02-04 май Рали “ВИДА” АСК “Престиж” Нац. ш-т ІІ кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: 02-04 май Рали “ВИДА” АСК “Престиж” Нац. ш-т ІІ кръг

Мнениеот k.nikolow » Пет Апр 04, 2008 20:27

група Х,евала на ОРГАНИЗАТОРА
k.nikolow
 

Re: 02-04 май Рали “ВИДА” АСК “Престиж” Нац. ш-т ІІ кръг

Мнениеот fokus » Пет Апр 04, 2008 23:22

От доста време не съм писал ама като виждам темата и ме засърбяха пръстите, имам идея за това рали, и тя е да бъде организирано не за асфалт а за макадам, има доста участъци "равно дунавско поле" на които може да се направи карта, защо това да не е първото българско ИЗЦЯЛО макадамово рали? Пък и преди се е карало малко макадам ... По принцип съм за "иновации" или по скоро иностаризация, БФАС ВЪРНЕТЕ НАДЕЖДАТА НА ФЕНОВЕТЕ ДА ГЛЕДАТ ПОНЕ ВЕДНЪЖ В ГОДИНАТА НЕЩО РАЗЛИЧНО!!!
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Re: 02-04 май Рали “ВИДА” АСК “Престиж” Нац. ш-т ІІ кръг

Мнениеот yozo » Съб Апр 05, 2008 02:31

Ще е много готино на макадам.
Ама повече от полвината наши пилоти кво ша правят кът немогад да карат на друго освен АСВАЛТ. :?: :lol:
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Re: 02-04 май Рали “ВИДА” АСК “Престиж” Нац. ш-т ІІ кръг

Мнениеот maier 007 » Съб Апр 05, 2008 10:15

yozo написа:Ще е много готино на макадам.
Ама повече от полвината наши пилоти кво ша правят кът немогад да карат на друго освен АСВАЛТ. :?: :lol:
Не съм съгласен с това мнение не може да твърдим нещо при положение ,че не сме го гледали.Смятам ,че е доста по лесно да се свикне от асфалт на макадам .И не забравяите че Ясен спечели в Австрия на макадам.
maier 007
 
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 14:52
Местоположение: Стара Загора
Име: Иван Господинов

Re: 02-04 май Рали “ВИДА” АСК “Престиж” Нац. ш-т ІІ кръг

Мнениеот shumen_90 » Съб Апр 05, 2008 20:44

yozo написа:Ще е много готино на макадам.
Ама повече от полвината наши пилоти кво ша правят кът немогад да карат на друго освен АСВАЛТ. :?: :lol:



Ще се научат ! :D
Добрите пилоти могат да карат на всякакви настилки ... нека и наще да се докажат
и с 2те ръце съм ЗА макадам :) :D
Аватар
shumen_90
 
Мнения: 110
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 17:06
Местоположение: София
Име: Георги Милков

Re: 02-04 май Рали “ВИДА” АСК “Престиж” Нац. ш-т ІІ кръг

Мнениеот SAS_Fen » Нед Апр 06, 2008 01:39

Като идея не е никак лошо,НО много малко пилоти могат да си позволят да си преправят колата от асвалтова за макадамова :(
Резултатите идват след усилени тренировки.
Аватар
SAS_Fen
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 21:15
Местоположение: Троян
Име: Кирил Круслевски

Рали ВИДА

Мнениеот ludia_s » Пон Апр 14, 2008 17:24

Mай
02-04 Mай Рали “ВИДА” АСК “Престиж”
Какво мислите ще стане дали пак Митко ще е първи.
Крум Дончев и Стойко Вълчев трябва да са оправили междинен диференциал на Субаруто.
Илия Царски да ли ще се е излекувал от бронхопневмония си.
Ако Дончев и Царски се състезават дали няма да се разиграят първите 3 места между Митко,Дончев и Царски
Ne pali dushata,pali gumite!!
ludia_s
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 17:00

Re: Рали ВИДА

Мнениеот tsveti » Пон Апр 14, 2008 17:31

:shock:

Така като гледам, Дунев и Попов /и други/ май не влизат в сметките ти?!?
:lol:

ПП. Царски последно поради липса на спонсори ли не взе участие или отново е бил много болен? :roll:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Рали ВИДА

Мнениеот Niki Cvetkov » Пон Апр 14, 2008 17:32

Рали Вида не влиза в програмата на Дончев,но след неуспеха на Траянови врата може да има и промяна.Относно Царски при него проблема за пореден път беше в липсата на гуми,а не здравословното му състояние.
За мен битката си остава същата като в Траянови врата,като очаквам по-предно класиране от Пламен(заради повечето спускане по етапите) ако успее да настрои Ево-то , с оглед на представянето му през миналата година с Фиата.
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Re: Рали ВИДА

Мнениеот shumen_90 » Пон Апр 14, 2008 19:06

Защо при положение ,че вече има тема за рали Вида отваряте тема в която ще има същото съдържание ?
Аватар
shumen_90
 
Мнения: 110
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 17:06
Местоположение: София
Име: Георги Милков

Re: Рали ВИДА

Мнениеот ludia_s » Пон Апр 14, 2008 20:08

shumen_90 написа:Защо при положение ,че вече има тема за рали Вида отваряте тема в която ще има същото съдържание ?

извинявай ама аз не я намерих темата, а тарсих макар и малко но не съм я видял извинявам се
Ne pali dushata,pali gumite!!
ludia_s
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 17:00

Re: Рали ВИДА

Мнениеот shumen_90 » Пон Апр 14, 2008 20:47

ludia_s написа:
shumen_90 написа:Защо при положение ,че вече има тема за рали Вида отваряте тема в която ще има същото съдържание ?

извинявай ама аз не я намерих темата, а тарсих макар и малко но не съм я видял извинявам се





Не се извинявай .. няма нищо .. :)

Колкото до състезанието .. очертава се и 2рия кръг от шампионата ни да е много интересен :)

Какво става с Катето ,ще кара ли във Видин ? .. Нямам търпение да я видя в действие с Цитрона :D 8)
Аватар
shumen_90
 
Мнения: 110
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 17:06
Местоположение: София
Име: Георги Милков

Re: 02-04 май Рали “ВИДА” АСК “Престиж” Нац. ш-т ІІ кръг

Мнениеот andrey kokalov » Чет Апр 17, 2008 13:19

Катя ще кара.Царски сигурно няма да се пусне,последно каза за финансови проблеми.Румен мисля,че сте се намеси сериозно.На Траянови врата всички се оплакваха от фракцията,която за колите с преден мост си беше голямо изпитание.Славов е настроил колата и се очаква добро представяне.Пепи Гьошев е на домашното рали на екипа си и няма да е пестелив на каране.А и той сам каза,че са уточнили колата.Ясен има да си връща и за колата,и за късмета.Очаквам много от него.Стайков мисля да е в топ 3,мое мнение.Игнат също показа добри резултати,ако се опази от грешки ще се намеси и той в борбата отпред.Искрено се надявам веско и Данчо да оправят колите и да се пуснат и те.Ще има и много хобита,макар и победителят да е почти ясен.
Като цяло това ще е първото истинско рали за годината.Всички са си настроили колите,надявам се да няма толкова отпаднали.Очаквам едно наистина оспорвано и интересно състезание.Да победи най-бързият и да мине без инциденти!!!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: 02-04 май Рали “ВИДА” АСК “Престиж” Нац. ш-т ІІ кръг

Мнениеот P.Solberg » Чет Апр 17, 2008 21:01

Не бих споделил мнението ти, че всички са настроили колите си, защото асфалта на "Вида" е коренно различен с този на Мухово и Славовица. Още повече, че тези изключително бързи отсечки с много бързи завои и прави, с тези превали надали ще се по вкуса на автомобилите с предно предаване. Основни фаворити за мен ще са 4х4 и турбо моторите. Лично мнение, но надили някой с предно предаване ще може да се намеси за призовите места ако Н4-ките нямат проблеми.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта

cron