Ще успее ли българския фен...

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Ще успеете ли да промените рали спорта?

да
37
44%
не
41
49%
с помоща на...(добавете в отделен отговор).
6
7%
 
Общо гласове : 84

Мнениеот ifcho » Пет Ное 30, 2007 16:29

Не казвам, че нищо не трябва да се прави. Това което се опитвам да кажа е, че не е това начина.

Какво ви пречи да пуснете едно писмо до федерацията? Сто мнения изписахте в тая тема, 1/5та от времето да бяхте отделили за тва писмо, щеше муцка да стане :)
Пък като не ви отговорят, пробвайте се да намерите някой от федерацията, който да ви изслуша и да обърне внимание на проблемите, които забелязвате. И така, начини много, без да се саботират етапи :)
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Мнениеот chefo » Пет Ное 30, 2007 17:19

Видяхме Иван Шопов докъде стигна със писмата...На следващото състезание след писмото- писта Дракон другаря Янакиев едва ли не го изкара крив, че писал до тях :evil:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот Lubo » Пет Ное 30, 2007 17:23

ifcho написа:......Пък като не ви отговорят, пробвайте се да намерите някой от федерацията, който да ви изслуша и да обърне внимание на проблемите, които забелязвате. И така, начини много, без да се саботират етапи :)............


Няма такъв във федерацията :idea:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот plm » Вто Дек 04, 2007 00:13

Владо, за съжаление е точно така.
И си мисля, че е необходимо да се прочете макар и още бедно
http://history.rally-club.net/storage/m ... =xa0adc68b
Цени се кой с какво е допринесъл за спорта.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Ще успее ли българския фен...

Мнениеот evca » Пон Яну 28, 2008 21:05

Май,май няма да успее Българския фен да промени нещата.
Просто сме консуматори-ходим,гледаме,ядеме и пиеме.Не ни дреме дали ще гледаме Бг. пилоти или чужди-важното да ни е гот.

Феда също няма намерение да контактува с феновете.2 месеца след голямата новина и гръмките възгласи:трябва да се обеденим,да работим заедно и тн. ,за да стане хубаво ралито(България 2010),никой не написа нищо тук.......поне едно елате до федерацията,дайте някакво мнение.................то като се замисля.........май това РАЛИ КЛУБ ........какво е?Нищо лично към всеки един от вас.

Нямаше смисъл от всичките тея писаници до тук.Всичко ще си остане по стария начин.Е имаше желание за някакви промени преди два месеца,но след голямата новина всички ахнахме и се потулихме.
Най-много на някой завой група пияни зрители да метнат някое дърво на пътя и да кажат:ние спираме ралито заради........

Писна ми да чета всякакви щуротии тук,та затова и аз реших да напиша нещо.

Лека вечер.
Изображение
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
evca
 
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 13:43
Местоположение: София
Име: Ева Петрова

Re: Ще успее ли българския фен...

Мнениеот plm » Пон Яну 28, 2008 22:17

Ха!
Съгласен съм с написаното. Но, трябва и друго да кажа.
Защо няма диалог между фед и рали-клуба? Казвам клуба, не форума.
Въпрос на разбиране, на интереси, на интелект...
Колкото и да критикувам фед много горд бях за България 2010. И казах/написах-господа от фед, кажете с какво може да помогнем?
Никакъв отзвук!
В Чехия, например, има диалог. У нас няма. Хората водят диалог, животните не могат.
Нормално е в техен сайт да напише отговор ...нашия Камен.
И ще издам една тайна .
Защото не искаме да ни оприличават с някакви случайни фенове на рали спорта ще има легитимни членове на рали-клуба.
Мен, например ме знаят почти всички тук. И бих искал да знам с кой дискутирам/коментирам.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Ще успее ли българския фен...

Мнениеот damon » Пон Яну 28, 2008 22:43

plm написа:Нормално е в техен сайт да напише отговор ...нашия Камен.


Пламене при нас има едно разбиране, че тука във форума нямат място хора "разбирачи". Аз винаги съм казвал, че няма нищо лошо някой по-известен да пише и че никой няма да го изяде, но това е положението. Засега "разбирачите" ще ги отчитаме само в статистиката като посетители. А чехите, ще изядем още хлебец докато ги стигнем и като организация на феновете, и като управление на спорта.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Ще успее ли българския фен...

Мнениеот plm » Вто Яну 29, 2008 01:58

evca написа:...

Писна ми да чета всякакви щуротии тук,та затова и аз реших да напиша нещо.

Лека вечер.

Щото и на мен ми писна от щуротии.
Последна промяна plm на Вто Яну 29, 2008 09:03, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Ще успее ли българския фен...

Мнениеот Lubo » Вто Яну 29, 2008 07:59

Повече мнения по тая тема по-добре(според мен).
И аз съм на мнение,че фед-а няма никакъв интерес от чужди мнения(помощи) по подготовката на най-престижното мероприятие в историята на автомобилния спорт в България.Може би са прави до някъде-наистина до голяма степен сме консуматори на изпълненията на пилотите,а и нямаме реално никакво мнение по организацията на каквото и да е.
Ники,няма начин да стигнем Чехите-на друго ниво са.Ние сме аматьори и пилоти и фенове.Имаме известни постижения в професионалното изграждане на отбори в България,но като цяло сме си аматьори.Такива ще си останем,докато при тях нещата са по-различни-имат си клубове,дават заплати и коли на пилоти,организациите на феновете са на про ниво:заплати на движещите фигури,заплати на фотографи.......... .Всичко опира до пари,а парите са спонсори,а спонсорите готови да дават пари в България не знаят какво е автомобилен спорт :wink: .Няма как и да разберат.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Ще успее ли българския фен...

Мнениеот damon » Вто Яну 29, 2008 11:23

Аз говоря за съвсем друго - за писането във форума. Иначе съм говорил с хора от федерацията които имат някакви идеи за включването на фенове в организацията, така че в това отношение не са съвсем затворени... Ще видим.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Ще успее ли българския фен...

Мнениеот golqmcho_rs » Пет Фев 29, 2008 13:36

водата руши скалата не с сила а с постоянство ако има едно такова постоянство мисля че ще се получават нещата ако се исказват по чести претенции на фенове относно състезания и организация ще е много по добре за всички тъи като ако не са хилядите фенове няма да има и реклама от спонсорите няма да има и рали и така че не е зле като идея да се сформира
клуб които да има представител в федерацията така гласовете ще бъдат чувани а решения и идеи ще бъдат вземани в клуба от феновете
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта