РАЛИ СОФИЯ-последен кръг от нац. шампионат.

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот НИКИ » Вто Ное 13, 2007 10:20

ifcho написа:Баси, вие го изкарахте, че света е свършил с тва рали.
Пилотите не ги чух така да се оплакват, пък тука какви ли не квалификации, били страхливци, били кви ли не.
Ми купи си кола и я карай бе. Като не ти харесва организацията - организирай ти, никой не те спира :idea:


Ми значи не си бил на правилното място та да чуеш различни неща.Трудное да се организира нещо,още по-трудно е да се състезаваш.Спор няма.Само дето всичко опира до пари.Ще карам,ама нямам пари.Всичко при нас опира до пари-колкото повече толкова по-напред в класирането.Без мама и тати не стават нещата.
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Мнениеот the best one » Вто Ное 13, 2007 11:54

Ядосвах се за това, че само негодуваме и никога не правим нищо.

Тогава защо не се опиташ да промениш та макар и една нищожна част от всичките тези неща, които изброяваш?[/quote


На какъв език трябва да обясня,за да ме разбереш,че правата си ги потърсих още преди две години,но отговор все още чакам???
Какво,да продължавам да си губя времето в писане на жалби ли?

След като изброи толкова много причини, защо продължаваш да участваш? -Може би от любов към спорта...


Колкото и да не ти се вярва има хора,които обичат спорта!И ако в теб имаше тази тръпка и любов,която изпитва всеки един спортист,никога не би ми задала този въпрос.
И както се казва любовта има навика да се надсмива над разума и благоприличието.Любовта няма граници ,тя не подбира....



tzveti се усети и спря да пише (поне в темата)...the best one, по-добре следващото ти мнение по това, което започнахте да "говорите", да е нa ЛС, а не в темата.

beta_racing
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот НИКИ » Вто Ное 13, 2007 20:49

ГАНДИ ПРЕЗИДЕНТ!!!!!!!!!!!

НИЕ ЗА КАКВО СМЕ ДОШЛИ?ДА КАРАМЕ ЛИ ИЛИ ДА СЕ ЛИГАВИМЕ!

БЕЗ ДУМИ!!!!!!

Инж.Златков отново е чел някакви странни правилници :lol:

Тея които сте били на прескоференцията бая сте се смеяли :lol: :lol: :lol:

Гледам в момента ГТВ.
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Мнениеот onTe » Вто Ное 13, 2007 20:52

ми да , поне няма да имат проблем с финансиране :)
onTe
 
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 20:26
Име: Михаил Божков

Мнениеот Lubo » Сря Ное 14, 2007 13:16

http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=5512

Ще спестя коментара в статията.Като лека под.. ..... подхвърляне е мнението,че сме искали да се кара само през юли около морето.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Lubo » Сря Ное 14, 2007 13:17

Да се сърдя ли,да се смея ли,ама станахме за смях.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот P.Solberg » Сря Ное 14, 2007 13:27

Е че ние винаги сме си ставали за смях - опитите за изгонването на Тлъстяк, отмяната на рали "София", контестациите срещу Илиев. Поводи колкото искаш.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот MNK » Сря Ное 14, 2007 14:09

С тези изисквания за безопасност май се прекалява. Че валяло било сняг - че какво толкоз - който има здрави гащи, ще стартира, който не - ще гледа и ще се учи. И през 1992 г. ( мисля ) по време на Рали "Сосер-Сливен" ( април ) имаше сняг на Българка и на Чумерна, но никой не спря да карал. Всеки си е направил сметката и каквото е можал е направил тогава.
Ей заради такива отлагания няма да имаме успехи. Щото успехите от последните години са не поради това, че Митко Илиев, Ясен и Крум са супер пилоти на световно равнище, а поради това, че ФИА превърна Европейския шампионат в бледа иматация на това, което той беше. При никаква конкуренция - няма какво да се лъжем - са постигнати тези успехи. Там, където имаше конкуренция, се видя какво стана - едно нищо.
Просто пилотите ни са прекалено изнежени - това не е шах, а рали.
ДАЙТЕ ДА НЕ СЕ ПРОВЕЖДАТ ИЗОБЩО РАЛИТА, ЩОТО Е ОПАСНО. МИ ТО Е ОПАСНО, ЗАЩОТО АВТОМОБИЛНИЯТ СПОРТ В СВОЯТА СЪЩИТА Е ТАКЪВ. НИМА НЕ СА СТАВАЛИ ТЕЖКИ ИНЦИДЕНТИ И НА СУХ АСФАЛТ И СЛЪНЧЕВО ВРЕМЕ - КАКВО ДА ГОВОРИМ ТОГАВА.
Сега е много по-лесно - няма смесени настилки, няма кой знае колко дълги етапи, няма нощно каране, няма малки неутрализации, а има вякакви улеснения.
Срамота е заради пилотите ни от близкото и по-далечното ни минало!!!
MNK
MNK
 
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 01:27
Местоположение: Varna
Име: Мирослав Кацаров

Мнениеот НИКИ » Сря Ное 14, 2007 21:10

:lol: В тоя ред мисли ето какво пише на новата ми придобивка:
Прикачени файлове
P1100172.jpg
P1100172.jpg (73.79 KiB) Прегледано 8638 пъти
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

здравеите

Мнениеот joni_racing » Сря Ное 14, 2007 21:46

по мнението на mnt че нашите састезатели са се изнежили имаш определено право и на мен така ми се струва може би би триабвало да погледнат в историята и да видят как навремето 70-80те години нашите бивши састезатели не са карали митсубишита,субарута и др.ами са карали с наи обикновенни коли като руските лада и москвич не са имали такива спонсори и пак са карали на снияг и си мислия че е имало и много повече снежни покривки :D
joni_racing
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Ное 12, 2007 14:39
Местоположение: SOFIA
Име: tzvetomir hristov ivanov

Мнениеот jujoracing » Сря Ное 14, 2007 21:57

Според мен всеки екипаж би трябвало да бъде подготвен за подобни условия.Не би трябвало състезаниети да бтде прекратявано заради 5 см сняг.Все пак трябва да има и атракция за публиката. :wink:
Аватар
jujoracing
 
Мнения: 188
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 16:11
Местоположение: Шумен
Име: Жулиян Атанасов

Мнениеот Rally Fan » Чет Ное 15, 2007 00:20

jujoracing написа:Според мен всеки екипаж би трябвало да бъде подготвен за подобни условия.Не би трябвало състезаниети да бтде прекратявано заради 5 см сняг.Все пак трябва да има и атракция за публиката. :wink:


Има една съществена малка подробност.... В регламента на ралито пише "Гуми с шипове не са разрешени." Като се предполага, че условията на ралито няма да са зимни. Следователно... е по-добре да бъде отменено ралито от гледна точна сигурността на състезателите и публиката. Друг е въпроса защо се отмени цялото рали, а не само първия ден..(ако може някой да обясни), и след като се знаеше още 3-4 седмици преди ралито, че е възможно да има заснежени трасета, организатора не би ли могъл да пусне бюлетин достъпен за всички, че са възможни снеговалежи около датите на ралито и се разрешава използването на зимни състезателни гуми. Според мен...има много неизвестни в отменянето на ралито... но само шепа хора, знаят реалните причини за прекратяването на състезанието. :roll:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот P.Solberg » Чет Ное 15, 2007 09:49

Чавдаре, гуми с шипове така или иначе не могат да се използват, защото доколкото съм чел в закона - те не са разрешени да се карат дори за нормални коли. Проблемът бе никакъв, просто хората си прецениха, че не им се занимава и си отмениха ралито директно без да оценят, че условията са се променили.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот TEO » Чет Ное 15, 2007 10:55

./
Lubo написа:http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=5512

Ще спестя коментара в статията.Като лека под.. ..... подхвърляне е мнението,че сме искали да се кара само през юли около морето.


Доста голяма подигравка.Май са прави.Има един момент,който ми направи впечатление-организатор e Боби Танев,баща на уважавания от нас пилот Герги Танев,непопулярен в страната си :shock:
Аватар
TEO
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 23:20
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот sonny » Чет Ное 15, 2007 16:25

Добре де, не са разрешени зимни гуми с шипове, а зимни гуми без шипове не са ли разрешени? Говоря за състезателни зимни гуми, щото някой ше каже, ама те обикновенните нямат хомологация.
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 63 госта

cron