РАЛИ СОФИЯ-последен кръг от нац. шампионат.

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот jivotnoto » Пон Ное 12, 2007 15:48

Коя си ти?Че не сме чували за теб!къде се състезаваш?
jivotnoto
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Ное 12, 2007 15:00

Мнениеот tsveti » Пон Ное 12, 2007 15:55

jivotnoto написа:Коя си ти?Че не сме чували за теб!къде се състезаваш?


В качеството си на какъв ти ми задаваш въпроси?

Представи се/ ''животното'' звучи доста агресивно за ник, но пък може под този ник да стои една крехка душа/.

/хайде да преминем на ЛС тъй като темата е за рали Виктори- София, а не кой кой е/
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот jivotnoto » Пон Ное 12, 2007 16:01

Не си струва,защото не ми се иска да се ядосваш!;-))))))
jivotnoto
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Ное 12, 2007 15:00

Мнениеот tsveti » Пон Ное 12, 2007 16:08

jivotnoto написа:Не си струва,защото не ми се иска да се ядосваш!;-))))))


:lol: Никак, ама никак не ме учуди, че ще се отдръпнеш! :lol:

Извинявам се на четящите за оффтопика, но се налагаше. Аз спирам.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот the best one » Пон Ное 12, 2007 17:18

Здравей Цвети,
Гледам че недоволстваш за това ,че се провали рали София,сигурно с право,но се чудя защо при една друга ситуация (рали Правец) се ядосваше на това,че другите се ядосват на провалните си почивни дни ,похабените гуми и изхарчен безнин и куп други недоволства
и доколкото си спомням се беше втурнала през глава да обясняваш "както винаги",колко е трудно да се направи рали и как на всеки може да му се случи да го отложи!


Значи ще реагираме субективно на две идентични ситуации,да не кажа че за рали София имаше доста обективна причина,а за рали "Правец",никога не е имало сериозно намерение да се състои, само че е обидно да ни държат в напрежение до последния момент,докато някои хора си правят екскурзии в Сърбия по същото време
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот Kiverson » Пон Ное 12, 2007 17:19

Аватар
Kiverson
 
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 19:20
Местоположение: Varna
Име: Kostadin Slanev

Мнениеот Kiverson » Пон Ное 12, 2007 17:20

извинявам се за латиницата
Аватар
Kiverson
 
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 19:20
Местоположение: Varna
Име: Kostadin Slanev

Мнениеот FX7 » Пон Ное 12, 2007 17:24

Kiverson написа:http://vbox7.com/play:bb3d5a07
precenqvaite sami!


Какво трябва да преценяваме ? На мен ми се струва че това е неуспешен опит за ръчна . И на сухо пак така щеше да се получи .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот Lubo » Пон Ное 12, 2007 19:18

Малко да върна лентата.Друг екипаж излезна ли от колата на откриването?Като гледам снимките,тез двамата,като че ли са най-.......земни.
Прикачени файлове
album_pic.jpg
album_pic.jpg (112.13 KiB) Прегледано 8882 пъти
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот SVIL3N » Пон Ное 12, 2007 19:50

Lubo никой неможе да спори :) те са най
Изображение
Аватар
SVIL3N
 
Мнения: 210
Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 00:34
Местоположение: Sliven
Име: Свилен Стефанов

Мнениеот tsveti » Пон Ное 12, 2007 20:26

the best one написа:Здравей Цвети,
Гледам че недоволстваш за това ,че се провали рали София,сигурно с право,но се чудя защо при една друга ситуация (рали Правец) се ядосваше на това,че другите се ядосват на провалните си почивни дни ,похабените гуми и изхарчен безнин и куп други недоволства
и доколкото си спомням се беше втурнала през глава да обясняваш "както винаги",колко е трудно да се направи рали и как на всеки може да му се случи да го отложи!


Значи ще реагираме субективно на две идентични ситуации,да не кажа че за рали София имаше доста обективна причина,а за рали "Правец",никога не е имало сериозно намерение да се състои, само че е обидно да ни държат в напрежение до последния момент,докато някои хора си правят екскурзии в Сърбия по същото време



Сама го каза! Ядосвах се, защото вие се ядосвахте и защото вие си бяхте пропилели почивните дни. Ядосвах се за това, че само негодуваме и никога не правим нищо.
Никога не съм се втурвала през глава да обяснявам колко трудно се организира едно рали! В темата за Правец, аз само написах една точка от правилника...че организатора си запазва правото да отложи състезанието. Но виж, определено се бях втурнала да обяснявам какви са спортните отношения в дамският шампионат/ както винаги/.
Не помня да съм писала, че организаторът/в случая Валя/ е права и, че е взела правилното решение. Ако помниш, тогава ти казах по телефона, че аз нямаше да участвам така или иначе на това състезание и може би аз бях и последната, която разбра, че то се отменя! Защо да негодувам?! Кои права да ходя да търся? Вашите ли?!

-Вие потърсихте ли отговорност в БФАС на Валя за начинът по който бе отменено състезанието?
-Потърсихте ли си таксите, които бяхте платили?

the best one
Регистриран на: 19 Юни 2006
Мнения: 21
Местожителство: сОФИЯ Пуснато на: Сря Сеп 12, 2007 1:05 pm Заглавие:
________________________________________
Всъщност как на човек да му се учавства в подобни ралита,при положение че полага усилия,дава пари,образува си нерви,за да отиде на рали където има некомпетентни съдии,които не знаят какво е спиране на кантар, или се е загледал в циците на някоя участничка и е пропуснал да нанесе наказанието и,или пък просто организатора на състезанието е решил да покрие някое друго наказание,защото някой отучастниците му е някакъв.
Това е само малкачаст от "приятните" случки по време на рали.


След като изброи толкова много причини, защо продължаваш да участваш? -Може би от любов към спорта...
Тогава защо не се опиташ да промениш та макар и една нищожна част от всичките тези неща, които изброяваш?
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот onTe » Пон Ное 12, 2007 20:47

Lubo , Тошко Славов ли да излезе !?!?! Като тоя ИДИОТ Момчил Манче обърка 2 пъти името на състезателя който трябва да мине през старта ! Незнам до кога ще го викат тая исперкала тимберица по атомобилни мероприятия , но като гледам няма и кой да викнат...
onTe
 
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 20:26
Име: Михаил Божков

Мнениеот ifcho » Пон Ное 12, 2007 22:01

Баси, вие го изкарахте, че света е свършил с тва рали.
Пилотите не ги чух така да се оплакват, пък тука какви ли не квалификации, били страхливци, били кви ли не.
Ми купи си кола и я карай бе. Като не ти харесва организацията - организирай ти, никой не те спира :idea:
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Мнениеот rally-mania » Вто Ное 13, 2007 00:12

Здравейте фенове,тук се изказаха много и различни мнения по повод рали София.Естествено всеки си е прав за себе си.Аз лично бях на две дали да ходя този път на 500км. да гледам рали което си беше до някъде с предрешено развитие и с изключително малък брой екипажи.Организаторите си бяха оставили отворена вратичка няколко дена преди старта че може да претърпи някои корекции ралито.Е вярно претърпя ГОЛЯМА КОРЕКЦИЯ.Но и това си е в реда на нещата, та нали в такава държава живеем.Винаги е по лесно да се затрие нещо да се отмени или по-лошо да не се направи.И въпреки това беше подготвено и организирано много добре това рали за което едно голямо БРАВО.Но както винаги има едно НО.На организаторите сигурно не им е било лесно да вземат такова решение, но със сигурност щеше да им е по трудно да бяха направили друго за да го има това рали.А кой обича да си създава проблеми? Само че има нещо друго,ако приемем че те са "разума" ,то ние феновете сме сърцето на този спорт,а както знаем едното без другото не може.Представете си само как би изглеждало едно рали без зрители по етапите и боксовете.Жалка картинка нали.А може би и това трябва да стане за да разберат че това не е като "върнеш порцията в ресторанта защото била студена или недоизпичена",става дума именно за СЪРЦЕТО но рали спорта у нас.
rally-mania
 
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Юни 15, 2006 22:10
Местоположение: Добрич
Име: Милен Желев

Мнениеот Flo » Вто Ное 13, 2007 10:01

tsveti написа:Организаторът на състезанието си запазва правото да отложи даденото мероприятие, ако сметне за необходимо.
Ние- активните състезатели в случая няма какво да направим и няма права, които да търсим (според мен).



Не помня да съм писала, че организаторът/в случая Валя/ е права и, че е взела правилното решение.[/color]
-Вие потърсихте ли отговорност в БФАС на Валя за начинът по който бе отменено състезанието?
-Потърсихте ли си таксите, които бяхте платили?

Тогава защо не се опиташ да промениш та макар и една нищожна част от всичките тези неща, които изброяваш?


Цитираното горе е все написано от теб, но по различни поводи!!!Не си ли противоречиш малко?
Един път казваш, че нямало какви права да търсим, сега пък ни питаш защо не сме си ги потърсили????
И не мога да разбера защо аз трябва да търся някой да ми върне парите, въпреки че си ги потърсих, но не си ти човека, който да ми отговори.
Какво да промени Мануела?? Закоравялата структура на БФАС?
За мен темата е прекратена!!! За всички е ясно за какво става въпрос, така че е безмислено да спорим!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 44 госта

cron