11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот plm » Пет Юли 25, 2008 00:14

А, къде изчезнаха умните писания на ...Саа..как му беше името
Докато му отговоря на простотията и добър човек е заличил поредната глупост.
Там отговорих и на maro, поредния нов пишещ, но не прочел старото писано.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот damnit » Пет Юли 25, 2008 00:46

Вижте сега, ще изкажа моето мнение по въпроса, който вече повече от 10 страници дискотирате. Смятам, че мнението ми е неутрално, защото от всички съфорумници познавам лично само един. Та относно карането на нулите, на мен лично ми хареса. От това, което успях да видя (3 етапа от ралито) показаха чисто, дори атрактивно каране, което да се хареса на публиката. Незнам какви скандали са ставали и кой прав, кои не, но мисля, че вече всичко това е в миналото и няма нужда да бъркаме с пръст в раната. Тя и без това е голяма и дълбока. . . Обръщаме се напред, гледаме в бъдещето и макар да ни е трудно да се опитваме да бъдем оптимисти и да чакаме по-добро. Рано или късно всичко ще се оправи и ще гледаме ВРЦ и в България.

Айде със здраве и на 2-3-ти август ви чакаме в Шумен! :P 8) :wink:
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот себулба » Пет Юли 25, 2008 08:23

тия шкоди не са там да показват атрактивно каране,а да вършат работа!
себулба
 
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Юни 15, 2008 16:37

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот Niki Cvetkov » Пет Юли 25, 2008 09:19

себулба написа:тия шкоди не са там да показват атрактивно каране,а да вършат работа!

Тия шкоди се взимат под наем,за не толкова малко пари.Знаеш ли кога ще дам толкова пари да се "возя на шкода с тръби" само и само защото някой казал да карам по-бавно.НИКОГА!!!Цвети и другите са се борили да карат,а вие ги обвинявате,че са карали бързо!Пак питам Маркус с 0-лата бързо ли е карал :lol:
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот RaPiD » Пет Юли 25, 2008 09:28

себулба написа:тия шкоди не са там да показват атрактивно каране,а да вършат работа!


Ами те си я свършиха повече от перфектно, кво мрънкаш бе!
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот Мартин Сурилов » Пет Юли 25, 2008 09:46

Дайте да не бъркаме форлойферите с S-ките! И едните и другите трябва да си вършат работата, но има разлика между тях. Значи аз, доколкото прочетох и разбрах, тук вървят някакви обвинения към tsveti, сякаш е S, а не 0. Нулите трабва да преминат по трасето със състезателно темпо, така както ще направят след тях и всички останали участници в състезанието и ако наистина е имало някакъв проблем с разположението на знака за финал на етапа и не се е виждал, то "по-добре" това да стане с форлойхерите, от колкото с всички останали след това. Значи, който е крещял там, според мен е било по-добре да си използва енергията за поставянето на табелата на правилното място, ако това не е било така. Така че, според мен, допускайки неволно тази грешка, форлойфера си е свършил работата.
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот Sando » Пет Юли 25, 2008 10:13

http://www.youtube.com/watch?v=e01xeFetv_g
Я вижте как се кара 0 със сърце и стига сте плямпали :)
Аватар
Sando
 
Мнения: 122
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 13:16
Местоположение: Исперих
Име: Александър Бурдин

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот tsveti » Пет Юли 25, 2008 10:30

Мартин Сурилов написа:Дайте да не бъркаме форлойферите с S-ките! И едните и другите трябва да си вършат работата, но има разлика между тях. Значи аз, доколкото прочетох и разбрах, тук вървят някакви обвинения към tsveti, сякаш е S, а не 0. Нулите трабва да преминат по трасето със състезателно темпо, така както ще направят след тях и всички останали участници в състезанието и ако наистина е имало някакъв проблем с разположението на знака за финал на етапа и не се е виждал, то "по-добре" това да стане с форлойхерите, от колкото с всички останали след това. Значи, който е крещял там, според мен е било по-добре да си използва енергията за поставянето на табелата на правилното място, ако това не е било така. Така че, според мен, допускайки неволно тази грешка, форлойфера си е свършил работата.


Благодаря за това мнение.
Смятах да не пиша в темата, тъй като наливаме от пусто в празно, но тъй като темата все пак е за най-голямото БГ рали, а не за някое състезанийце с приложен характер, реших и този път да си направя труда.
Към мнението на Мартин Сурилов... :arrow: Много правилно го е казал човека. Дали има пристрастно отношение към мен или просто всички са били под пара, поради ''натягането'', не зная, а вече не ме и интересува честно казано, но работата е там, че явно само определени хора трябва да си вършат работата. Защо при нас нещата стават толкова трудно?! Ми ето един ясен и пресен случай как в България се вършат работите! Някой крещи на друг без да си е направил труда да попита, оттам другия да не остане по назад започва да крещи и той...и ето ни една несвършена работа, та макар и толкова малка част от това рали. Ама тук малка част, там малка част и ето как се получават голямата част несвършени, или недобре свършени задачки в организацията и протичането на самото рали.
Един скъп за мен човек, все ме учеше... на глупака отговори с мълчание! Радвам се, че след този случай, за пореден път разбрах колко истина има в думите му.

Някои ''скрити'' личности в този форум май започнаха да сядат доста накриво и да не им е удобно...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот motolud » Пет Юли 25, 2008 13:20

http://vbox7.com/play:8a4126f6
вижте сами как се кара 0 при полужение че след теб идва някой пилот който се бори за първо място :)
както каза марто сурилов издънката се получи при нас и ние си свършихме работата макар и неволно си свършихме работата а за човека със якия глас дето вика без да провери дали трябва да вика мисля че е редно да се извини на екипажа на цвети и виктор. и дорокин или марто както искаш не беше хубаво да изопачаваш нещата пред гн Капев
Аватар
motolud
 
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Юли 21, 2005 20:20
Местоположение: на софия
Име: Галин Гетов

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот Христоскова » Пет Юли 25, 2008 15:31

[quote="motolud"]http://vbox7.com/play:8a4126f6
вижте сами как се кара 0 при полужение че след теб идва някой пилот който се бори за първо място :)
както каза марто сурилов издънката се получи при нас и ние си свършихме работата макар и неволно си свършихме работата а за човека със якия глас дето вика без да провери дали трябва да вика мисля че е редно да се извини на екипажа на цвети и виктор. и дорокин или марто както искаш не беше хубаво да изопачаваш нещата пред гн Капев[/

Клипчето е добро и много красноречиво. Цвети е много пряма и за това и стана неудобна за определени хора. Заставам, зад думите на Цвети-тя е една от малкото, които имат куража да кажат за една малка част от нередностите и пропуските в автомобилният спорт в България. До кога, ще има ХАОС и поради незнание,кой каква отговорност носи и на кой каква му е работата, ще се получават недоразумения. Аз бях свидетел на това, как за едно толкова значимо събитие, като рали България, нещата се организираха, сякаш някой играеше на развален телефон... Имам едно предложение-официалният сайт на Рали България да е РАБОТЕЩ. Там е мястото да се дават предложения и да се изказват мнения за това рали. Недопустимо е от разни сайтчета да се търси информация и да се сглобяват нещата за това, каква, ще е организацията...кои, ще са участниците ... Следващата година нека я няма тази дезинформираност. Много благодаря на етусиастите, които,без да са задължени да ни информират за това,какво се случва на ралито,го правиха много добре. Имаше много добри екипи, които се отказаха от ралито в последният момент-вече сигурно знаете защо, не е нужно да повтарям факти. Питам всички ви-има ли реално място с този капацитет, което да събере всички участници през 2010?
Готови ли сме технически за едно такова събитие?Обучават ли се хора? Малко трудно се получава организацията с българската публика, а когато дойдат пълните автобуси с чужденците през 2010,какво ли чудо,ще е тогава :roll:

P.S. На градивна критика се сърди само този, на който така му е удобно.... :!:
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот valio » Пет Юли 25, 2008 21:32

От доста изчетено по темата оставам с впечатление че Цвети е спечелила място на подиума на финала на ралито(нищо лично), че "0"-те са направили най голямата атракция на ралито.Това е като вица за чукчата, който гледал доста пъти рекламата на "Малборо" и накрая си купил кон. Темата е за рали"България" -всеки да сподели къде , какво е видял. "О" -те ги оставете-те са си в организацията на ралито.
valio
 
Мнения: 271
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 21:25
Местоположение: sliven
Име: Валентин Иванов

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот dorikin » Пет Юли 25, 2008 22:49

Незнам какво съм изупъчил пред Капев просто когато комисаря по безопасноста на ФИА види дадена ситуация и се притесни от същата е необходимо да се коментира ситуацията ,но щом искаш да знаещ ще ти кажа че казаното от екипажа като аргумент на примера на Калчев е меко казано неадекватен аз все си мисля че човек който има амбиция да се състезава догодина нетрябва да мисли така все пак публиката е важна небива да я ликвидираме нали.Viktor не знаех за момента с табелите но за ваш лош късмет проблемът бе че на стопът бе ФИА иначе нищо нямаше да се случи и в интерес на истината аз съм соло играч след състезание не докладвам на никой ,но бъди сигурен че има много които го правят както и да е аз предлагам да приключим темата защото отиваме в безкрайността със нея ако има теми от ваша страна за диалог помежду ни телефонът ми не е тайна с удоволствие ще коментираме моята и вашата гледна точка не само на това състезание а и на други пожелавам успех на всички участници и читатели на дискусията.
Край.
Усмихвай се докато имаш зъби ?
Аватар
dorikin
 
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Юли 18, 2007 17:23
Местоположение: SOFIA
Име: Мартин Марков

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот emilzah » Съб Юли 26, 2008 17:40

dorikin написа:....След като и Пазарджишката група взе участие искам да ги поздравя за професионалният подход добрият външен вид и отлично организираните пунктове момчета не гледайте парите ясно е че ви пренебрегват важното в случая е че имате подход това трябва да ви радва.За лошият реквизит съм съгласен трябва инвестиция в по съвременен такъв но и за това си има отговорен по реквизит.


Въобще не става въпрос за парите ни, защото, с много малки изключения, всички момчета от нашата бригада са готови да съдийстват и без пари, а даже някои от новите ни момчета бяха с нас по постовете, за да се учат на място. За разлика от другите бригади ние им излизаме почти без пари на организаторите, защото не сме от понеделник командировани със семействата си на Боровец и защото единствено на нас не ни докараха с нарочен бус инвентара, а ние ходихме с буса ни да си вземем материалите и да си ги върнем.
Не ми се влиза в подробности, защото за всеки поне малко запознат с "организацията" на ралито му е ясно, че сме "скъпи на триците и евтини на житото", а за да се вкарат в ред нещата се иска малко желание и много усилия.
Аватар
emilzah
 
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Юни 07, 2008 20:05
Местоположение: Пазарджик
Име: Емил Захариев

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот НИКИ » Съб Юли 26, 2008 19:48

себулба написа:тия шкоди не са там да показват атрактивно каране,а да вършат работа!







:lol: :lol: :lol: Ако карат бавно ще ги настигнат "истинските" бегачки,ако ги пуснат по-отрано-няма смисъл от тях :lol: :lol: :lol:
Аман от бисери.
Като гледам темата на къде отиде-егати тъпаците има тук :idea:
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Re: 11-13 юли рали "БЪЛГАРИЯ" 2008

Мнениеот nana » Съб Юли 26, 2008 22:38

:D
nana
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 10:07

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта

cron