Рали Траянови Врата

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Рали Траянови Врата

Мнениеот Evolution_X » Нед Мар 02, 2008 12:16

Остават по малко от 40 дена до първото Рали от сезона.... (Траянови Врата)

Всеки с нетърпвние чака този старт защото едва там ще се изяснят повечето слухове кой какво щял да кара :)))

Кой ще успее да вземе 1вото място, кой как ще се представи, кой ще кара за публиката кой за време кой за натрупване на опит, за преживяването и т.н :)))

Дали Димитър Илиев ще се включи в 1вата надпревара в родния шампионат ?
Дали Игнат Исаев ще се представи така зрелищно с ЕВО то както с предишните си коли ?
Дали Пламен Стайков ще е намерил ресурс и да участва с Пунтото и обърка сметките на доста хора ?
Дали Крум Дончев ще се е адаптирал на новата с икола и от 1во състезание ще играе за челното място ?
...

според мен много такива въпроси има всеки :)))
Аватар
Evolution_X
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:59

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот Lubo » Нед Мар 02, 2008 13:26

За мен нещата са ясни-Митко Илиев първи,Яската и Крум Дончев-бой за второто място.Залагам на все пак на Ясен.....кво да го прая-на сърце ми е :D .След тях Тошко-ще ги плясне на някое рали тея пред него,но едва ли ще е на Траяновите.Игнат чупи вече два пъти колата на тренировки.А дано стига толкоз и покаже това онова.Има и още пилоти,но като цяло нещата са ясни:най-отпред ще са силни пилоти със силни ФИНАНСИ :wink: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот Evolution_X » Нед Мар 02, 2008 18:41

:)

може и така както си казл да стане :)

аз лично мисля друго :)))

това че Игнат счупил колата на тренировки според мен е по добре отколкото на състезание :)
аз лично смятам че той ще направи всичко възможно да участва и да бие на траянови врата :)
направо ще си играе за 1во място :)

а сигурна ли ти е информацията че Митко ще кара на Траянови врата ?
нали ушким тази година нямаше да кара в родния шампионат ?

а за ясен и крум ще се въздържа да коментирам че да не се засегне никой във форума :)

успех на всички и дано да дадат всичко от себеси :)))
Аватар
Evolution_X
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:59

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот maier 007 » Нед Мар 02, 2008 19:27

Независимо кой с какво ще участва,да пожелаем успех на всички. :D
maier 007
 
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 14:52
Местоположение: Стара Загора
Име: Иван Господинов

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот ILKO RACING » Пон Мар 03, 2008 00:47

Доколкото рабрах митко май щял да кара целия наш шампионат но не съм сигурен така дочух
Зад всеки преуспял мъж стой красива жена,а зад всяка красива жена стой богат любовник

http://www.racingforvarna.com
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот Evolution_X » Пон Мар 03, 2008 09:54

множко ще му дойде според мен...

Български шампионат
Европейски шампионат
GT3...

според мен поне от едното ще трябва да се откаже...

или да вземе още 5 механика и да ги подкара всичките :)))

дано да кара в Българския шампионат :)
лично мое мнение е че ще е доста интересен и пълен с емоции сезон :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
Evolution_X
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:59

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот rally_m » Пон Мар 03, 2008 13:55

Между Крум и Ясен ще е интересно,но май нещата клонят в поуза на Дончев.Все пак нали ще кара новата Импреза,която била много по-добра от предната и от Ево 9 :roll:
Ако Митко Илиев кара на Траянови Врата,мисля че няма да има особенни проблеми за 1-то място,но все пак се надявам Игнат да го 'понатупа' :lol:
Също така ще е много интересно и между Дунев и Славов,който нищо чудно и да се намесят и в борбата в челната 3-ка :)
Общо взето ни учаква доста интересен сезон :D
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот Niki Cvetkov » Пон Мар 03, 2008 16:25

И както никой не споменава Стайков ... така пак няма да усетят от къде им е дошло :twisted:
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот P.Solberg » Пон Мар 03, 2008 17:01

Стайков си е сила. Тази кола също не е за подценяване, дано му стигне ресурса да я поддържа. Не съм много убеден за това Субару, никъде не видях да е много по-добро от Ево 9, където съм я гледал винаги е след 5-то, 6-то място.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот SiDe*ShumeNAutoSport » Пон Мар 03, 2008 17:49

Съгласен съм,че новото субару не показа че е по добро от ево 9 особенно в аржентинският рали шампионат :D ,но това е друго място и събитие, нека се пренесема отново в Бг където с нетърпение чакам борбата м/у Митко(ако участва) Крум и Игнат!Нека да не подценяваме Стайков с неговото пунто което може да им "вгорчи" класирането :P .Очаквам големи борби този сезон (чул ме Господ)!! На всички участници може само да им пожелаем зрелищно и безаварийно каране и както казват "Нека най-добрия да победи" :D :D 8)
THINK FEEL DRIVE
Аватар
SiDe*ShumeNAutoSport
 
Мнения: 96
Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 11:15
Местоположение: Шумен
Име: Момчил Марчев

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот andrey kokalov » Пон Мар 03, 2008 19:22

Ми вече като гледам ги класирахте,те да си седят вкъщи и да гледат какво са направили по телевизията!!!!
Не забравяйте,че е първо състезание!Много хора са се наточили,има и нови(непознати) автомобили.Митко има тестове с Ферарито,не мисля,че ще е много конкурентен на това рали.Крум и Игнат са с нови за тях коли,ще им трябва време да свикват с настройките.Славонен си е сила,всеки го знае,но не ми се вярва да прескочи Румен Дунев.Надявам се Гвоздейков най-накрая да я подкара тая бургия,че да ви изненада.........Гераджиев може да се включи в борбарта след 10 място,всеки знае на какво е способен,а никой не го спомена.Катето е с нов автомобил,очаквам предпазливо каране,поне първия ден.И май забравяте Ники Златков,до тогава колата трябва да е готова,а и ще има право да я кара............В този ред на мисли ще има и много драгстери от ладите,ще е интересно..........Царски за втора година е с неговият автомобил,ако си намери читав навигатор(бате Бойко,или някой друг) да го спира да не прави глупости ще се намеси според мен в челната тройка.Ясен ми е слабост,но с тези неуточнени коли напоследък,не знам..........Ще бъде и с нов навигатор.
И най-вече най-достойният да победи!!!!!!!!!Да няма инциденти,времето да е подходящо,да има много публика(хора,отишли да се веселят,а не да си показват магариите или от къде са!),да има и много бегачки и ДАНО това да е началото на най-интересният шампионат през последните 10 години!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот andrey kokalov » Пон Мар 03, 2008 19:32

Забравих Гого Белчев,вече доста време е с този навигатор,очаквам добро представяне.Стайков ще натупа доста хора,стига да не се хвърли от пренавиване!Доста време чака момента да подкара.Едно рали за година не е достатъчно според мен!
А относно заформящият се спор(за кой ли път!!!!!!!!!!!!!!!!????????????) за новата кола на Крум братята японци са направили много добър тест,а някой от вас(евала) си е направил труда да го качи при клиповете.Погледнете там какво се случва и не забравяйте,че у нас все още ралитата са САМО на асвалт.............Пък и както вече споменах Крум ще му свиква поне до България!С това си твърдение не искам да обидя неговите фенове,просто говоря на база на минали години.
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот НИКИ » Сря Мар 05, 2008 11:01

Фенът в мен говори:Гьошев,Попов и Славов.
Но си мисля,че класирането ще е Илиев,Попов,Славов,Гьошев и Исаев.Дано не ме чуе дявола,но новото Суби много се трошело :wink: .
Дано бати Томи си е свършил добре работата.
В а/6 очаквам изненада през сезона-ако Катето е постоянна,а Дунев се бори за генерално :wink:
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот Niki Cvetkov » Сря Мар 05, 2008 11:06

НИКИ написа:Фенът в мен говори:Гьошев,Попов и Славов.
Но си мисля,че класирането ще е Илиев,Попов,Славов,Гьошев и Исаев.Дано не ме чуе дявола,но новото Суби много се трошело :wink: .
Дано бати Томи си е свършил добре работата.
В а/6 очаквам изненада през сезона-ако Катето е постоянна,а Дунев се бори за генерално :wink:

По твоите думи личи,че Гьошев ще кара на 100% :D Така ли е :?:
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Re: Рали Траянови Врата

Мнениеот joni_racing » Чет Мар 06, 2008 11:54

ми от мен иэкам да пожелая на катето да стартира в траяновите врати с повече късмет и така да и тръгне през целия рали шампионат та дори да свикне с новата кола и да се класира колкото се може по напред astra racing astra racing astra racing
joni_racing
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Ное 12, 2007 14:39
Местоположение: SOFIA
Име: tzvetomir hristov ivanov

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта

cron