Рали Траянови Врата

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот nenovsport1 » Сря Апр 16, 2008 04:24

честито на завършелите ралито и от мен Б НЕНОВ
Аватар
nenovsport1
 
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 21:15
Местоположение: САЩ
Име: Baycho Nenov

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот vassil.oreshkov » Сря Апр 16, 2008 09:14

lancia_hf написа:ОК! След такива факти, мога само да се засрамя за горенаписаното от мен и мисля да поръчам на баба ми да ми сглоби едно Ево да си ходя напред-назад, със сигурност ще се справи :wink: Колко му е да вдигне телефона и чужденците да долетят и да ми я сглобят,да лепне две лепенки и да завие няколко болта,никакви усилия не се искат, на сън ще ги свърши тия работи, пък може и в отбора ви да я вземете на работа, без това й е малка пенсията. Само че не разбрах едно- хем '' Второ-факта че коли се подготвят в БГ, е повече от радостен! '' хем ни доказваш на практика че '' такъв филм няма '' :shock: Е, на кое се радваш тогава? Защото аз след това изказване вече не се радвам! Искаш-не искаш ти обезцени труда на колегите си, поне в моите очи... А за солта на спорта не мисли - ти първо си свърши твоята работа, ние каквото можем правим за спорта, или и към нас имаш съмнения... може би и ние не сме изцяло българи... :evil:


Защо четеш между редовете?!
Жалко,че не си ме разбрал правилно! Несъществуващите филми и неистините ако те кефят -просто си вярвай, нямам против...
Да радостно е че се подготвят коли в БГ! Изрично съм подчертал,че труда на механиците е изключителен и достоен за уважение!!!
Без тях наистина нищо няма да се случва!
Работата ми се опитвам да я върша,повярвай ми не се пестя.
Остави баба си на мира и моля те опитай се да спазваш добър тон...и да четеш внимателно!
vassil.oreshkov
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 23:53
Име: Васил Орешков

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот siky » Сря Апр 16, 2008 09:20

vassil.oreshkov написа:
lancia_hf написа:ОК! След такива факти, мога само да се засрамя за горенаписаното от мен и мисля да поръчам на баба ми да ми сглоби едно Ево да си ходя напред-назад, със сигурност ще се справи :wink: Колко му е да вдигне телефона и чужденците да долетят и да ми я сглобят,да лепне две лепенки и да завие няколко болта,никакви усилия не се искат, на сън ще ги свърши тия работи, пък може и в отбора ви да я вземете на работа, без това й е малка пенсията. Само че не разбрах едно- хем '' Второ-факта че коли се подготвят в БГ, е повече от радостен! '' хем ни доказваш на практика че '' такъв филм няма '' :shock: Е, на кое се радваш тогава? Защото аз след това изказване вече не се радвам! Искаш-не искаш ти обезцени труда на колегите си, поне в моите очи... А за солта на спорта не мисли - ти първо си свърши твоята работа, ние каквото можем правим за спорта, или и към нас имаш съмнения... може би и ние не сме изцяло българи... :evil:


Защо четеш между редовете?!
Жалко,че не си ме разбрал правилно! Несъществуващите филми и неистините ако те кефят -просто си вярвай, нямам против...
Да радостно е че се подготвят коли в БГ! Изрично съм подчертал,че труда на механиците е изключителен и достоен за уважение!!!
Без тях наистина нищо няма да се случва!
Работата ми се опитвам да я върша,повярвай ми не се пестя.
Остави баба си на мира и моля те опитай се да спазваш добър тон...и да четеш внимателно!

Уж и аз четох вниматално, ама щом казваш,че четем между редовете :?
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот lancia_hf » Сря Апр 16, 2008 10:56

vassil.oreshkov написа: Защо четеш между редовете?!
Жалко,че не си ме разбрал правилно! Несъществуващите филми и неистините ако те кефят -просто си вярвай, нямам против...
Да радостно е че се подготвят коли в БГ! Изрично съм подчертал,че труда на механиците е изключителен и достоен за уважение!!!
Без тях наистина нищо няма да се случва!
Работата ми се опитвам да я върша,повярвай ми не се пестя.
Остави баба си на мира и моля те опитай се да спазваш добър тон...и да четеш внимателно!



Отговорих ти на ЛС, няма смисъл да тормозим хората, това вече си стана Личен Спор :wink:
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот rally_girl » Сря Апр 16, 2008 14:59

nenovsport1 написа:честито на завършелите ралито и от мен Б НЕНОВ

Eхе, супер....Байчо Ненов, липсваше ни на това състезание, а и на следващите ще ни липсваш! :D
Браво и от мен на всички успешно стартирали и финиширали!
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот speedline » Пет Апр 18, 2008 11:50

Рали "Траянови врата" през погледа на Тодор Славов + бонус - онборд на екипажа на БулБет Рали Тийм от СС6
http://www.shakedown-bg.com/home/index. ... &Itemid=26
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот touza » Съб Апр 19, 2008 00:58

Ето още малко снимки от събота.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?User ... mId=115145
Аватар
touza
 
Мнения: 44
Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 16:35
Местоположение: София
Име: Йордан Славчев

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот EVOsport » Нед Апр 20, 2008 10:52

MIROSLAV MARINOV написа:Ами те всички подготвители правят колите с готови части от производителите.Да не мислиш ,че сами си пилят моторите ,произвеждат си елементите по окачването,спирачките и т.н.Въпроса е че има разни тънкости по подготовката на автомобилите въобще.Понякога ,да не кажа в повечето случаи дребните недоглеждания прецакват работата.Нека не омаловажаваме работата на момчетата.

Далеч съм от мисълта, че ево 9 се дялка като някой ВАЗ ;д
Но и настройките които пилотите сами трябва да подберат са може би най-важни през едно състезание, Митко си го каза най-точно на интервютата.
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта