рали и сняг......

Дискусия за Българския Рали Шампионат

рали и сняг......

Мнениеот michev68 » Пон Дек 31, 2007 17:44

понеже често си тегля клипчета от уникалния унгарски сайт Lepoldsportvideo /съжалявам не знам как да ви дам линк, но като влезете в сайта клипчето с днешна дата/, днес изтеглих едно клипче което трябва да се пусне на всички наши велики летни пилоти - на сняг явно се кара, при това с много хъс и желание и то значително по-лоши автомобили, но просто явно трябва да можеш да караш....
only rear wheel drive
michev68
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 22:54
Местоположение: Търговище
Име: Николай Мичев

Re: рали и сняг......

Мнениеот Сашо Христов » Вто Яну 01, 2008 12:03

michev68 написа:понеже често си тегля клипчета от уникалния унгарски сайт Lepoldsportvideo /съжалявам не знам как да ви дам линк, но като влезете в сайта клипчето с днешна дата/, днес изтеглих едно клипче което трябва да се пусне на всички наши велики летни пилоти - на сняг явно се кара, при това с много хъс и желание и то значително по-лоши автомобили, но просто явно трябва да можеш да караш....


Ти като си толкова отворен с тези изказвания виждал ли си изобщо как нашите пилоти тренират на сняг та даваш такива оценки за тях .Моля за кратък отговор с да или не,а не разтегляне на локуми. :evil: :evil: :evil:
Сашо Христов
 
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 22:44
Местоположение: София
Име: Сашо Христов

Мнениеот ILKO RACING » Вто Яну 01, 2008 14:07

http://lepold.autoalkatreszborze.hu/
тук е въпросното клипче на сняг
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Re: рали и сняг......

Мнениеот onTe » Вто Яну 01, 2008 15:27

Сашо Христов написа:
michev68 написа:понеже често си тегля клипчета от уникалния унгарски сайт Lepoldsportvideo /съжалявам не знам как да ви дам линк, но като влезете в сайта клипчето с днешна дата/, днес изтеглих едно клипче което трябва да се пусне на всички наши велики летни пилоти - на сняг явно се кара, при това с много хъс и желание и то значително по-лоши автомобили, но просто явно трябва да можеш да караш....


Ти като си толкова отворен с тези изказвания виждал ли си изобщо как нашите пилоти тренират на сняг та даваш такива оценки за тях .Моля за кратък отговор с да или не,а не разтегляне на локуми. :evil: :evil: :evil:


А ти като ги виде , май само с тренировките си остават :D ( Рали София 2007 )
onTe
 
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 20:26
Име: Михаил Божков

Мнениеот littleredaudi » Вто Яну 01, 2008 16:56

Сашо Христов = INTEGRALE . Ако е същия човек пак се изказвате неподготвени. Май с Док Лукан спретват и бързи Ланчии и бързи Алфи. Бийте го човека поне на едно планинско пък тогава давайте гръмки изявления :lol:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот michev68 » Вто Яну 01, 2008 19:21

не ме и интересува как тренират, това им е работата и да се подготвят както искат, по важното се вижда на клипа, а за другото всеки има глава на раменете си да мисли и да си прави изводи, явно на сняг могат да се карат само Лади, или унгарците имат повече средства или по-добра методика, така ли излиза накрая :?:
only rear wheel drive
michev68
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 22:54
Местоположение: Търговище
Име: Николай Мичев

Мнениеот Сашо Христов » Вто Яну 01, 2008 19:57

michev68 написа:не ме и интересува как тренират, това им е работата и да се подготвят както искат, по важното се вижда на клипа, а за другото всеки има глава на раменете си да мисли и да си прави изводи, явно на сняг могат да се карат само Лади, или унгарците имат повече средства или по-добра методика, така ли излиза накрая :?:


Не ми разтягай локуми попитах те точно, кратко и ясно- виждал ли си ги
Сашо Христов
 
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 22:44
Местоположение: София
Име: Сашо Христов

Мнениеот Сашо Христов » Вто Яну 01, 2008 19:59

littleredaudi написа:Сашо Христов = INTEGRALE . Ако е същия човек пак се изказвате неподготвени. Май с Док Лукан спретват и бързи Ланчии и бързи Алфи. Бийте го човека поне на едно планинско пък тогава давайте гръмки изявления :lol:


Да същия човек е :wink:
Сашо Христов
 
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 22:44
Местоположение: София
Име: Сашо Христов

Мнениеот michev68 » Вто Яну 01, 2008 20:01

не съм ги виждал ,а ти като си айде да ни просветлиш
only rear wheel drive
michev68
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 22:54
Местоположение: Търговище
Име: Николай Мичев

Мнениеот Сашо Христов » Вто Яну 01, 2008 20:29

michev68 написа:не съм ги виждал ,а ти като си айде да ни просветлиш


Аз ги гледам от 96г насам ,а и не само ги гледам , а и тренирам с тях и те уверявам че същите кадри можеш да видиш на живо тук в България тия дни на този хубав сняг.Но какво ти обяснявам всъщност-гледай си клипчета от интернет,люпи семки пред компа и се радвай.Спора е тъп и безпредметен и за това спирам преди да сме нарушили добрия тон защото това е неизбежно по -нататък. :wink: :wink:
Сашо Христов
 
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 22:44
Местоположение: София
Име: Сашо Христов

Мнениеот littleredaudi » Вто Яну 01, 2008 20:48

Би те просветлил сигурно ма с тоя тон и непознавайки човека срещу тебе едва ли! А да се научим първо да уважаваме опонента си пък тогава да сме с големите изявления и претенций! Що се отнася до карането и аз не бях щаслив от решението да се отмени рали София, че исках да гледам как кара определин човек ма ето на отмениха го. По въпроса с подготовката всеки пилот преценява положителните и негативните стрени на евентуално стартиране в такъв етап. Аз поне бих помислил дали да карам при такива условия. С риск да ме сметнете за страхливец но като знам, че на сняг хич не ми спори карането по-скоро бих спрял отколкото да троша кола и рискувам живота на другия в екипажа.Това разбира се е само мое мнение.
И нещо друго, че сега се сетих! Поканиха ви да карате на сняг. Вероятно на Ярема! Айде като има по-специалисти да се видиме там пък ще видиме кой колко може да върти волана. После няма да има извинения от сорта " ма не разбрах" "ма колата ми не е подходяща и гуми немам и..."
Тамън ще покажете на начинаещите като мене как се кара :wink:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот michev68 » Вто Яну 01, 2008 21:36

Кого и къде са канили да кара не ми е ясно за какво говориш и явно ме бъркаш с някого, никъде и с никого не съм тръгнал да се меря и както ти написа, че си имаш твое мнение, то така и аз би трябвало да имам право на свое, но явно не е така. За мен дискусията приключи
only rear wheel drive
michev68
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 22:54
Местоположение: Търговище
Име: Николай Мичев

Мнениеот bobi_racing » Сря Яну 02, 2008 00:42

Ето още едно клип4е как се кара ЛАДА на сняг :wink: http://www.rally24.com/rally-video/lada-vfts.html
:D
Аватар
bobi_racing
 
Мнения: 223
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 21:55
Местоположение: ЯМБОЛ skype: bobi_wrc
Име: Боян Христов

Мнениеот tsveti » Сря Яну 02, 2008 11:00

Това не е каране, това е каране на умирачка...
Мисля, че приключихме с безсмислените си коментари. Не можем да съдим някой без самите ние да сме постигнали нещо повече, или поне толкова.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: рали и сняг......

Мнениеот Sando » Вто Фев 19, 2008 11:24

На умирачка е като няма ролбари иначе всеки се готви доколкото му позволяват средствата пък в БГ няма рали на сняг за кво им е на пилотите да хабят средства за да се подготвят на настилка на която няма да карат :idea:
Аватар
Sando
 
Мнения: 122
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 13:16
Местоположение: Исперих
Име: Александър Бурдин

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 54 госта

cron