти лично начвал ли си се някога в състезателен автомобил, Тогава , пауерче, ти който си виждал само на дядо ти каручката, с един расов автомобил би трябвало да можеш да спечелиш поне Европейската купа , Не знам кое ви дава право , хора, които никога не са сядали в състезателен автомобил, от височината на своето незнание и некомпетентност да изразявате мнение кои колко може да кара,Но това явно ви е начина на мислене, прочетете три реда- баснята на Лафонтен - Лисицата и гроздето
Гост
 

Мнениеот Гост » Сря Май 04, 2005 17:20

Правилно ,няма смисъл да стоя тук, все пак се занимавам активно с рали и мислех , че може би искате да чуете и друго мнение освен вашите, но увиПродължавайте тана
Гост
 

Мнениеот damon » Сря Май 04, 2005 18:38

Anonymous написа:Правилно ,няма смисъл да стоя тук, все пак се занимавам активно с рали и мислех , че може би искате да чуете и друго мнение освен вашите, но увиПродължавайте тана


Айде пак номерата на Лили Иванова! :wink: Това е свободен форум и всеки може да каже каквото си мисли включително и ти.
В тоя ред на мисли искам да кажа отново и отново, и отново. Казвал съм го 10 пъти: Не сме някакъв цирк от "пристрастени ненормални и некомпетентни фенове", на които великите специалисти на спорта гледат отвисоко и се смеят. Като не си съгласен с нещо кажи, докажи го, и после се надявай че никога няма да прочетеш това, което те е ядосало именно защото твоето мнение е допринесло затова. Не знам как да го кажа по-ясно, но ако нещо не ти харесва трябва да направиш нещо за да го промениш, а не да чакаш то само да се промени. Дано ме разбираш...
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот P.Solberg » Сря Май 04, 2005 20:00

Илия Царски е постъпил в болница и няма да вземе участие в рали "София".
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот стани » Сря Май 04, 2005 21:18

Верно?Какво му е?
стани
 

Мнениеот P.Solberg » Сря Май 04, 2005 21:21

Двойна бронхопневмония, той още от писта "Русе" е така - само инжекции и лекарства. Но вече работата е станала сериозна.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 госта