11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот joni_racing » Пон Юли 28, 2008 10:00

здравейте имам един въпрос по специялно към цВети нали ти караше двете нули да не съм се самозалъгвал и до колкото видях още на първото минаване на турския паркинг ти се спука задна дясна гума как продажи след това сменихте ли я или продалжи етапа? :?:
joni_racing
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Ное 12, 2007 14:39
Местоположение: SOFIA
Име: tzvetomir hristov ivanov

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот marsianeca » Пон Юли 28, 2008 11:26

НИКИ написа:
себулба написа:тия шкоди не са там да показват атрактивно каране,а да вършат работа!







:lol: :lol: :lol: Ако карат бавно ще ги настигнат "истинските" бегачки,ако ги пуснат по-отрано-няма смисъл от тях :lol: :lol: :lol:
Аман от бисери.
Като гледам темата на къде отиде-егати тъпаците има тук :idea:

БЛИНККК :idea: :idea: :idea: :idea: добър ден що не я заключите тая тема
Аватар
marsianeca
 
Мнения: 54
Регистриран на: Съб Юни 28, 2008 23:59
Местоположение: Мусачево
Име: Григор Танев

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот tsveti » Пон Юли 28, 2008 18:05

Не четеш всичко...по нагоре Виктор е обяснил...
След Турския паркинг, карахме до широкото след селото и спряхме извън пътя там, за да се опитаме да я сменим. И тъй като крика ни беше калпав, не можахме да я оправим преди да минат ''колегите'' с последната нула и просто изчакахме да минат всички състезатели. По този начин изпуснахме и следващата отсечка.

ПП. Защо всички се цупят за обсъждането на ''нулите''? Нима форлойферите, както и еските не са част от състезанието?!? Да, зная, че темата стана скучна и банална, заради по-дългото обсъждане на въпросната случка с нас, но все си мисля, че всичко това е от значение и е пряко свързано с организацията на едно рали. И ако не се лъжа, вие, ние, всички, това ни е болното място- организацията!
Тук се видя кой колко разбира от дадени елементи на самото състезание.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот lrb » Вто Юли 29, 2008 09:43

Цвети, изчакай още 2 странички да се изпишат за форлойферите и после газ при спонсорите. Показваш, онагледяваш - ми то за тебе се изписа повече отколкото за победата на Крум :wink: - на това му се вика чиста аванта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
lrb
 
Мнения: 61
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2007 21:00
Местоположение: София
Име: Лъчезар Рубчев

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот kiko » Вто Юли 29, 2008 10:41

:lol: Заслужила си е :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот marsianeca » Вто Юли 29, 2008 16:59

tsveti написа:Не четеш всичко...по нагоре Виктор е обяснил...
След Турския паркинг, карахме до широкото след селото и спряхме извън пътя там, за да се опитаме да я сменим. И тъй като крика ни беше калпав, не можахме да я оправим преди да минат ''колегите'' с последната нула и просто изчакахме да минат всички състезатели. По този начин изпуснахме и следващата отсечка.

ПП. Защо всички се цупят за обсъждането на ''нулите''? Нима форлойферите, както и еските не са част от състезанието?!? Да, зная, че темата стана скучна и банална, заради по-дългото обсъждане на въпросната случка с нас, но все си мисля, че всичко това е от значение и е пряко свързано с организацията на едно рали. И ако не се лъжа, вие, ние, всички, това ни е болното място- организацията!
Тук се видя кой колко разбира от дадени елементи на самото състезание.

Да така е но общо взето нещата които се пишат са общо взето БЛЯ БЛЯ БЛЯ е така ми звучат що да се нападат млади пилото които искат да покажат нещо
Лично мнение това дето сте изпуснали финала си е супер направо щото представете си как щеше да мина Дончев или гонещите зад него там просто не ми се мисли
Аватар
marsianeca
 
Мнения: 54
Регистриран на: Съб Юни 28, 2008 23:59
Местоположение: Мусачево
Име: Григор Танев

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот BradurS » Вто Юли 29, 2008 17:40

Не бъди наивен. Наще топ пилоти знаят къде има камъче къде храстче пък къде е финала няма да знаят. По скоро това се отнася за дебютантите и пилотите с по-малък стаж.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот siky » Вто Юли 29, 2008 21:42

lrb написа:Цвети, изчакай още 2 странички да се изпишат за форлойферите и после газ при спонсорите. Показваш, онагледяваш - ми то за тебе се изписа повече отколкото за победата на Крум :wink: - на това му се вика чиста аванта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ами то на там вървят нещата, някои се опитаха да оплюят 0-те, ама на към реклама върви 8) Добре, че никой не е подал контестация с/у нулите, иначе още да разглобяват горките шкоди :lol:
Айде стига с този спор, няма нужда вече да се изказваме тук. Идва Стари Столици и Сливен там ще продължим темата за НУЛИТЕ. :twisted:
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот tsveti » Сря Юли 30, 2008 10:37

lrb написа:Цвети, изчакай още 2 странички да се изпишат за форлойферите и после газ при спонсорите. Показваш, онагледяваш - ми то за тебе се изписа повече отколкото за победата на Крум :wink: - на това му се вика чиста аванта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:mrgreen:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот Христоскова » Чет Юли 31, 2008 14:29

http://ams.bg/?act=content&rec=3249
Споменава се за нови отсечки, които, ще има другата година за Рали България. Къде ли ще са?
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 58 госта