Един въпрос?

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Един въпрос?

Мнениеот driver » Сря Апр 20, 2005 18:30

Да попитам аз и да се знае и от всички тука!Миналата година Евроком София предаваха ралитата през този сезон как ще бъде?Да се надяваме ли на филмчета или...Знам че има хора от телевизията които пишат и четат така че ако е възможно да ни информирате ще ви бъдем много благодарни! 8)
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

:)

Мнениеот prodrive » Сря Апр 20, 2005 18:49

Този въпрос ме мъчи и мен. Сезона започна , няма ТОП ТВ , от Ринга нямам идеа какво ще предприемат. Топ тв си правеше супер репортажи но за съжаление тази телевизия вече не съществува..
Евроком се справят добре с репортажите но има още много да се работи. Ще е супер ако се прави студио с с гости , било то с бивши състезатели и хора които са вътре в спорта
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот K_Power » Сря Апр 20, 2005 18:53

Еми изглежда ще си гледаме общите клипчета, които ние сме правили.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот driver » Сря Апр 20, 2005 19:03

Топ Тв има ама друг е въпроса че не ни го пускат!Миналата година го пуснаха и успях да запиша Хеброс 2003-2004 и Соссер Сливен от тях!Неможаха да го пуснат малко по рано че да хвана България и след Сосера га изключиха и до ден днешен ни ума ни дума от този канал!Но съм сигурен че съществува!А за Еврокома съм радостен и на техните репортажи за Ринг просто се откажи няма просто кой да им ги прави!Докато беше Ричард Груев се помъчи но нещо не вървеше след това пробва и в Евроком Пловдив но и там нещо спря!Та единствени ни останаха Софийския Евроком на него трябва да разчитаме! :o
И предполагам ако на ринга направят нещо ще искат да се плаща за да гледаме пример Ф1 какво я направиха :shock: Достатъчно ни е това че пускат ВРЦ за което трябва да сме им блатодарни!Но от както ни пуснаха Евроспорта на български просто ринга ми е излишен!
И на мене твоята идея ми харесва за гости в студиото но не виждам коя телевизия ще обърне внимание! :?
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

:)

Мнениеот prodrive » Сря Апр 20, 2005 19:41

Никаде няма ТОП тв слушай ме ;)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот driver » Сря Апр 20, 2005 19:43

Верно бе аз забравих че си от Шумен! :P
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот K_Power » Сря Апр 20, 2005 19:49

Аз ще питам евентуално Илиян Ашминов от спортните новини по Нова Телевизия, дали ще се излъчва нещо, дали ще се праща екип да снима и такива работи, той ми е по психология, но нещо спомена, че и тази година, Нова няма да излъчват рали България, пък малко ми е вероятно за Траянови Врата да кажат нещо, но ще видим, утре-другиден като го видя ще го питам и ше ви кажа.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Гост » Сря Апр 20, 2005 23:11

Къде се провежда точно Траянови врата :?:
Гост
 

Мнениеот MARVI » Сря Апр 20, 2005 23:15

В Костенец АМА НЕ ЗНАМ КАКВО ИМАШ ВПРЕДВИД :?:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот K_Power » Сря Апр 20, 2005 23:52

Ми бате, Траянови Врата, ако си беше направил труда да отвориш една пътна карта, после да отвориш страницата на клуба и да погледнеш картите които пуснах от миналта година и щеше да разбереш. Айде стига сега, информация постоянно да се набутва, потърси малко и тогава. Съжалявам за тона, но може би ти си 6-ия който пуска подобен пост!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот beta_racing » Чет Апр 21, 2005 00:02

K_Power написа:Ми бате, Траянови Врата, ако си беше направил труда да отвориш една пътна карта, после да отвориш страницата на клуба и да погледнеш картите които пуснах от миналта година и щеше да разбереш. Айде стига сега, информация постоянно да се набутва, потърси малко и тогава. Съжалявам за тона, но може би ти си 6-ия който пуска подобен пост!


Не е така!
Както виждаш човекът не е регистриран и може би няма време да влиза във форума толкова често (както теб и мен) за да проверява кой какво написал! Пък и какво - ако му беше дал информация щеше да има още с 10-тина човека повече на ралито!
Иначе по темата: Ралито се намира около магистрала Тракия (до тунела). Ако се сещаш има едни пътчета, които "кражат" ту от едната, ту от другата страна. Това е единия етап, а другия е малко по-насевер от магистрлата, етапа минава през село Мухово най-общо казано. Откриването е в гр. Костенец в 8 часа сутринта в неделя а първият етап е в 9:33.
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот K_Power » Чет Апр 21, 2005 00:05

http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=12
Е Дамяне, съгласи се и ти, че в раздела в който е писал човека има няколко теми за Траянови Врата и къде трябва да се рови, те не са забутани, те му вадят очите просто
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот beta_racing » Чет Апр 21, 2005 00:10

K_Power написа:http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=12
Е Дамяне, съгласи се и ти, че в раздела в който е писал човека има няколко теми за Траянови Врата и къде трябва да се рови, те не са забутани, те му вадят очите просто


Така да му беше дал линкче и на него, не да му казваш да търси :D
Хайде със здраве и лека, че ми се спи доста :shock:
:wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот speedline » Чет Апр 21, 2005 13:59

Обикновенно като има рали на другата седмица пускат по нова в неделя следобед-"Спортен свят" с Крум Савов филмче за ралито от около 15 мин.Миналата година ако не се лъжа даже бяха направили и цял филм за рали България от около половин час,че и повече!
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov


Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 52 госта

cron