11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот marsianeca » Чет Юли 24, 2008 14:38

Добре де не се карате врънкате се

Вижте тук http://www.vbox7.com/play:fc820e06 забележете къде е публиката
Аватар
marsianeca
 
Мнения: 54
Регистриран на: Съб Юни 28, 2008 23:59
Местоположение: Мусачево
Име: Григор Танев

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот the best one » Чет Юли 24, 2008 14:40

marsianeca написа:Добре де не се карате врънкате се

Вижте тук http://www.vbox7.com/play:fc820e06 забележете къде е публиката



ЛЕЛЕЕЕЕЕ,МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ,ЧЕ МИ ДАДЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ИЗГЛЕДАМ ТОВА КЛИПЧЕ! :oops: :mrgreen: :roll:
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот the best one » Чет Юли 24, 2008 14:48

ВИЖ "marsianeca",разбрах че е станал "скандал" с една от нулите на финала на Юндола.
Често в живота,човек изслушвайки една от страните при даден спор,заема страната обикновенно на тази която е изслушал,за това реших да попитам "нулите",какви са били техните задължения,за да направя изводи за себе си!
Кой прав ,кой крив,всеки си знае,ЗА СЕБЕ СИ!АЗ ЗА СЕБЕ СИ СЕ ИЗЯСНИХ!НЕ СМЯТАМ НА КОМЕНТИРАМ МОЕТО МНЕНИЕ!
СПИРАМ ДО ТУК,ЧЕ ТЕМАТА Е ДРУГА! :wink:
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот Христоскова » Чет Юли 24, 2008 15:11

:roll:
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот kiko » Чет Юли 24, 2008 20:36

marsianeca написа:Добре де не се карате врънкате се

Вижте тук http://www.vbox7.com/play:fc820e06 забележете къде е публиката



Хубаво клипче.Като гледам публиката-няма много риск на местата на които седи.Ще да е от пилотите :wink: .
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот bg_rallyfan » Чет Юли 24, 2008 21:26

the best one написа:ВИЖ "marsianeca",разбрах че е станал "скандал" с една от нулите на финала на Юндола.
Често в живота,човек изслушвайки една от страните при даден спор,заема страната обикновенно на тази която е изслушал,за това реших да попитам "нулите",какви са били техните задължения,за да направя изводи за себе си!
Кой прав ,кой крив,всеки си знае,ЗА СЕБЕ СИ!АЗ ЗА СЕБЕ СИ СЕ ИЗЯСНИХ!НЕ СМЯТАМ НА КОМЕНТИРАМ МОЕТО МНЕНИЕ!
СПИРАМ ДО ТУК,ЧЕ ТЕМАТА Е ДРУГА! :wink:

Това са общо-взето задълженията на "нулите", казано от наблюдаващия от ФИА:
motolud написа:" 000" нули може да се движи и без звукова уредба на 16 мин преди първия и трябва да провери как са подготвени хората по ЧК тата да ли измервателната техника е в изправност. При преминаването по трасето следи за хора който са на опасни места за някакви опасноти по трасето камъни дървета и тнт. "00" се движи на 14 мин преди първия повтаря задълженията на 000 + светлинна и звукова сигнална уредба." 0" 12 мин преди първия освен всичко от предходните коли сигнализира на централата на ралито дали трасето е готово за преминаването на колите. На финала на всеки етап по радио станциите се обаждахме в централата и съобщавахме какво е полужението . И тъй като е на 12 мин от първия( едната "0" ) на 30 км отсечка трябва да се движи с такава скорост че да не бъде застигната от първия състезател!!! И само още нещо да вметна че скороста на "000" и "00" трябва да бъде такава че и ние да не ги застигаме тях. Трябва да се движиме на равен интервал една от друга. В петък сутринта бяхме инструктирани от представителя на ФИА , г-н Бекяров и Павел Жеков.
bg_rallyfan
 
Мнения: 96
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 14:41
Местоположение: София- Твърдица
Име: Мартин Чорбанов

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот plm » Чет Юли 24, 2008 22:45

Хайде да кажа и аз нещо за толкова дискутираните "нули".
Юри Калчев прави всичко възможно тези "нули" да не са на Сливен.
Доста отдавна беше, слушах и попивах всякакво инфо за Златните. Как запомних треньора на националния отбор.
По радио хоризонт интервю с Юри. Нормален разговор и на въпроса, кои екипажи от разширения състав са избрани - след три имена запецна, спря. Журналиста го извади от ситуацията, но аз онемях. Какъв треньор е този като не знае 5 имена! Като младок бях ужасен.
Години след това така се развиха нещата, че много време прекарах с Георги Серафимов. Мой любимец от ученическите години.
И Жоро много ми е разказвал за участията си в националния отбор.
Например, на рали Дунав при дъжд, мъгла... Жоро върви добре, но получава указания, да върне газта, защото пръв от българите трябва да е друг. Естествено, Жоро отговаря- нека другия да дава повече газ.
Друго- при тренировки на националния отбор уговорка за сутринта в определен час.
Жоро /не пие, не пуши/ чака, чака... никой не идва и отива по трасетата.
Как да дойдат в 8ч. като цяла нощ са по барове. Обвързването става на маса.
Какво правеше в отбора Тошо Недялков, например. Лично съм убеден, че беше много готин на маса. А едва ли сте го и чували.
По подобен начин унищожиха и Валери Великов.
Мое мнение.
Юри е унищожил толкова таланти та едвали сега Цвети ще му е проблем. :)
Но, нещата вървят към- няма светлина в тунела.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот MNK » Чет Юли 24, 2008 22:58

Имал съм възможност да гледам м.с. Тодор Недялков на десетки ралита и планински и мога да кажа, че мястото му в националния отбор не е било само по "заслуги на маса". За мен ще си остане един от най-добрите български пилоти, много по-добър от повечето сегашни пилоти - надали ще има някой, интересуващ се от автомобилен спорт, който да не го е чувал - а ако е така, жалко...
MNK
MNK
 
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 01:27
Местоположение: Varna
Име: Мирослав Кацаров

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот plm » Чет Юли 24, 2008 23:04

Нека кажат другите какво знаят за него. Все пак беше в националния отбор.
Посочих него като пример. Другите са Христо Веселинов, Илиян Топлодолски,...
Не съм казал, че е слаб пилот.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот dorikin » Чет Юли 24, 2008 23:20

нека сравниме времената на цвети с времената на послените коли и да видиме каква е разликата и най накрая да се види колко бързо и опасно е карала. и само не мога да разбера какво ви е направила цвети че така я нападате. яд ви е че ви се опълчва срещу вас и имаше смелоста да контестация а не да си мълчи и да гледа несправедливости. ти явно имаш някакво отношение към нея (той си знае за кой говоря.


Уважаеми motolud некоректно е да хвърляш такива примамки ,много по лесно е да визираш хората та дори и с техните никове а дори и с имена пиша това защото след поста ми е твоят.Не нямам отношение към Цвети и повтарям аз не съм в трибунала на БФАС до който е подадена нейната контестация отностно участието и в дамският приложен шампионат ,отделно темата стана безкрайна цитират се имена изисквания коментират се гледни точки а истината е че Юри се развика защото колата влезна с голяма скорост във стопа а не че колата е карана на уволнение по трасето просто между финала и стопа скороста се намалява нищо повече правилното име на отговорникът за организиране на ВРЦ назначен от ФИА е Пиеро Судано.След като и Пазарджишката група взе участие искам да ги поздравя за професионалният подход добрият външен вид и отлично организираните пунктове момчета не гледайте парите ясно е че ви пренебрегват важното в случая е че имате подход това трябва да ви радва.За лошият реквизит съм съгласен трябва инвестиция в по съвременен такъв но и за това си има отговорен по реквизит.
Усмихвай се докато имаш зъби ?
Аватар
dorikin
 
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Юли 18, 2007 17:23
Местоположение: SOFIA
Име: Мартин Марков

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот maro » Чет Юли 24, 2008 23:32

Радвам се че го има този форум на супер компетентните,които определят кой има талант и кой не.Трябва тимовете от WRC да се допитват до вас при избора на пилтоти.Това не трябваше ли да е сайт на рали феновете.Съжалявам ,но смятам почвате прекалено насериозно да се вземате,тук трябва да се води няк'в градивен обмен на информация,а не якото избиване на комплекси.
Намериш ли верния път,не стой на едно място.http://www.myspace.com/marostoychev
Аватар
maro
 
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 13:41
Местоположение: София
Име: Мариян Стойчев

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот plm » Чет Юли 24, 2008 23:44

maro написа:Радвам се че го има този форум на супер компетентните,които определят кой има талант и кой не.Трябва тимовете от WRC да се допитват до вас при избора на пилтоти.Това не трябваше ли да е сайт на рали феновете.Съжалявам ,но смятам почвате прекалено насериозно да се вземате,тук трябва да се води няк'в градивен обмен на информация,а не якото избиване на комплекси.

Нещо не те разбрах добре.
Аз чета и пиша във форума и сайта на еврц, аутоспорт.чз.
Тук пиша от мъка.
Защото виждам каква простотия е.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот BradurS » Чет Юли 24, 2008 23:45

Не си прав и мисля че Цвети доста стабилно каране показа с тая совалка.
Ей завистта особено в България няма почивен ден...заради това сме на това диридже и няма и да има светлина в тунела.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот Victor » Чет Юли 24, 2008 23:52

@ Dorikin - Сега и на теб ще обясня какво точно се случи, та веднъж завинаги да се приключи тази тема. Причината да се получи така със спирането на стопа е, че табелите за финала от лявата страна на трасето бяха махнати, тъй като (както разбрахме после) са пречели на траекторията на автомобилите. Моя е, може би, грешката, че не видях табелите от дясно - може би заради храстите от дясната страна, поради което съответно не съм й казал "ФИНАЛ", но както и да е... Нали не смяташ, че идеята ни е била да продъжаваме на ура, след като сме финиширали???
Идеята, все си мисля, е да работим заедно, а не да си крещим! Ако Юри беше дошъл с нормален тон, може би нещата щяха да станат ясни още тогава! А не да ни овиква, все едно сме някакви дебили, които са дошли просто с идеята да поюркат малко шкодите. Ние също искаме това състезание да стане част от WRC!!!
Хубаво е и той да помисли по този въпрос (защото съм сигурен, че ще му споделиш написаното) и следващия път преди да вика, да попита има ли причина...
Айде, със здраве!
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот RaPiD » Чет Юли 24, 2008 23:55

Еее ако не се развика как ще се покаже колко е велик. У нас всеки се прави на велик, а най-лесно е като се развикаш на някой в лицето пред останалите...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта

cron