4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот kashma » Пон Окт 13, 2008 09:43

Не мога да разбера как Стайков с това пунто на хиляда години си бие Румен а и не само него,браво и на Тошко много здраво,Митко тактика това е ясно
kashma
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Сеп 17, 2007 16:05

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот SVIL3N » Пон Окт 13, 2008 09:54

kashma написа:Не мога да разбера как Стайков с това пунто на хиляда години си бие Румен а и не само него,браво и на Тошко много здраво,Митко тактика това е ясно



И кое не разбрахте Стайков е по-добър с "пунто на хиляда години "
Изображение
Аватар
SVIL3N
 
Мнения: 210
Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 00:34
Местоположение: Sliven
Име: Свилен Стефанов

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот todor hristov » Пон Окт 13, 2008 15:53

Гледайте му онборда в шейкдаун и всичко ще ви стане ясно.Стайков е агресивен пилот и Н4 не е за него.Правя прогноза-ако някой качи Вуко-младши на С2000,и му направи тактика,майко мила,голям бой ще падне-шампионата на България няма да е предизвикателство за него.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот maier 007 » Пон Окт 13, 2008 17:23

todor hristov написа:Гледайте му онборда в шейкдаун и всичко ще ви стане ясно.Стайков е агресивен пилот и Н4 не е за него.Правя прогноза-ако някой качи Вуко-младши на С2000,и му направи тактика,майко мила,голям бой ще падне-шампионата на България няма да е предизвикателство за него.
Подкрепям напълно казаното, за Стайков.И да кажа ,че ми хареса и карането на Н.Диков.Това момче напредва с всеки старт.
maier 007
 
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 14:52
Местоположение: Стара Загора
Име: Иван Господинов

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот ftabaton » Пон Окт 13, 2008 18:16

maier 007 написа:
todor hristov написа:Гледайте му онборда в шейкдаун и всичко ще ви стане ясно.Стайков е агресивен пилот и Н4 не е за него.Правя прогноза-ако някой качи Вуко-младши на С2000,и му направи тактика,майко мила,голям бой ще падне-шампионата на България няма да е предизвикателство за него.
Подкрепям напълно казаното, за Стайков.И да кажа ,че ми хареса и карането на Н.Диков.Това момче напредва с всеки старт.

Да браво на Диков, особенно на Детелината беше безпогрешен. А за Стайков просто нямам думи мисля че ня спускяне няма кой да го бие.
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот patsoharbaliev » Пон Окт 13, 2008 18:16

голямо каране на илиев няма що :x
Тактика к'во да правиш
Аватар
patsoharbaliev
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 15:55
Местоположение: Твърдица, Студ. Град
Име: Пламен Харбалиев

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот bobbi » Пон Окт 13, 2008 18:19

А за Стайков просто нямам думи мисля че ня спускяне няма кой да го бие.[/quote]



Славов къде го забрави? :lol:
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот NIKI WRC » Пон Окт 13, 2008 21:16

Дай линк за онборда на Стайков че нещо немога да го открия! :?
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот isaev_fan » Пон Окт 13, 2008 22:47

NIKI WRC написа:Дай линк за онборда на Стайков че нещо немога да го открия! :?


Явно момчето имаше впредвид он-борда от Рали Сливен...СЕ "Кипилово", просто го дава като пример...
Изображение
Team: INTERLEASE Racing
Driver: Ignat Isaev
Co-Driver: Stefan Kordev
Аватар
isaev_fan
 
Мнения: 334
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 00:42
Местоположение: София
Име: Теодоси Димитров

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот rally_girl » Вто Окт 14, 2008 11:03

RS_TURBO написа:Но ако нещата и другият сезон продължават да стоят по този начин Крум ще бъде UNSTOPPABLЕ !!!

Че той винаги си е бил! :wink: Честито на победителите и всички успешно завършили! :D
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот dod0 » Сря Окт 15, 2008 14:42

Еврокома голяма излагация с тоя посен репортаж :|
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот Danchoni » Сря Окт 15, 2008 15:22

Честито на победителите! Добър завършек на сезона, до последно не се знаеше кой ще е шампион, предвид че всичко се слючва едно отпадане на Твърдица на Митко и Крум беше Шампион. Добре си разпределиха силите от IRT знаейки че ще е голям риск да тръгнат да се гонят с кола S2000, той и Митко си го каза, с ЕВОТО според мене спечели достатъчно състезания, и може да се каже че е с крачка назад с модата :lol: Дано намерят стредства и той и Ясен за S2000 да можем да се наслъждаваме на битката догодина, която ще е безмилостно жестока ако тримата се появят с такива бегачки. Макар че ми е трудно да си представя Ясен с кола с атмосферен двигател( не че не сме го виждали) но неговия стил не е точно за такава кола. А за "Господин тактика" мисля че зад волана на S2000 ще е адски бърз, дори си мисля че ще по-бърз и от Крум като съпоставка. Видяхме че на миналото 2007 българия си ги победи всичките СОВАЛКИ и то не с малко разлики, и то с доста по слаб автомобил. Ще поживеем и ще видим. Дано пролетта стане още по красива с появата на още някоя ИСТИНСКА БЕГАЧКА като на Крум.
Пламен Стайков както винаги раздаде една голяма газ както той си може, защо всички се очудиха че с това пунто бие ДУНЕВ, еми просто е СТАЙКОВ СИ Е СТАЙКОВ, догодиан го вписвам претенден за титлата. А дай боже някой чичко паричко му връчи в ръцете S2000 както някой беше споменал, майко не ми се мисли, голям бой ще падне. Само му трябва още малко да разбере че трябва да е бърз в цялото рали е не само в отделни отсечки, и по малко излишен риск разбира се. :)
Аватар
Danchoni
 
Мнения: 175
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 23:46
Име: Йордан Ковачев

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот todor hristov » Сря Окт 15, 2008 17:55

Я господа съфорумници да помислим върху идеята да помогнем на това момче.Чехите как успяха.Мисля,че с общи усилия,кой с каквото и колкото може,да промотираме тази кърджалийска надежда.Ако шефовете на форума мислят,че може да излезе нещо от идеята,нека пуснат нова тема та да подискутираме.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот patsoharbaliev » Сря Окт 15, 2008 23:52

todor hristov написа:Я господа съфорумници да помислим върху идеята да помогнем на това момче.Чехите как успяха.Мисля,че с общи усилия,кой с каквото и колкото може,да промотираме тази кърджалийска надежда.Ако шефовете на форума мислят,че може да излезе нещо от идеята,нека пуснат нова тема та да подискутираме.


Че кого имаш предвид?
Аватар
patsoharbaliev
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 15:55
Местоположение: Твърдица, Студ. Град
Име: Пламен Харбалиев

Re: 4-то рали "ТВЪРДИЦА" 2008 - открито международно

Мнениеот golf_1 » Чет Окт 16, 2008 05:44

Пламен Стайков,чувал ли си го.....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 79 госта

cron